Reklama

Reklama

Televízia - TV program

Môj TV program – zajtra
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.

Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.

Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:50

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:05

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:05

Mentalista - Red Hot (2010) (epizóda) (S03E07)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
08:00

Mentalista - Ball of Fire (2010) (epizóda) (S03E08)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
09:55

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Oteckovia - Episode 161 (2022) (epizóda) (S05E161)

Rodinný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Horná Dolná - Zemetrasenie (2022) (epizóda) (S14E08)

Komédia
15:50

Horná Dolná - Očista (2020) (epizóda) (S11E07)

Komédia
17:00

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
18:10

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
19:35

Mentalista - Red Hot (2010) (epizóda) (S03E07)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
20:25

Mentalista - Ball of Fire (2010) (epizóda) (S03E08)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
21:15

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
22:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
03:50

Oteckovia - Episode 161 (2022) (epizóda) (S05E161)

Rodinný
04:25

Dizajnové bývanie za babku (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
04:55

Dizajnové bývanie za babku (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
05:30

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
06:00

Noviny o 12:00 (2011) (relácia)

Publicistický
06:30

Top Star (2011) (relácia)

Publicistický
06:50

Hranica - Episode 54 (2022) (epizóda) (E54)

Komédia / Rodinný
08:00

Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)

Reality-TV
09:00

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
10:00

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
11:00

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
11:50

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
13:00

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
13:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
14:25

Šport

14:30

Najlepšie počasie

14:35

Hranica - Episode 55 (2022) (epizóda) (E55)

Komédia / Rodinný
15:40

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
16:50

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
17:55

Sedem (2008) (relácia)

Talk-show
19:00

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
20:10

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
20:50

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Komédia
21:20

Profesionáli (2008) (seriál)

Komédia / Krimi
22:00

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
22:25

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
22:55

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
23:40

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
00:15

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
02:35

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
03:20

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
04:30

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
05:35

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
06:40

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
07:45

Šampiónka: Skutočný príbeh Gabby Douglasovej (2014) (TV film)

Životopisný / Dráma / Športový
09:35

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
11:30

Mentalista - Ball of Fire (2010) (epizóda) (S03E08)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
12:25

Chicago Fire - Forgive You Anything (2015) (epizóda) (S03E17)

Akčný / Dráma
13:20

Chicago Fire - Forgiving, Relentless, Unconditional (2015) (epizóda) (S03E18)

Akčný / Dráma
14:20

Varte s nami (2015) (relácia)

Reality-TV
14:30

Láska na prenájom (2020) (seriál)

Komédia / Romantický
15:35

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
16:35

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
17:35

Mentalista - Red Hot (2010) (epizóda) (S03E07)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
18:25

Mentalista - Ball of Fire (2010) (epizóda) (S03E08)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
19:15

Chicago Fire - Forgive You Anything (2015) (epizóda) (S03E17)

Akčný / Dráma
19:55

Chicago Fire - Forgiving, Relentless, Unconditional (2015) (epizóda) (S03E18)

Akčný / Dráma
20:35

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
21:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
22:05

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
22:25

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
23:20

Búrlivé víno (2012) (seriál)

Dráma / Rodinný
00:15

Chicago Fire - Headlong Toward Disaster (2015) (epizóda) (S03E15)

Akčný / Dráma
01:15

Chicago Fire - Red Rag the Bull (2015) (epizóda) (S03E16)

Akčný / Dráma
02:15

Chicago Fire - Forgive You Anything (2015) (epizóda) (S03E17)

Akčný / Dráma
03:15

Chicago Fire - Forgiving, Relentless, Unconditional (2015) (epizóda) (S03E18)

Akčný / Dráma
04:30

Letecké katastrofy - Nejednotné rozhodnutie (2011) (epizóda) (S11E03)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
05:20

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
06:15

Simpsonovci - Season 13 (2001) (séria) (S13)

Animovaný / Komédia
09:15

Dizajnové bývanie za babku (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
09:45

Dizajnové bývanie za babku (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
10:15

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
11:25

Súkromné očko - Dôkaz je vo hviezdach (2020) (epizóda) (S04E04)

Dráma / Krimi / Komédia
12:25

9-1-1 - Životné poslanie (2018) (epizóda) (S02E09)

