Na chalupe

(relácia)
  • Česko Na chalupě
Publicistický
Slovensko, 2016, 40 min

Relácia pre všetkých chalupárov. Chceme vám ukázať, že mať chalupu nie je starosť, ale v prvom rade veľká radosť. Praktické rady, tipy a triky, ako si zo svojej chalupy urobiť príjemné a kvalitné miesto na bývanie. Množstvo užitočných rád, ktoré ocení každý jeden chalupár. Relácia, ktorej sprievodkyňou je chalupárka a moderátorka Katarína Jesenská, ukazuje divákom, ako si poradiť so všetkým, čo k tejto záľube patrí. Od stavby krbu, boja s plesňami v stenách až po strihanie stromčekov. V každej epizóde zároveň navštívi jedného slávneho chalupára z radu slovenských a českých známych ľudí, ktorí si svoje miesto na bývanie uprostred prírody nádherne zveľaďujú. S tímom odborníkov divákom radí, ako vyriešiť mnohé nástrahy, ktoré k chalupám jednoducho patria. Na konci relácie nechýba naozajstný chalupársky recept zo sezónnych potravín. Chceme vám ukázať, že mať chalupu nie je starosť, ale v prvom rade veľká radosť. (TV JOJ)

NinonL

Silikonem a botoxem nabouchaná moderátorka se do tohoto pořadu skutečně nehodí. Chtělo by to nějakou šikovnou hospodyňku, klidně starší a bez strašidelného make upu. Vlasy si aspoň při vaření může sepnout nebo svázat, vždyť ty její odbarvené kadeře skončí všechny v polívce nebo v guláši. Sotva přes ně vidí do hrnce. Nicméně prostředí, ve kterém se natáčí, příběhy hostitelů chalupářů a jejich vychytávky i recepty se mi líbí. Takže hodnotím jako průměr. ()

MM_Ramone

Vyraziť si občas na chalupu niekde za mesto a oddýchnuť si tam alebo si poriadne zamakať je fajn. Preto nemám nič proti televíznym reláciam, ktoré sa venujú tejto tématike. No projekt slovenskej súkromnej televízie JOJ, ktorý vysielajú pod názvom "Na chalupe" ma poriadne vytáča. Hlavným dôvodom je stará, načančaná vydra Kata Jesenská, ktorá to príšerne vtieravým spôsobom moderuje. Vôbec sa tam nehodí. Pre boha to kde vyhrabali takú nemožnú fuchtlu? * ()

JohnMiller odpad!

Celebrity chodia po chalupák (Tá ceckatá rozhodne nevyzerá, že by chalupy obdivovala) a nejaký random ľudia si predstavujú svoje chaty. Nechápem dôvod vysielania niečoho takéhoto. ()

SOLOM.

Právě že ta „buchta“ je tam skoro to jediné, na co se dá dívat. Kdyby to dala dohromady s mentálem Láďou Hruškou, vznikl by možná nejlepší pořad pro obě republiky, ze které by si většina sedla na prdel…Ne teď vážně, na venkově je super, zvlášť když máte super sousedy, nějakou tu gořalečku ve sklípku a hlavně nemáte za prdelí kameru…Viděl jsem to jen párkrát, ale nějaká ta vychytávka jak si vylepšit chalupu by se tu i našla, bohužel spíš je to často o tom, jakou chalupu mají pracháči… ()