Na obrazovky přichází spravedlnost, tentokrát v mužské podobě soudce Alexandra. A řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry a podvody. (TV Barrandov)

-bad-mad-wolf- odpad!

Můj žebříček guilty pleasure se silně otřásl - Alexandr je proti Barbaře znatelně víc hardcore a je to super! Spousta příšerných nehereckých výkonů, hysterie, afekt, hádky, rvačky, právní nesmysly, bizarní scénáře a často neuhlídané momenty, kdy se situaci posmívají sami herci (mezi nimiž se objevují i pornoherečky) na place. Samozřejmě, většinou se koná ohyzdná nuda, ale výběr nejvypečenějších epizod by kraloval v disciplíně nezáměrných komedií. "Přestaňte tlouct pana odpůrce!" ()

Ivoshek

Je to srandovní. Fakt jo. Trochu takovej můj guilty pleasure. Herci prkenní, největší hrdina je tu scénárista a člověk, co vymysli jména postav. Jen mě děsí představa, že si z toho někdo odvodí, že to takhle fakt vypadá... To musí být pak dost překvapení. Nejvíc se těším na moment, kdy někomu Alexandr napálí pořádkovou pokutu. ()

Jansuper

Ačkoliv teď asi budu fakt vypadat jako blázen ale jako já když se nudil a chtěl se pobavit nebo si zlepšit náladu tak sem si soudce alexandra pustil a vždy sem se zabavil a zasmál,  podle mě herci nejsou tak špatní jak tu všichni říkají, umějí tam všichni pobavit, scénáře sou dobré, bývám i v napětí jak dopadne rozsudek 😅. I zajímavé to bývá ()

Recenzon

Pan pořádková pokuta aka Soudce Saša mi posledních pár dnů přináší zábavu. Totálně céčkový provedení se strašnými hereckými výkony a samej řev z toho dělají totální chaos a zábavu. V seriálu jsem už postoupil, abych si oblíbil i nějaké právní zástupce a těm kolikrát často fandím. Kolikrát si člověk všimne momentů, kde to neberou vážně ani ti samotní herci ale to se dá pochopit, protože já tam sedět a poslouchat ten pavilon opic, tak se taky řežu smíchy. ()

Tomiss13 odpad!

TV BURANdov opět v akci, aneb tisícátá reinkarnace soudní reality show. Zdá se mi, že tato srágora jede všude a pořád. A je to pořád jedna a ta samá hromada hoven, nehledě na to, který debil si tam hraje na soudce, a ze kterého kanálu vylezli ostatní účinkující... Odpor k těmto "pořadům" ještě podporuje Burandovská specialita, tj. reklama 2 minuty před koncem. Už by celá ta křupanská žumpa potřebovala bankrot... ()

• V epizodě 2019/14 s názvem Kráska a zvířecí doktor v čase 45:28 je naprosto zřetelně vidět, že celý spis, který si právní zástupce odpůrce přebírá od svědka, jsou pouze prázdné papíry. (Petr.Pe.8627)