Akčný / Dráma
13:30

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Komédia
14:30

Pán pestúnka (2015)

Komédia
17:00

Deadpool (2016)

Akčný / Komédia / Dobrodružný
19:20

Simpsonovci - Season 18 (2006) (séria) (S18)

Animovaný / Komédia
20:35

Slobodní so záväzkami - The Angie-Man (2020) (epizóda) (S02E11)

Komédia
20:55

Letecké katastrofy - Nejednotné rozhodnutie (2011) (epizóda) (S11E03)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
21:40

Nákupné maniačky (2013) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
22:30

Nová záhrada (2015) (relácia)

Reality-TV
23:15

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
00:00

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
01:25

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
02:30

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
03:55

Slobodní so záväzkami - Welcome to Hilltop! (2020) (epizóda) (S02E12)

Komédia
04:50

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
05:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
06:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
06:25

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
07:50

Dedovizeň (2021) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
08:30

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
09:25

Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)

Publicistický / Rodinný / Dráma
10:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
10:25

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
10:30

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
11:00

Policajti z hôr - Tretia jar (2021) (epizóda) (S02E06)

Krimi
11:45

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
12:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
12:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
14:00

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:20

Počasie

14:30

Deti (2020)

Dráma
16:10

Reportéri (2009) (relácia)

Publicistický
16:45

Doktor Martin - Ospalá diera (2016) (epizóda) (S02E01)

Komédia / Rodinný / Dráma
17:40

Agatha Christie's Poirot - Dobrodružstvo Johnnyho Waverlyho (1989) (epizóda) (S01E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
19:25

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
19:40

O päť minút 12 (2006) (relácia)

Publicistický
21:00

District - Rodina nadovšetko (2004) (epizóda) (S04E17)

Dráma / Krimi / Thriller
21:40

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
22:40

Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)

Publicistický / Rodinný / Dráma
23:15

On Air (2011) (relácia)

Publicistický
23:35

Peniaze (2021) (relácia)

Publicistický
00:00

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
00:05

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
03:00

Policajti z hôr - Tretia jar (2021) (epizóda) (S02E06)

Krimi
03:55

District - Čierna vdova (2004) (epizóda) (S04E18)

Dráma / Krimi / Thriller
04:20

Orientácie (2009) (relácia)

Dokumentárny
04:45

Televízny klub nepočujúcich (2010) (relácia)

Publicistický
05:15

Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku (2015) (seriál)

Dokumentárny
05:30

Pán Mudrák športuje (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:35

Objím ma, prosím (2016) (seriál)

Rodinný / Animovaný
05:40

Pa a Pi (1986) (seriál)

Bábkový / Rozprávka
05:55

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
06:25

Cyklopotulky (2016) (relácia)

Dokumentárny
06:35

Peniaze (2021) (relácia)

Publicistický
07:00

5 peňazí (2022) (relácia)

Rodinný / Náučný / Animovaný
07:05

SK DEJINY (2017) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
08:05

Inkvizícia (2016) (seriál)

Dokumentárny
08:35

Inkvizícia (2016) (seriál)

Dokumentárny
09:00

Inkvizícia (2016) (seriál)

Dokumentárny
09:30

Inkvizícia (2016) (seriál)

Dokumentárny
10:00

Zázraky ľudstva - Francúzsko - Mont Saint Michel (2018) (epizóda) (E09)

Dokumentárny
10:30

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
11:10

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
11:30

Farmárska revue (2010) (relácia)

Publicistický
11:55

Na rybách - Petrov zdar (2017) (relácia)

Publicistický
12:30

Pán Mudrák športuje (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:35

Objím ma, prosím (2016) (seriál)

Rodinný / Animovaný
12:40

Trpaslíci (2014) (relácia)

Rodinný
12:45

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
12:50

Fidlibum (2008) (relácia)

Rodinný
13:00

Yakari (2005) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný
13:10

Včielka Maja (1975) (seriál)

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný
13:35

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
13:50

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
14:00

Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)

Publicistický
14:07

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

14:10

Budujeme Slovensko - Okrasa Čadca (2022) (epizóda) (S03E06)

Dokumentárny
14:35

Pasteur & Koch: Boj s mikróbmi (2018) (TV film)

Dokumentárny / Historický / Dráma
15:30

Experiment (2018) (relácia)

