Top Gear: Indický speciál

(relácia)
  • Veľká Británia Top Gear: India Special
Dokumentárny / Športový / Talk-show / Komédia
Veľká Británia, 2011, 88 min

Další ze série speciálů v rámci známého motoristického pořadu. Tentokrát natáčela a řídila vše možné známá trojice ztřštěných moderátorů v daleké Indii. Opět přijde řada na naprosto netradiční disciplíny okořeněné správnou dávkou britského humoru. Čeká vás soutěž v rozvozu jídel pomocí automobilu a vlaku nebo "vylepšení" vlakových souprav prostřednictvím reklamních billboardů. Došlo také na klasický motoristický závod starými vozy za účasti místních, kteří se závodu účastnili v tom nejroztodivnějším, co se na indických silnicích vůbec může objevit. (Paity)

mr.filo

Jedná se o jednu z NĚKOLIKA speciálních epizod seriálu Top Gear. Seznam speciálních epizod TG je následující : US Special (série 9), Botswana Special (série 10), Vietnam Special (série 12), Bolivia Special (série 14), Middle East Special (série 16), India Special (série 18), Africa Special (dva díly z 19. série) Top Gear Winter Olympics a Polar Special. ()

IvcaSammet

Velmi dobrý speciál. Zase jsem se při sledování tohoto speciálu mohla potrhat smíchy. Je sice pravda, že na tomto díle je asi úplně nejvíc vidět, jak byla sousta věcí naplánovaných, ale jako proč ne, vždyť je to o tom, aby se lidi pobavili, ne aby řešili, že "to bylo nahrané" ... Krásné prostředí, skvělá zábava, výbuchy, závody, trapné situace ... Prostě přesně to, co člověk od speciálu očekává a na co se těší! ()

maseer2

nejsem pravidelným divákem, a tudíž ani nějakým velkým fandou Top Gearu, ale když o něj čas od času někde zavadím, pobavím se nadprůměrně.. to samé platí i o tomto speciálu, který je daleko víc o pošťuchování se mezi ústřední trojicí a o vymýšlení kravin než o autech, ale to vůbec nevadí.. moc fajn zábava a spokojené 4* ()

Frajer42

Snad jen ta část s přivítáním indické smetánky nebyla bůhvíjak vtipná. Zbytek  byl skvělý. Od velmi zajímavé volby dopravních prostředků, které tentokrát nedostaly nijak extra zabrat a v podstatě všechny 3 auta neměla po celou dobu vážnější technický problém. Nicméně to nijak zásadně neubralo na vtipnosti ani zajímavosti. Scénáristé a kluci se v Indii dokázali slušně vyblbnout. Nejvíce mě pobavila zřejmě jízda vlakem a následné lapálie s billboardy. A velmi příjemný byl i improvizovaný kriket v závěru. [88 %] ()

hellstruck

Po africkém speciálu určitě ten nejvtipnější a nejchytlavější speciál, jakého jsme u Top Gearu byli svědky. Zase nejde ani tolik o auta, jako spíš o indickou kulturu a humor, ten je samozřejmě na prvním místě. Roztrhaný nápis na vlacích (z British IT for your company >> Shit for your company) mi asi utkvěl v paměti nejvíc, ale roznáška jídel autem vs. vlakem byla také zabavná. Sice se kluci museli za ty vulgarismy omluvit, ale fanoušky to myslím dost pobavilo. Jen by mě zajímalo, co si teď v Indii o Britech myslí.. ()