Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiálny text distribútora)

KASUGI odpad!

Hodnocení mě neudivuje, důvody ano. Nějak jsem se tu nikde nedočetl, že největší problém těchto pořadů je prostě a jednoduše už jejich samotná existence. Ať se totiž moderátoři a celebrity snaží sebevíc tvářit inteligentně a vyzrále, ono jaksi veřejně propírat, jakou mám oblíbenou sexuální polohu a velikost penisu a nevímco ještě, působí jak infantilní křeč až na úrovni puberťáků hrajících flašku. A přesně takovou výpovědní hodnotu mají tyto pořady - flaška ve špinavém sklepě. Sex je soukromá záležitost a patří za dveře ložnice. ()

alambert odpad!

Heidi, je pěkné a chvályhodné, že sis ve svém věku dokázala udržet tělo takové, že tvýmu starýmu nemusí bejt na blití, když tě píchá. Ale to je všechno. Věř, že nikdo jinej na tebe neni zvědavej. K těm reportážím se snad ani nebudu moc vyjadřovat. Zkrátka je to nechutné, ohavné, dementní. VAROVÁNÍ: I u zdravých mužů může s vysokou pravděpodobností způsobit (minimálně dočasnou) impotenci... ()

Pepinec odpad!

Odpad, prosím pěkně. A to jsem ještě hodný, protože jsem zrovna chytnul reportáž o kočkách z Maxima. Jinak bych asi zvažoval dopis našemu náčelníkovi, jestli by nestálo za to popřemýšlet o nové kategorii. Mohla by se jmenovat Hajdy do srajdy a udělovala by se všem pořadům, ve kterých moderátorky mluví do kamery jako by je v zadku lechtala nestrávená okurka, ve kterých jsou reportáže na úrovni světového rekordu mentální retardace, a díky kterým mám chuť na sex asi jako po něm na žehlení. ()

Dr.film

Erotický pořad laděný pro diváky, kterým je šedesát a více. Barrandov nechává Heidi Janků promlouvat smyslným hlasem o švédských trojkách, délky dostřiku semena a o tom, že piss je také „zlatý déšť“. Pořad, který absolutně nechápe současný pohled na pornografii a její progres za poslední desetiletí. Tak tedy, pokud doma nosíte papuče a máte problémy s prostatou, tak Vám každý pátek vysílá Barrandov erotický pořad. ()

orkadimenza

"Dobrý den pane doktore, já bych se Vás chtěla zeptat, jestli když při sexu polykám sperma, jestli nemůžu být těhotná?" "Provozujete-li výhradně orální sex, tak si myslím, že těhotenství se nemusíte obávat, protože když spolknete to sperma, tak sperma se octne ve Vašem zažívacím traktu a tam Vaše vajíčko nenalezne a samozřejmě neothotníte." Heidi jen přikyvuje, ale kozy neukáže. Nějak takto vypadá naprosto zbytečný pořad, ve kterém se dozvíte kromě upoutávek na "téma", které se stejně mnohdy nerozebere, maximálně o filmu Vrtěti ženou. Takže pořad může být snad jen směšnou parodií na zasmání účinkujícím trapákům. ()