Talk-show
16:05

Ja, Daniel Blake (2016)

Dráma
18:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
18:45

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
18:55

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
00:00

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
00:15

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
00:20

Detektívka Emka a kamaráti pátrači (2020) (seriál)

Rodinný
00:35

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:40

Yakari (2005) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný
00:55

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
01:00

Včielka Maja (1975) (seriál)

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný
01:30

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
02:00

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
02:05

Dobrý deň, Patria (2021) (relácia)

Publicistický
02:30

Od prameňa (2021) (relácia)

Dokumentárny
03:00

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
03:15

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
03:55

Zázraky ľudstva - Francúzsko - Mont Saint Michel (2018) (epizóda) (E09)

Dokumentárny
04:25

Teória veľkého tresku - The Solo Oscillation (2018) (epizóda) (S11E13)

Komédia / Romantický
05:05

Teória veľkého tresku - The Separation Triangulation (2018) (epizóda) (S11E14)

Komédia / Romantický
05:45

Dva a pol chlapa - Smell the Umbrella Stand (2005) (epizóda) (S02E15)

Komédia / Romantický
06:25

Priatelia - The One Where Ross and Rachel... You Know (1996) (epizóda) (S02E15)

Komédia / Romantický
06:50

Priatelia - The One Where Joey Moves Out (1996) (epizóda) (S02E16)

Komédia / Romantický
07:20

Priatelia - The One Where Eddie Moves In (1996) (epizóda) (S02E17)

Komédia / Romantický
07:45

Priatelia - The One Where Dr. Ramoray Dies (1996) (epizóda) (S02E18)

Komédia / Romantický
08:20

Teória veľkého tresku - The Athenaeum Allocation (2018) (epizóda) (S11E17)

Komédia / Romantický
08:45

Teória veľkého tresku - The Gates Excitation (2018) (epizóda) (S11E18)

Komédia / Romantický
09:10

Teória veľkého tresku - The Tenant Disassociation (2018) (epizóda) (S11E19)

Komédia / Romantický
09:35

Teória veľkého tresku - The Reclusive Potential (2018) (epizóda) (S11E20)

Komédia / Romantický
10:00

Priatelia - The One Where Eddie Won't Go (1996) (epizóda) (S02E19)

Komédia / Romantický
10:30

Priatelia - The One Where Old Yeller Dies (1996) (epizóda) (S02E20)

Komédia / Romantický
11:00

Dva a pol chlapa - A Low, Guttural Tongue-Flapping Noise (2005) (epizóda) (S02E19)

Komédia / Romantický
11:30

Dva a pol chlapa - I Always Wanted a Shaved Monkey (2005) (epizóda) (S02E20)

Komédia / Romantický
12:00

Góóól! (2021) (relácia)

Športový
13:00

Susedia - Policajná akadémia I. (2020) (epizóda) (S08E03)

Komédia
13:40

Susedia - Halászlé (2020) (epizóda) (S08E04)

Komédia
14:30

Ochranca (2012)

Akčný / Krimi / Thriller
16:35

Bod zlomu (2015)

Športový / Akčný / Krimi
18:40

Dva a pol chlapa - Woo-Hoo, a Hernia-Exam! (2005) (epizóda) (S02E17)

Komédia / Romantický
19:00

Dva a pol chlapa - It Was Mame, Mom (2005) (epizóda) (S02E18)

Komédia / Romantický
19:20

Kobra 11 - 72 hodín strachu (2011) (epizóda) (S16E01)

Akčný / Krimi / Dráma
20:05

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
20:15

112 (2006) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
22:25

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
23:25

Aj múdry schybí (1998) (relácia)

Talk-show / Komédia
00:15

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
01:05

V mene zákona (2009) (seriál)

Krimi
02:50

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
03:40

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
04:25

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
06:00

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
07:40

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
08:30

Ochrana svedkov - Prekliaty most (2009) (epizóda) (S02E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:30

Kosti - Stopy v blate (2014) (epizóda) (S09E16)

Komédia / Krimi / Dráma
10:30

Kosti - Vymáhač v septiku (2014) (epizóda) (S09E17)

Komédia / Krimi / Dráma
11:30

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:45

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
14:10

Kriminálka New York - Cesta (2007) (epizóda) (S03E17)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:00

