Nezdá se Vám rozhodnutí soudu? Nejste spokojeni s rozsudkem? Mělo podle Vás všechno dopadnout jinak? Pak se odvolejte. Zasedá Nejvyšší soud... Obecně platí, že jednoduché ale i závažné spory leží na bedrech soudů, na které se občané obracejí v nouzi nejvyšší, ale jejich rozhodnutí nemusí být vždy konečné. Strany se totiž mohou odvolávat, ale tím by byl celý proces nekonečný. Od toho je zde „Nejvyšší soud", který definitivně rozhodne a uzavře daný případ. Aby jeho verdikt byl skutečně jednotný a věcný, jistou míru objektivity zaručuje soudní senát, který v příbězích pořadu Nejvyšší soud zastává trojice soudců. V rolích těch nejpovolanějších se objeví Vladislav Beneš, Pavlína Kafková a Zdeněk Vencl. Tyto tři autority mají před sebou nelehký úkol – rozhodnout a ukončit mnohdy vleklé soudní spory. Po vyslechnutí svědků a shrnutí všech dostupných informací nastává společná porada, po které následuje závěrečný rozsudek. (TV Barrandov)

SOLOM.

Člověk zas takhle jednou lupe znuděně ovladačem a zabrousí i k televizním kanálům, které má až na samotném konci své „nabídky“. No a tak se stane, že nestačí zírat – svého času mě tohle nějak minulo a ani se tomu nedivím, ale jelikož jsem viděl pár dílů Soudkyně Barbary, nešlo si nevšimnout Pavlíny Kafkové v taláru s dalšími dvěma ocasi, kterak si hrají na soudce – jo jeden už nestačí tak tu máme rovnou „soudcovský gangbang“. Úroveň se nikam neposunula, zúčastnění neskutečně přehrávají a přicházejí se svými srdceryvnými no mnohdy i naprosto debilními spory a TV Barrandov to zase dotuje… ()

xulux odpad!

Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :) ()

710.cz odpad!

Pořad, nazývejme ho pro svůj zřejmý záměr Polystyrén nebo Molitan, má zřejmě vyplnit čas mezi koukatelnými pořady. Pro tyto účely se dříve využíval koš plný hrajících si koťat. Je tristní, že angažmá několika "herců" a komparsu je zřejmě méně nákladnou záležitostí, než košík koťátek. Neuvěřitelné, že pro tento "záměr" získala produkce sice nevýznamného, přesto zřejmě opravdového herce Beneše. ()

MM_Ramone odpad!

Táto imaginárna reality show nie je len nehanebnou vykrádačkou "Sudkyne Barbary", ktorá sa začala už dávnejšie objavovať na obrazovkách TV Barrandov; siaha to omnoho viacej na východ. "Sudkyňa Barbara" je prvou českou obdobou projektu "Súdna sieň", ktorý sa na Slovensku vysiela od roku 2008. Už i túto pôvodnú slovenskú verziu som označil ako odpad. Avšak táto najnovšia barrandovská mutácia, ktorú začali vysielať pod názvom "Nejvyšší soud", je ešte odpadovejší odpad! ()

nudlis odpad!

Naprosto stejná neuvěřitelná sračka jako Soudkyně Brambora. TV Trabantov ani nic jinýho neumí a používání názvu "Barrandov" je urážkou jak pana Barranda, tak synonyma "Barrandov" pro filmová studia. Oni se snad rozhodli, že se stanou nejhorší televizí na světě, stanicí pro úplný vypatlance. A sledování autorských pořadů téhle pseudo-televize by se dalo používat jako mučící metoda. HNUS! ()