Šokující partnerské vztahy, nevěry, podrazy. Jak daleko se dá zajít ve vztahu a jak moc si partneři dokážou ublížit? To se dozvíte v nové talk show. (TV Barrandov)

trickmaster odpad!

Pamatuji, jak jsem se smal Poste pro tebe! Ondro a Esterko omlouvam se vaaaam! Tohle je jako Posta, akorat cela fejj! 😁To co tu TV Barandov vcetne soudcu, soudkyn a podobnych hoven predvadi je katastrofa. Afery jsou to nejhorsi bahno spolu se Stikama, co jsem kdy v TV videl. Celou epizodu sem nikdy nedal.... vlastne ani vubec nic od Barandovu nepoustim. Totalni vyplach pro bezmozky, porad o hovne a s Kristelovou, ktera uz nikdy nic lepsiho moderovat stejne nebude!! Doufam, ze timhke jeji kariera konci... ()

Peddro odpad!

Říká se ,,Nehodnotit podle ukázek", ale viděl jsem dvě a uniká mi smysl tohoto odpadu? Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jaký má smysl tento pořad a kdo je cílový divák? Nedělám si iluze o inteligenci průměrného diváka, ale nemohu uvěřit, že by se našel někdo tak prostoduchý a primitivní, že by toto sledoval? ()

MM_Ramone odpad!

Ľudia z vedenia TV Barrandov sú debilní šialenci. Ich programová štruktúra je doslova prepchatá odpadmi najrôznejšieho druhu. Od shitových béčkových filmov, cez dementné seriály a idotské telenovely až po absolutne primitívne relácie. Jednou z nich je ak pseudo talk show "Aféry - neuveriteľné životné príbehy". Nestačilo im že vysielajú takmer na vlas rovnakú kokotinu "Nebezpečné vzťahy" s homošom Musilom, museli ešte prihodiť aj túto úbohosť. Barrandov Plus vyprodukoval odpad nad odpad! ()

castor

Kouzelné. Zvládl jsem díl, kdy do studia přišly dvě sestry, které si užívaly ve trojce s přítelem jedné z nich. A ten kanec je o jedné noci rovnou obě dostal do požehnaného stavu. Teď se od všeho distancuje a světe, div se, přijde i jeho čerstvá známost. Barrandov jede. Jen se obávám, že někteří slabší diváci si asi myslí, že dotyční to celé nehrají. Někteří komparzisté jsou překvapivě docela přesvědčiví. ()

NinonL

Celkem dobrý a občas zábavný pořad o mezilidských vztazích. Hosté bývají jednou lepší, jednou horší, jednou věrohodnější, jednou nevěrohodní. Ale Heidi Janků je většinou skvělá a profesionální. Taky mě baví poslouchat odborníka dr. Uzla, jaké rady dotyčným dává. Někdy dost neuvěřitelné, případně i lehce stupidní a mačovské. ()