Kriminálka New York - Prezradený trik (2007) (epizóda) (S03E18)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:55

Súkromné očko - Dôkaz je vo hviezdach (2020) (epizóda) (S04E04)

Dráma / Krimi / Komédia
16:55

Ochrana svedkov - Prekliaty most (2009) (epizóda) (S02E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:55

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
18:45

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
19:50

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
20:35

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
21:20

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
22:15

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:15

Nákupné maniačky (2013) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
00:10

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
00:50

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
02:20

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
04:00

Bob a Bobek (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:15

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
04:35

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
04:45

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:50

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
05:05

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:20

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:45

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
06:10

Dobrodružstvá Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:25

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
06:35

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:55

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
07:05

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
07:30

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
07:45

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
08:10

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
08:25

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
08:35

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
08:50

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
09:05

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
09:20

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
09:35

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
09:45

Barbapapa (1973) (seriál)

Animovaný
09:50

Rozprávanie o víle Amálke (1975) (seriál)

Animovaný
10:00

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:10

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
10:20

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
10:35

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:45

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
11:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
11:05

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
11:15

Malí Fidlikanti (2020) (relácia)

Rodinný / Hudobný / Náučný
11:35

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
11:45

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
12:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:25

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
12:30

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:35

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:55

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
13:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
13:35

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
13:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
14:00

Z rozprávky do rozprávky (2015) (relácia)

Rozprávka / Rodinný
14:10

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:30

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:45

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:10

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
15:30

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:40

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
16:10

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
16:20

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:45

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:00

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
17:10

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
17:15

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
17:30

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:55

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
18:05

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:15

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
18:20

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
18:30

Malí Fidlikanti (2020) (relácia)

Rodinný / Hudobný / Náučný
18:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
19:00

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
19:25

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
19:40

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
19:55

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
20:05

Kikirikí (2015) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
20:15

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
20:35

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
20:45

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
21:10

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
21:25

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
21:35

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
21:55

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
22:05

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
22:30

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
22:55

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:20

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
23:25

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
23:35

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
23:50

...A je to! (1976) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:00

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:10

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:35

Máša a medveď: Mášine pesničky (2020)

Animovaný / Rodinný
00:45

Dobrodružstvá Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:55

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
01:00

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
01:25

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:40

Malí Fidlikanti (2020) (relácia)

Rodinný / Hudobný / Náučný
02:00

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:20

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
02:35

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
02:50

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
03:00

Ocko hrdina (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
03:05

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
03:15

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
03:20

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
03:30

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
03:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
04:50

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:05

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:00

V mene zákona (2009) (seriál)

Krimi
08:10

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
09:55

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Oteckovia - Episode 161 (2022) (epizóda) (S05E161)

Rodinný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Horná Dolná - Zemetrasenie (2022) (epizóda) (S14E08)

Komédia
15:50

Horná Dolná - Očista (2020) (epizóda) (S11E07)

Komédia
17:00

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
18:05

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
18:45

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
19:40

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
20:05

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
21:15

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
22:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:15

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:45

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
03:50

Oteckovia - Episode 161 (2022) (epizóda) (S05E161)

Rodinný
04:00

Rozhovory v štúdiu

04:30

Klub 24

05:15

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
05:25

On Air (2011) (relácia)

Publicistický
06:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
06:30

Z prvej ruky

06:55

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
07:25

Československý filmový týždenník (1954) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
07:35

Rozhovory v štúdiu

08:05

SK DEJINY (2017) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
09:30

Slovensko v obrazoch (2011) (relácia)

Publicistický
09:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
10:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
10:25

Osobnosti (2003) (seriál)

Dokumentárny / Životopisný
10:30

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
11:10

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
11:25

Národnostné správy (2011) (relácia)

Publicistický
11:30

Rozhovory v štúdiu

12:05

Z prvej ruky

12:30

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
12:45

Národnostné správy (2011) (relácia)

Publicistický
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:45

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
14:00

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:15

Počasie

14:20

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
14:50

Rozhovory v štúdiu

15:50

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
16:00

Z prvej ruky

16:25

Experiment (2018) (relácia)

Talk-show
17:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
17:45

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
17:55

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
18:25

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
18:40

Počasie

18:50

Rozhovory v štúdiu

19:45

Z prvej ruky

20:15

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
20:55

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
21:05

Z prvej ruky

21:35

Experiment (2018) (relácia)

