Ponorka je v nebezpečenstve, zatiaľ Amy pokračuje za sťažených podmienok vo vyšetrovaní. Síce nájde dôkazy na podporu svojej teórie vraždy, ale narazí na odpor väčšiny členov posádky. Medzitým Kirstenine vyšetrovanie vedie k tragédii. (Arsenal83)

Hombre8

Ubylo hloupostí (nebo jsem si zvykl) a děj začal dávat smysl a nabyl na zajímavosti. Pořád tak nějak vadí, že se na jaderné ponorce, která by měla být TOP, se navíc v té nejkrizovější situace a čase potuluje civil, zdržuje od práce, ohrožuje bezpečnost, atd, atd... Ale nebuďme malicherní, že... Důležité je vystavět příběh a udržovat napětí a emoce na co největším diváckém maximu. Naivita dezolátky Jade, dávat si tajnou schůzku na takovém místě a čekat na porážku, už je jen drobný detail. ()

warrenur

Hm...paradna filmarcina a budovanie napatia a dokonca i psychologia postav bola celkom uveritelna. Napriek dvom, pre mna predvidatelnym momentom, ocenujem scenaristicku pracu Toma Edga na tejto epizode. 85% Kusok od suverenneho pathviezdia. :) ()

Axident

Nedokáži posoudit eventualní blbosti, nevyznám se v ponorkách a námořnictvu, ale je to velmi chytlavé a napínavé jak guma od trenek. Ani s nevolí zmiňované flashbacky mi nevadí a že nemám flashbacky rád. ()

MickeyStuma

Atmosféra nabírá na obrátkách. Napětí stoupá, dochází k vážnějším konfliktům, o zvraty opět není nouze a všichni se dostávají do ne zrovna nebezpečí.  Dobrá je i retrospektiva k prohloubení charakteru postavy, které se to týká. Konec druhého dílů končí událostí vyvolávající další otázky. ()