Charlotte Cantiliniová hľadala dlhé roky toho pravého. Teraz konečne našla muža svojho života Kevina Fieldse. Nanešťastie sa ukázalo, že jeho matka Viola je stelesnené zlo. Keďže Viola prišla o prácu v televízii, bojí sa že stratí aj svojho syna. Spolu so svojou asistentkou Ruby vymyslia diabolský plán. Charlotte sa ale nehodlá len tak vzdať a so svokrou nebude jednať ako v rukavičkách. Kto vyhrá boj o prvé miesto v Kevinovom živote? (TV Markíza)

Aleee89

Od filmu jsem nic nečekala a taky jsem si z jeho zhlédnutí nic neodnesla. J.Lo neumí hrát, navíc se na tuhle roli nehodí. Vždyť měla vypadat jako chudá a obyčejná holka, ale místo toho vypadá, že normálně do společnosti těch boháčů patří. Celý film je na jedno brdo. Další z mnoha amerických ptákovin, u kterých znáte konec při první minutě filmu. Je pak těžké u toho vydržet. Ani moc vtipné to nebylo, dojemné už vůbec ne. Hlavní hrdina byl sympaťák, Jane Fonda je taky výborná herečka. Proto mě udivuje, že si pro svůj comeback vybrala takovou ptákovinu, kterou si další kariéru pohřbila. ()

hacho

Tento film není nijak úžasný, ale nechápu vaši neurvalou kritiku (mluvím jen k některým, ostatní nechť mi prominou). To, že scéna, jaxe J. L. cpe do těch šatů, je jediné, co vás zaujalo, ukazuje jen na to, jak smutně na tom (někteří) jste. Neříkám, film je slabší, scénář moc nevyšel, ale viděla jsem věci, nad kterými slušný člověk zapláče, což mi tady nepřišlo. ()

gudaulin

Jane Fondová byla kdysi uznávanou ženskou filmovou hvězdou první velikosti, jenže filmový business je k herečkám krutý a drtivá většina z nich končí svoji kariéru předčasně. Po delší přestávce se pokusila vrátit k hereckému řemeslu a musela vzít zavděk postavou hysterické protivné tchýně, kterou by v dobách své slávy pokládala za urážku. Při některých jejích scénách jsem ji musel opravdu litovat. Opět jde o nenáročnou a předvídatelnou podívanou bez chytrého humoru a o ten druh filmu, který po pár hodinách zapomenete. Celkový dojem: 35 %. ()

uiu

Rozhodně se z toho dalo vytřískat mnohem více - pane bože, nastávající tchýně, která je závislá na svém jediném synovi a její nastávající snacha, která není bohatá jako jejich rodina. Vtipných situací je ale ve filmu jako šafránu, v podstatě skoro nic se pořádně neděje, dokud Jennifer Lopez nezjistí, že ji tchýně nenávidí a vše na ni jen hraje. ()

Ivoshek odpad!

Zkušený divák, a to já jsem, dobře ví, že když má film označení "romantická komedie" a je v tom Jennifer Lopezová, bude to strašná blbost. A ano, je to strašná blbost, trapná a špatně zahraná. Zvlášť za pani Lopezovou mi bylo ouplně stydno. Jako rozumnou alternativu k tomuhle filmu doporučuju třeba koukání do zdi nebo Eduardovo Neváhej a toč. ()

• Film, ktorý v noci sledujte Charlotte (Jennifer Lopez) a vystraší ju pri ňom svokra Viola Fields (Jane Fonda), je Nočná mora v Elm Street (1984). (fumatro)
  • Pro Jane Fonda to byl první film po 15 letech herecké přestávky od filmu Stanley a Iris (r. Martin Ritt). (imro)
  • Jane Fondová se připojila k natáčení poté, co bylo natáčení Elizabethtownu (2005) pozdrženo o několik měsíců. (EbiGuetta)

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)