Talk-show
22:05

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
22:55

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
23:05

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
23:35

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
23:50

Počasie

00:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
00:05

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
00:50

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
01:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
03:30

Správy a komentáre (2009) (relácia)

Publicistický
04:30

Poldové a nemluvně - Dort (2020) (epizóda) (E04)

Krimi / Komédia
05:30

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (relácia)

Publicistický
08:00

Strach (1963)

Krimi
09:50

Zavolajte sestričky - Episode 2 (2018) (epizóda) (S07E02)

Dráma / Historický
10:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentárny
11:15

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
11:40

Černé ovce (1992) (relácia)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (relácia)

Súťažný
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Udalosti ČT (1993) (relácia)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)

Publicistický / Športový
14:10

Prípady 1. oddelenia - Nenávist (2014) (epizóda) (S01E06)

Krimi
15:10

Reportéři ČT (2004) (relácia)

Publicistický
15:55

Za minutu 12 (2022) (relácia)

Dokumentárny
16:24

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty

16:25

Život a doba soudce A. K. - Nelidskost (2017) (epizóda) (S02E06)

Dráma
17:25

Kriminalista - Krkavčí matka (2016) (epizóda) (S11E10)

Krimi
18:30

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
18:55

Banánové rybičky (1999) (relácia)

Talk-show / Komédia
19:25

Z metropole (2006) (relácia)

Publicistický
19:50

Kalendárium (1993) (relácia)

Dokumentárny / Historický
20:15

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Ke štěstí (2022) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
23:15

Černé ovce (1992) (relácia)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolajte sestričky - Episode 2 (2018) (epizóda) (S07E02)

Dráma / Historický
03:55

První republika - Díl šestý (2018) (epizóda) (S03E07)

Dráma / Rodinný / Historický
04:20

Život v extrémních podmínkách (2017) (seriál)

Dokumentárny
05:15

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
05:45

Nosy Be, perla Madagaskaru (2015) (TV film)

Dokumentárny
06:40

Klíč (2010) (relácia)

Rodinný
07:05

Okavango - řeka snů - Peklo (2019) (epizóda) (E03)

Dokumentárny
08:00

Cesty víry (2000) (relácia)

Dokumentárny
08:30

Dobrodružství do neznáma (2019) (seriál)

Dokumentárny / Dobrodružný
09:20

Bílá místa konce války 1944-5 (2020)

Dokumentárny / Historický / Krátkometrážny
09:50

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (relácia)

Dokumentárny
10:20

Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky (2021) (TV film)

Dokumentárny / Historický
11:20

Letecké katastrofy - Grand Canyon Disaster (2013) (epizóda) (S12E06)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
12:10

Technické památky českých zemí - Olomoucký kraj (2022) (epizóda) (E10)

Dokumentárny
12:35

Airbus A350 přichází (2015) (TV film)

Dokumentárny
13:25

Československý filmový týždenník (1954) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)

Publicistický
14:00

Inženýrství starověku - Tajemství doby kamenné (2021) (epizóda) (S01E09)

Dokumentárny / Historický
15:00

Neviditelná města starověku - Istanbul (2018) (epizóda) (E03)

Dokumentárny / Historický
15:55

Hlídač č. 47 (2008)

Dráma / Thriller
17:45

Hitler: Vzostup zla (2003) (TV film)

Životopisný / Dráma / Historický
19:20

Queer - Vladivojna (2022) (epizóda) (S19E07)

Dokumentárny
19:45

Hra špionů: Příběhy studené války - Spionage im Kalten Krieg (2017) (epizóda) (E01)

Dokumentárny / Historický
20:40

Tajemství železnic - Osoblažkou po slezské Hané (2013) (epizóda) (E05)

Dokumentárny
21:05

Ta naše povaha česká (1993) (relácia)

Publicistický
21:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (relácia)

Publicistický
22:00

Nedej se! (1992) (relácia)

Publicistický
22:25

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
22:50

Náš venkov (2000) (relácia)

Dokumentárny
23:05

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (seriál)

Dokumentárny
23:59

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Divoká Brazílie (2014) (seriál)

Dokumentárny
03:25

Inženýrství starověku - Tajemství doby kamenné (2021) (epizóda) (S01E09)

