Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiálny text distribútora)

EmilHS

Mohly by být objektivnější. Dají tam například zprávu o závodu biatlonu, kde se dozvím kolikátí byli všichni Češi a slyším jejich pocity po závodě, ale to že vyhrál Emil Hegle Svendsen (např.) se nedozvím... Navíc mi nejsou Smetana a Černošková sympatičtí (Smetana se tam pořád něčemu směje a úsměv Černoškové je tak hrozný, že je mi z něj trapno) a když komentuje Vichnar tak usínám... Jediný dobrý moderátor je Vojta! Na druhou stranu, když to porovnám s Novou tak to je na 5* :D ()

salahadin

Největší sledovanost mají BBV v tavernách našich tuzemských luhů a hájů. Jsem za to rád, protože lepší je, když se chlapi hádají nad Barošem, než nad Kalouskem ušatým. A lepší je, když si zanotují "Vzhůrůů do Anglie" než "Nad poslaneckou sněmovnou se blýská, dph divo bijů, kdé domov můj, korupce šumí". A když porovnám toto zpravodajství s pandánem na Nově, tak dospěju k názoru, že jsou neporovnatelné. ()

TomasKotlant

V porovnání s konkurenčními českými stanicemi asi nejlepší sport. Nicméně občas informují o pro většinu lidí nezajímavých výkonech českých sportovců a jisté nadržování je také na denním pořádku. Ale asi to tak má být. *** Ve zkratce: Český rekreační běžec Kamil Rychlonožka se umístil na vynikajícím 45. místě divizního běhu v Běhounovicích. Gratulujeme. ()

duklak2

Nedovedu si představit lépe zpracovaný pořad. Kvalitní moderátoři, na kterých je vidět, že svou práci ovládají dokonale, nám každý den podávají informace ze sportu. Mám jen dvě menší výtky. Chci méně atletiky, cyklokrosu a krasobruslení, protože to jsou sporty, které dukláka nebaví. A více informací z 1. hokejové ligy. Takže Vojto, jestli to čteš, zkus nad tím prosím zapřemýšlet:-) O tom, jak budu hodnotit, jsem nepřemýšlel ani minutu. A ten kdo nedává pět hvězd, tak ho sport asi moc nebaví:-) ()

Volos

Sportovní zpravodajství je formát, ve kterém není zdánlivě co zkazit. Opak je ale pravdou. BBP se soustředí pouze na domácí události (které v určitých dnech jsou naprosto banální) a často zcela vynechává události ze světa, které se nás velmi často nepřímo týkají. Jako příklad uvedu poslední boxerský zápas Vitalije Klitschka, který vůbec pořad nezmínil a to i přes to, že to byla světová událost ( vysílalo to asi 30 stanic a sledovalo desítky milionu lidí). A další a další, stává se to skoro každý týden. V momentě, kdy budeme obklopeni jenom našimi zprávami, často nepodstatnými, tak se nám postupem času velmi sníží obzory. Zkrátka s časem, který mají BBV vyhrazeny je špatně naloženo a to je zásadní problém. ()

• Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)
  • V roce 1980 dochází k přejmenování pořadu, slovo „vteřiny“ nahrazuje „sekundy“. Z důvodu změny názvu přijetím systému jednotek SI („Le Système International d'Unités“) roku 1974. V lednu 1993 se Česká televize vrací k tradičnímu názvu se slovem „vteřiny“. (sator)
  • Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)