Smrt řidiče skútru, který měl až příliš rád ženy, přivede detektivy mezi majitele malých motorek. Junior tady na své misi prožije neodpustitelné ponížení a musí rozdýchat i odloučení od své lásky. Zato Michal s Táňou se nebudou trápit a vyřeší svůj vztah k oboustranné spokojenosti. (TV Prima)

honajz

Škoda, že skoro úplně vymizely Břízovy nekorektní hlášky (tedy až na dotaz na flat white, to mě pobavilo), a stalo se z toho takové ufňukané cosi (bé bé, už mě baví jen jezdit na ryby, bé bé, moje holka je moje nadřízená apod.) A případ tedy se ke slovu moc nedostal a ta prostřední část (večer Břízy se šéfem na rybách vs. mlaďoch se nechá sbalit rusovláskou) se nepohnula vůbec - teda až na to, že byly vidět kozy. ()

mira007

Jakoby scénář k vraždě sukničkáře ze skůtr klubu psal sám Matásek propagátor Vespy a mně se to "motorkářský" prostředí zdálo i atraktivní, ale jak říká kolega Honajz i mne začíná vadit ta ubrečenost, melancholie a zmar v krizi pokomatického věku hlavního hrdiny. Tři hvězdy tentokrát o prsa ... doslova o prsa Denisy Nesvačilové. ()