Dokumentárny / Historický
14:00

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
14:13

Echo Pražského jara 2022 (2022) (relácia)

Hudobný / Dokumentárny
14:15

Edith a Marlene (2022) (divadelný záznam)

Muzikál
16:00

Klenoty světového dědictví UNESCO (2019) (seriál)

Dokumentárny
16:55

Rok na dedine (1967) (TV film)

Hudobný
18:45

Třistatřicettři (1999) (relácia)

Publicistický
19:40

Příběhy umění - Královské kaple (2018) (epizóda) (E05)

Dokumentárny
20:30

Toulky s Ladislavem Smoljakem (2008) (seriál)

Dokumentárny
20:45

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
21:10

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
21:35

Ladí neladí (2002) (relácia)

Hudobný
22:35

...a tuhle znáte? (2003) (relácia)

Hudobný
23:00

Úsměvná galerie (2018) (seriál)

Komédia
23:05

Echo Pražského jara 2022 (2022) (relácia)

Hudobný / Dokumentárny
23:10

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
04:35

Váš Prima Receptář (2016) (relácia)

Publicistický
05:30

Walker, texaský ranger - She'll Do to Ride the River With (1993) (epizóda) (S02E07)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlsťoch - You Don't Know Me (1991) (epizóda) (S04E17)

Krimi / Dráma
07:30

Kriminálka Montpellier - Třetí šance (2019) (epizóda) (S03E03)

Krimi
08:35

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Kmeň (2008) (epizóda) (S05E11)

Akčný / Krimi / Dráma
09:40

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (relácia)

Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
11:50

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
14:15

Farmář hledá ženu (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
15:30

Vysněná krása (2022) (relácia)

Reality-TV
16:35

Jak to bylo, šéfe? (2022) (relácia)

Publicistický
17:15

První večeře (2021) (relácia)

Reality-TV
18:25

Like House 3 (2022) (relácia)

Reality-TV
19:05

Like House 3 (2022) (relácia)

Reality-TV
19:30

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Kmeň (2008) (epizóda) (S05E11)

Akčný / Krimi / Dráma
20:25

Jake a Tlsťoch - You Don't Know Me (1991) (epizóda) (S04E17)

Krimi / Dráma
21:25

Kriminálka Montpellier - Třetí šance (2019) (epizóda) (S03E03)

Krimi
22:40

Rozpáľ to, šéfe! (2014) (relácia)

Reality-TV
00:10

M.A.S.H. - Dear Dad, Again (1973) (epizóda) (S01E18)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

Nový den (2020) (relácia)

Publicistický
02:15

M.A.S.H. - The Longjohn Flap (1973) (epizóda) (S01E19)

Komédia / Dráma / Vojnový
02:50

Farmář hledá ženu (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
04:30

Hviezdna brána - Moebius: Part 1 (2005) (epizóda) (S08E19)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
05:30

Hviezdna brána - Moebius: Part 2 (2005) (epizóda) (S08E20)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
06:35

Futurama - Anthology of Interest II (2002) (epizóda) (S03E18)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
06:55

Futurama - Love and Rocket (2002) (epizóda) (S04E03)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
07:25

Simpsonovci - The Saga of Carl (2013) (epizóda) (S24E21)

Animovaný / Komédia
07:55

Simpsonovci - Dangers on a Train (2013) (epizóda) (S24E22)

Animovaný / Komédia
08:20

Simpsonovci - Homerland (2013) (epizóda) (S25E01)

Animovaný / Komédia
08:50

Simpsonovci - Treehouse of Horror XXIV (2013) (epizóda) (S25E02)

Animovaný / Komédia
09:10

Hviezdna brána - Avalon: Part 1 (2005) (epizóda) (S09E01)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
10:10

Hviezdna brána - Avalon: Part 2 (2005) (epizóda) (S09E02)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:15

Futurama - Leela's Homeworld (2002) (epizóda) (S04E02)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
11:45

Futurama - Where the Buggalo Roam (2002) (epizóda) (S03E10)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
12:15

Simpsonovci - Opposites A-Frack (2014) (epizóda) (S26E05)

Animovaný / Komédia
12:45

Simpsonovci - Simpsorama (2014) (epizóda) (S26E06)

Animovaný / Komédia
13:15

Simpsonovci - Blazed and Confused (2014) (epizóda) (S26E07)

