Ilja, David, Jakub! Tři generace jedné herecké rodiny, jejíž historie se začala psát před sto lety... 30. dubna 2024 uplyne sto let od narození Ilji Prachaře, osobitého a oblíbeného herce, který se současně stal zakladatelem hereckého rodu. Jeho syn David Prachař je členem činohry Národního divadla a herectví se úspěšně věnuje i vnuk Jakub Prachař. Dokumentární film Petra Slavíka se zabývá rodinnou historií i významnými okamžiky profesní dráhy všech tří Prachařů a také jejich názory na herectví a divadlo, které se, jak to už tak bývá, vymezují oproti generaci předešlé. (Česká televize)

zrudicka

Dokument moc pěkný, mám pány Prachaře moc ráda. Mrzelo mě, ale že to bylo zaměřený jen dále na Davida s Kubou. Mariana, Róza i Pepina se herectví věnují také, i když to nemají tak rozběhnuté. Také Alžběta Malá( Smysl pro tumor např.) mám pocit patří do této dynastie. Prostě když dynastie, tak se všemi. ()

FatimaO

Tak tohle se mi hodně líbilo a cením, že hlavním tam byl právě David Prachař, který je fakt fascinující člověk, utáhnul by i delší stopáž. Výborný... ()

otík

Klasický dokument, ve kterém David a Jakub Prachařovi společně s dalšími z rodiny či přátel vzpomínají hlavně na svého tatínka či dědečka Ilju Prachaře, následně pak oba Prachařové mluví o svých kariérách. Dokument, který může zaujmout. ()