Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností. (TV JOJ)

borohub odpad!

Přehlídka nekvalitních herců a stupidních případů. Nikdy jsem u Slovenského soudu nebyl, tak nevím jak přesně to probíhá, ale nemyslím si, že tato reality-show má s reálným soudem něco společného. Spíše mě to připomínalo pořad "Máte slovo", takže defacto jeden člověk řval přes druhého, plácal se tam jeden offtopic za druhým, místo toho aby soudce zasáhl tak spíše do daných offtopiců jenom přiléval benzín. Takže tento počin možná zabaví tak někoho kdo si užívá telenovely a na obhajobu telenovel musím říct že i ty jsou zábavnější.. 5% ()

Potjoc

Vím, že se různé televize navzájem kopírují, proto mi moc vadili ty různé talentové soutěže. Ale tohle je absolutně stejné jako Soudkyně Barbora. Stejné prostředí, stejná hudba, stejná grafika. Akorát jiný název, jiný kanál a jiní herci. Kdyby Soudkyně Barbora nebyla moje oblíbená série ze současné TV, tak bych se na takovou bezohlednou kopii moc zlobil. Proto dávám o jednu hvězdu míň, než u Barbory. ()

DavidDizzer odpad!

Herecké výkony jsou tak děsné, že to až přirozené není. Jde vidět, že text vysloveně čtou, nepřirozené frázování, mluva, zkrátka mají to naučené jako pohádku, kdy by to nevadilo, kdyby alespoň trochu přirozenosti se do netalentu zapojilo. Je to jak kdyby mluvili roboti, proste děsná až načančaná nepřirozenost. Soudkyně barbara obsahuje alespoň trochu logičtější prvky a trochu alespoň takentovanější "herce". Tohle je opravdu jak z ústavu, kde si hrají a naví se, aby se při léčbě zabavili. ()

nudlis odpad!

Pořady tohoto typu nechápu. Diváci musej bejt totálně vygumovaný, tzv. "herci" asi ještě víc. Ale úplně největší vypatlaný debilové jsou ti, kteří tyhle pořady produkují a ještě si myslí, že se to lidem líbí. Buď je to banda feťáků, který je úplně u prdele divák (a v neposlední řadě zadavatel reklamy, který tohle svinstvo svými penězi platí), a jen se rochňají v tom "jak to pěkně natočili". A nebo jsou tak sjetý, že nevidí tu ubohost a v rauši se chechtají jak divákovi naservírovali psí hovna v pozlátkovém balení a s řádnou dramatičností. Ne, opravdu na to nekoukám, ale upoutávkám se nelze vyhnout v reklamních blocích jiných pořadů. A jelikož tyhle sračky vysilá v několika podobách i tzv. TV Barrandov (Soudkyně Barbara, Nejvyšší soud, Aféry - neuvěřitelné životní příběhy, apod.), obávám se, že podobnými počiny klesá TV Prima na úroveň totální žumpy českých soukromých stanic. Myslel jsem, že Primě se to nestane a že Barrandov tu žumpu zaplnil celou. Ale koukám, že místečko se ještě našlo i pro tu Primu. ()

rakovnik odpad!

Proč běží na dvou televizních stanicích dvě naprosto stejné tuposti, dokonce ve stejném čase? S tím jsem se ještě asi nesetkal. Soudkyně Blbára a tahle šaškárna se snad natáčí i ve stejném studiu. Proč hádky mužů a žen vydávají autoři této pitomosti za soudní spor? S naprosto klidným svědomím dávám odpad. ()