Animovaný / Komédia
13:45

Simpsonovci - Covercraft (2014) (epizóda) (S26E08)

Animovaný / Komédia
14:15

Partička (2011) (relácia)

Komédia
15:15

Partička (2011) (relácia)

Komédia
16:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Nadčlověk (2018) (epizóda) (S10E02)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
17:05

Re-Play (2009) (relácia)

Publicistický
17:40

Simpsonovci - Opposites A-Frack (2014) (epizóda) (S26E05)

Animovaný / Komédia
18:10

Simpsonovci - Simpsorama (2014) (epizóda) (S26E06)

Animovaný / Komédia
18:35

Simpsonovci - Blazed and Confused (2014) (epizóda) (S26E07)

Animovaný / Komédia
19:05

Simpsonovci - Covercraft (2014) (epizóda) (S26E08)

Animovaný / Komédia
19:35

Futurama - Leela's Homeworld (2002) (epizóda) (S04E02)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
19:55

Futurama - Where the Buggalo Roam (2002) (epizóda) (S03E10)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
20:25

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
21:30

Prcek - Přituhuje (2017) (epizóda) (S02E10)

Dráma / Krimi
22:25

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:10

Flash - Útěk ze Země Dva (2016) (epizóda) (S02E14)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
01:05

Like House 3 (2022) (relácia)

Reality-TV
02:05

Partička (2011) (relácia)

Komédia
02:15

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
03:25

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
04:10

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Zločinci a príbuzní (2009) (epizóda) (S07E06)

Akčný / Krimi / Dráma
05:15

Casanova (2005)

Komédia / Dráma / Romantický
07:35

Lov na myš (1997)

Rodinný / Komédia
09:40

Žena na hraně (2018) (TV film)

Dráma / Thriller
11:35

Súmrak (2008)

Dobrodružný / Dráma / Fantasy
14:00

Sexi pištoľníčky (2006)

Akčný / Komédia / Krimi
16:00

Okrsok 13 (2004)

Sci-Fi / Akčný / Thriller
17:45

Terminátor 2: Deň zúčtovania (1991)

Akčný / Sci-Fi / Thriller
20:40

Na ťahu (2020)

Komédia
22:55

Prcek - Příměří (2017) (epizóda) (S02E09)

Dráma / Krimi
00:00

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:50

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:20

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:55

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Zločinci a príbuzní (2009) (epizóda) (S07E06)

Akčný / Krimi / Dráma
02:50

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Koniec hry (2009) (epizóda) (S07E07)

Akčný / Krimi / Dráma
03:50

Skutočné vraždy: Páchateľ medzi nami (2015) (TV film)

Mysteriózny
04:50

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
06:05

Nebezpečné touhy (2019) (TV film)

Thriller
07:50

Moja mama veterinárka - Pirat der Lüfte (2006) (epizóda) (S01E09)

Rodinný
08:55

Moja mama veterinárka - Abschied von einem Freund (2006) (epizóda) (S01E10)

Rodinný
09:55

Láska na prenájom (2020) (seriál)

Komédia / Romantický
10:55

Láska na prenájom (2020) (seriál)

Komédia / Romantický
11:55

Moja mama veterinárka - Die Erbschaft (2007) (epizóda) (S01E11)

Rodinný
12:55

Moja mama veterinárka - Das boxende Känguru (2007) (epizóda) (S01E12)

Rodinný
14:00

Rosamunde Pilcher - Splnený sen (2011) (epizóda) (E99)

Dráma / Romantický
15:55

Zúfalé manželky - Gossip (2007) (epizóda) (S03E20)

Dráma / Komédia / Mysteriózny
16:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
17:40

Láska na prenájom (2020) (seriál)

Komédia / Romantický
18:45

Láska na prenájom (2020) (seriál)

Komédia / Romantický
19:45

Dvě tváře lásky (1998) (seriál)

Dráma / Telenovela
20:40

Dvě tváře lásky (1998) (seriál)

Dráma / Telenovela
21:30

Everwood - The L Word (2004) (epizóda) (S02E15)

Dráma / Rodinný
22:35

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Everwood - Unspoken Truths (2004) (epizóda) (S02E16)

Dráma / Rodinný
01:20

Ohnivé kura - Zapomenuté děti (2018) (epizóda) (S05E40)

