Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkujú:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (viac)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiálny text distribútora)

Bila_pani

Koncepce pořadu není tak špatná, člověka, co se aspoň trochu zajímá o zvířata, potěší a ještě se dozví zajímavé věci. Úroveň pořadu ale VÝRAZNĚ snižuje Maroš Kramár, který je v roli moderátora fakt na facku. V. Kořen je sympaťák a taky trochu blázen, ale rozhodně mě jeho pokusy a nápady baví. ...a taky hodně záleží na hostech, které zrovna pozvou. Někdy se sejde dobrá skupina, ale když tam sedí Mádl,který prohlásí, že zvířata nesnáší stejně jako ony jeho, tak je to potom spíš fraška... ()

kulyk odpad!

Bylo mi shůry dáno spatřit díl, v němž jako soutěžící způsobili ostudu mladý, ještě dementnější Mišík, cigán Benga a Vydra se svou undatrou. Zmíním jen, že o ,,přírodě" padla snad jediná informace, a to, že nosál vlastní nos, abych hned skotačivě přeběhl k celkovému hodnocení. Debilitu hadačů, formátu a vlastně celého pořadu dokresluje zhovadilost všude vlezlého Matroše Krámaře. Jen on je schopen tak krásně upřímného řehotu při famózních, desetkrát recyklovaných příbězích, kterými nás přítomné sereblitky zahrnuly. Slušní a moudří lidé kolikrát umírají mladí, zatímco toto zde nadále exhibuje. To se mi nelíbí, Bože. Zakroč, plís. ()

IvcaSammet

Jeden z nejlepších pořadů České televize. V dnešní době je to bohužel jeden z mála pořadů, který se dá sledovat ... Vtipný, zajímavý, nijak se neopakující, prostě pořad, který sleduju opravdu hodně ráda. Díky tomuto pořadu jsem se o přírodě dozvěděla hodně zajímavých věcí, které mě často docela překvapily. Přesto, že nejsem žádný přírodovědec, mě baví 'soutěžit' s ostatníma a počítat si své vlastní body za každý díl :) ()

Zemi11 odpad!

To si inteligentní český chlapec myslí, že ČT už vyčerpala zásobárnu exkluzivních nápadů. O poklad Anežky české už se dobojovalo, soutěž blbečků o maďarsko-tatarské slovníky běží dál (dokonce dvakrát denně - dopoledne repríza, to kdyby divák propásl...), ale ČT to nestačí. Tihle mástři jsou prostě k nezastavení a já už napjatě čekám s čím přijdou příště. ()

Snorlax odpad!

Zázrak je, že tohle si dovolí vysílat televize placená povinnými koncesionářskými poplatky a nebojí se, že zákonodárci tento poplatek za takové paskvily zruší. Přiblbé otázky pokládá přiblblým soutěžícím přiblble se tvářící Kramár. A to ještě ke všemu mluví česky, sice dobře, ale sapristi proč Slovák mluví česky! Tvůrci pořadu se možná oprávněně domnívají, že cílová skupina by se svými mnoha mentálními poruchami nebyla schopna pochopit cizí jazyk. ()

• Jakub Prachař v epizodě odvysíláné 1. května 2021 uvedl, že se díky tomuto pořadu společně s Petrem Kolečkem po 25 letech znovu objevili na obrazovce. V roce 1996 se oba dva v pořadu Tykadlo objevili jako tehdejší studenti Gymnázia Jaroslava Seiferta. (TomasSlach)
  • Za historii Zázraků přírody měli celkem nula bodů za soutěžní otázky Petr Fejk a Aleš Cibulka. Aleš Cibulka si své nulové skóre napravil v epizodě odvysílané 29. října 2022, ve které se stal vítězem. (TomasSlach)
  • Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)