Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiálny text distribútora)

Petr490

Pořad, co je jen zaplacená reklama, všechno vychválí a co se jim nelíbí přehlédnou. Dříve u aut dávali normálně 60%, teď tam snad nebylo auto co by mělo pod 80%. Pepa je expertní kašpárek. Pepku vyskoč! A pepek vyskočí a udělá nějakou legrácku. Kdyby tam nebyl Sršeň, poslední expert, který je opravdu expert, tak fakt nevím o čem to je. Až se zbaví Sršně dám tomu s radostí odpad. ()

Jurrisek

Tak tento pořad jsem asi po třech odkoukaných dílech naprosto zazdil. Moderátoři citující informace od výrobce a příručku pro uživatele? Díky to si umím přečíst taky. Nesmyslná porovnání a nadšenost( jů tady je taky odkládací prostor a tu si můžete dát kelímek od kafe) v podání amatéra Merunky? A co tihle pánové předvedli na Autosalonu v ženevě 2012, tož to byl vrchol naprosté neznalosti. " A tady máme Porsche Carrera 911, auto které se vyrábí už skoro 50 let, ale za tu dobu prošlo mnoha změnami " ...v tu chvíli jsem přemýšlel jestli to opravdu myslí vážně. Ta jedna hvězda je za Profíka Šilera, který to celé zachraňuje. ()

wlk1

Nemůžu si pomoc, ale ten pořad mě nebere. Tuctové vtipy, celé je to pro mě poplatné, jednoduché a hloupé. Navíc redaktoři jsou hrozně nesympatičtí. Některé "recenze" jsou více reklamou a já bych při výběru aut nikdy na tento pořad nespoléhal. Holt top gear je jen jeden a češi na něj zatím s tímhle pořaden "jednavacátého" století nemají... ()

made1

Po shlédnutí několika dílů s Josefem Vrtalem a Jiřím Dvořákem musím uznat, že jsem ještě neviděla tak zábavný pořad o autech. Nevím, co to přináší opravdovým fanouškům aut, ale pozorovat Vrtala, jak se snaží donutit auto jet do kopce na jedničku, zatímco ono má jinou představu, a Dvořáka, jak v létě přepravuje lyže, to mě baví. ()

Lucka07

Jsem žena a autům nerozumím. Dělím je na červené a modré, případně staré a nové. Přesto ráda posnídám v sobotu u tohoto pořadu. Důvod? Moderátoři sice nevylezli z modelingové agentury, ale jejich povídání o těch věcech, co mají 4 kola, je pro mě prostě zábavné. Zvláště když se ke slovu dostane můj oblíbenec Pepa Vrtal. ()