Komédia
02:55

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
03:50

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
05:15

Inšpektor Lynley: V prítomnosti nepriateľa (2003) (TV film)

Krimi / Dráma
07:10

Bostonské vraždy - Love Taps (2015) (epizóda) (S06E09)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
08:10

Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)

Krimi / Akčný
09:05

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Jedna strela, jedna smrť (2004) (epizóda) (S01E13)

Akčný / Krimi / Dráma
10:00

Julie Lescautová - A couteaux tirés (2001) (epizóda) (S10E03)

Krimi / Dráma
11:55

Vraždy v Midsomeri - Dead Man's Eleven (1999) (epizóda) (S02E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Milosrdný samaritán (2004) (epizóda) (S01E14)

Akčný / Krimi / Dráma
15:05

Kosti - Yankeeovia v Británii (2008) (epizóda) (S04E01)

Komédia / Krimi / Dráma
16:00

Cardinal - Keith (2017) (epizóda) (S01E05)

Krimi / Dráma / Thriller
16:55

Bostonské vraždy - Nice to Meet You, Dr. Isles (2015) (epizóda) (S06E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:50

Zločiny z vřesovišť - Smrt magnáta (2020) (epizóda) (S10E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:50

Drsný šerif - Dogs, Horses and Indians (2012) (epizóda) (S01E09)

Akčný / Krimi / Dráma
20:45

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Jedna strela, jedna smrť (2004) (epizóda) (S01E13)

Akčný / Krimi / Dráma
21:40

Walker, texaský ranger - Family Matters (1993) (epizóda) (S02E06)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
22:40

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
01:10

Walker, texaský ranger - She'll Do to Ride the River With (1993) (epizóda) (S02E07)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
02:10

Drsný šerif - Unfinished Business (2012) (epizóda) (S01E10)

Akčný / Krimi / Dráma
03:05

Julie Lescautová - A couteaux tirés (2001) (epizóda) (S10E03)

Krimi / Dráma
05:05

Už sa nebojím (2013)

Rodinný / Dráma
06:50

Veľký draft (2014)

Dráma / Športový
08:50

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol (2013)

Dobrodružný / Komédia / Dráma
10:55

Willy a kúzelná planéta (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
12:35

Čarovné kráľovstvo (2014)

Dokumentárny
14:15

1917 (2019)

Dráma / Vojnový
16:20

Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil (2014)

Akčný / Krimi / Thriller
19:30

Vládca Paríža (2018)

Dobrodružný / Krimi
21:25

Kapela prišla (2007)

Komédia / Dráma / Romantický
00:05

Bláznivé pytačky (2013)

Romantický / Komédia
01:50

Dažďová víla (2010)

Rozprávka
03:40

Krycie meno Lev (2020)

Komédia
06:45

Teleshopping Soukup shop

06:55

VIP svět (2021) (relácia)

Publicistický
07:55

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
08:55

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
09:45

Hvězdy minulosti (2022) (relácia)

Publicistický
10:10

Šťastná Sedmička (2022) (relácia)

Súťažný
11:00

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
12:15

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
13:25

Moje zprávy (2018) (relácia)

Publicistický
14:00

VIP svět (2021) (relácia)

Publicistický
14:50

Prezident (2022) (relácia)

Publicistický
15:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (relácia)

Publicistický
16:10

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (relácia)

Publicistický
17:10

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
18:15

VIP svět (2021) (relácia)

Publicistický
18:55

VIP svět (2021) (relácia)

Publicistický
19:50

ONA A ON (2013) (seriál)

Komédia
20:25

Prezident (2022) (relácia)

Publicistický
20:40

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (relácia)

Publicistický
21:40

Moje zprávy (2018) (relácia)

Publicistický
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (relácia)

05:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
07:20

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
08:25

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
09:30

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
10:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
11:50

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:55

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
14:10

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
15:05

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
16:25

ONA A ON (2013) (seriál)

Komédia
16:55

Tenký led Dany Morávkové (2018) (relácia)

Publicistický / Talk-show
21:25

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
22:00

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
22:30

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:00

Česká tajenka (2013) (relácia)

Súťažný
01:30

Hvězdy na cestách (2010) (relácia)

Dokumentárny

Reklama

Reklama