Život vo dvojici prináša mnohé úskalia a problémy, ktoré musia partneri či manželia prekonávať každý deň. Netradičný seriálový formát je zložený z krátkych zábavných klipov, ktoré nahliadnu do bežného života partnerskej dvojice v zrelom veku. Prináša scénky z každodenného partnerského života a radí, ako predchádzať konfliktom, alebo keď už nastanú, ako ich elegantne riešiť. (TV JOJ)

MoziMedve

Každý díl je sadou krátkých scének bez nějakého navazujícího děje. Do jednoho 23 minutového dílu se jich vejde tak cca 10. Opakují se podle tématu a jedná se o parodii/satyru vztahů. Je to tudíž mířeno zralé diváky kteří se v těch situacích dokážou sami najít. Pro mě je to perfektní oddechovka/kulisa domů. Díky tomu, že jde jenom o krátké samostané scénky člověk může vedle toho třeba hlídat dítě nebo vařit, cvičit. Humor ve scénkách je většinou OK, ale pár krát se za díl vždy pořádně zasměju a proto seriál stojí za shlédnutí. Asi záleží jak moc vám vadí/nevadí koukat na Maštalíra a Mórovou. Já si je pamatuju z divadelních představení kde mě už tenkrat docela bavili, takže seriál se mi líbí. ()

imaginer21

Ono je to hodně o sympatiích k hercům i o aktuálním naladění. Pokud jedete ve víru single/oťukávání/nezávaznosti, tohle vás bude vysloveně iritovat. Pokud ale už máte pár let s někým za sebou, ideálně s tím partnerem si dát pár dílů je k nezaplacení. Chlámete se, vzájemně do sebe šťoucháte souhlasně s vyzněním dané scény a slovy "to je jak u nás" a ještě zavzpomínáte na léta, kdy jste se ještě jen poznávali. Střídmá stopáž a opět skvělý Maštalír (Mórovou poznávám poprvé) v milých epizodkách ze života páru dokážou při správné náladě udělat den. Asi jsem fakt takový úlet potřeboval, protože jinak nechápu, že pálím pětihvězdu mezi tolika odpady. Ale proč ne. "A tu službičku chcem dopredu." :) ()