Máme rádi Česko

Michael Čech

Scenár:

Libor Bouček

Účinkujú:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (viac)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiálny text distribútora)

syphoon

V dnešním odpadu moderní zábavy asi to nejlepší co za poslední dobu vypadlo z mlýnku stupidní zábavy. Po omýlačkách tipu superstar, talent..... konečně něco, na co se ZATÍM dá dívat! I když o nic převratného se rozhodně nejedná, neboť vrcholem zábavy je zde klasická stolní hra Activity doplněná o pár vtipných a pár trapných hádanek! Každopádně, když se sejdou vtipný soutěžící, pak se člověk i od srdce zasměje :) 55% ()

swamp

Ha! Jdu s proudem, nebo proti proudu? Tady to většina hodnotí negativně, lidem kolem mě se to docela líbí. Není to už náhodou zapšklost rádoby intelektuálních uživatelů ČSFD nad televizními zábavními pořady? Já nevím, jen mě to napadá. Možná páprdovatím, ale tento pořad (viděl jsem jen díly s dvojicí Prachař / Dejdar) mě zkrátka baví a nestydím se za to. Hru Česko si s chutí zahraju i doma, tak proč se nezasmát u téhle varianty..? ()

GeusX

Zábavný pořad založený na známých společenských hrách. Možná už jste z toho vyrostli, ale pokud ne, alespoň máte námět, co si můžete zahrát s dobrou partou přátel na chatě. Jen si musíte ujasnit pravidla, abyste se při nepřesně položené otázce v zápalu hry takřka nepohádali jako v této tv soutěži... Takový AZ kvíz či Taxík Vás vzdělá (i třeba pobaví) víc. Toto je pořad, který baví především jen sám sebe. ()

chessbeer

Soutěž zajímavá, bohužel dementně bodovaná. Přece jenom se celou dobu snažit získávat body, když v posledním kole si to někdo náhodně vytočí, nemá moc cenu. Potěšil mě Fanánek, který ukázal, že ve znalostech strčí všechny hravě do kapsy. Naopak mě překvapilo, jak hloupé jsou téměř všechny ženy, které jsem měl možnost vidět (i někteří muži) a především D. Morávková je nesympatická hloupá kráva. ()

stration

Některé otázky fajn, někteří účinkující fajn, ale proč ty zdlouhavé písničky a debilní fórky za každou cenu? Do toho kupa reklam a natahování všeho do neúnosných mezí. Mádle, ty kurva nevíš, kdy vzniklo Československo? Po druhém díle snižuju hodnocení na jednu hvězdu. Další už neuvidím. Debilita tohoto pořadu a věčné hádky o body mě totálně odradily. ()

• Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)
  • V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)
  • Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)