Top Gear USA

(relácia)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

TV spot

Hall900

Dle mého názoru není chyba v moderátorech,jako v tom že Američané jsou zkrátka hloupý a nezajímavý lidé a pokud remakují britskou produkci,je to vidět o to víc.Stačí se podívat třeba na americkou verzi Sherlocka,nebo ten seriál Polda z Marsu. Americká produkce nám dává kupu dementních nápadů,,podtrženými opravdu děsivými americkými auty.Představte si třeba Autosalón na Primě,kdyby na začátku Merunka zvolal: dnes nám soudruzi producenti řekly,že si máme koupit auto do 40ti tišíc a přestavět ho do podoby vozu z nějakého slavného českého filmu(Rofl) Není to jako vybrat nejlepší auto do 80ti tisíc pro teenagera. Ale v Top Gear USA se podobné faily dějou pořád, třeba jako v roce 2011 představovat petrolejovým šílencům Subaru Impreza WRX STI(hmm.. Subaru...:-P).No a co? Je to levné,jednoduché a pro Američany,jmenuje se to Top Gear USA.. Skuteč ný viník je tady Prima Cool,která je tohle pokoušela nacpat do hlavního vysélacího času a Zbyněk Merunka. ()

Nathaniell odpad!

Největší sranda na tom je, že to někdo udělal a myslel to vážně... Ne, nemám v plánu srovnávat s trojicí May, Clarkson, Hammond. A ani to dělat nebudu a nikdo mě z toho nemůže osočit, jelikož Matt LeBlanc je od 23. série TG SUPER... Ale o to tady nejde. Problém je v tom, že nějakej americkej vejškrabek vzal anglickej pořad, sebral mu koule a humor a nazval to - Top gear USA... Viděl jsem jen dva díly a nemám žaludek už vidět další. Původní britská série mě kdysi upoutala úplně prvním dílem (ještě tam ani nebyl James May ale nějakej silnější týpek) a já si říkal, že je to líbivý. Ale tenhle (ošklivé slovo) se nemá kam vyvíjet. A vůbec, ať si to narvou do řiti. Nemusí se snad u nás vysílat každej hnus, kterej kde vznikne, ne? Ačkoliv na druhou stranu: Když můžou dávat televize filmy od Asylum... ... ODPAAAD (Ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo..) ()

Movie Maniak

Tento spin-off slavného britského motoristického pořadu je určen hlavně pro publikum v USA, proto mi jako evropanovi připadá tak hrozný. Prvním problém je, že všechna americká auta jsou stejná takže nechápu co chtějí porovnávat, za druhé nikdo ze tří účinkujících není sympaťák natož aby byl vtipný a za třetí a to je největší problém, neumí si, jako Jeremy, utahovat sami ze sebe. Ve druhé sérii si došlo k určitému zlepšení, ale i tak je na míle vzdálen originálu. Nápady nejsou úplně špatné, ale jaksi nedotažené do konce. Nestačí jenom dovézt supersport a natřásat se kolem něj jak je super, to si můžu rovnou pustit auto-moto-revue. Stejně tak hosté, na chvilku někoho ukážou, udělá jednoduché kolečko v autě, položí mu dvě otázky a konec. Takto je to úplně zbytečné. Chlapci se ještě mají co učit. ()

fire.wall

Nepovedená kopie opravdového Top Gearu. Bez tří sehraných bavičů, navíc se stejnými vtipy a soutěžemi (nic originálního) to stojí za prd. I stiga tam mají - to už na mě bylo moc a během prvních reklam jsem se rychle přesunul k počítači. Tak to shrnu: staré vtipy, které nejsou dobře podané, nic originálního, o moderátorech ani nechci mluvit - když se na to tak koukam tak už bych to mohl pomalu přepsat na 1 hvězdičku... ()

mine.slayer

Je mi jasné, že taková automobilová velmoc jako je USA také chtěla mít svůj Top Gear, já to beru jako poctu tomu Britskému a říkám, nemá se za co stydět. Nabušený auta a ty chlápkové také nejsou úplní tupci, myslím jste zbytečně přísní. Dávám tři hvězdy za jisté plagyátorství, ale je to koukatelný pořad. ()