Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiálny text distribútora)

lubomir91

Nechápu ty přehnaně kritická hodnocení jen proto, že je to CZ/SK TV produkce. Souhlasím, že to nepatří mezi famózní a dokonalé pořady, ale ruku na srdce. Není to náročné, není to nudné, není to trapné a člověk se u toho výborně baví. Ideální pořad k odpočinku a relaxaci u TV. Nemůžu si stěžovat, tento pořad sleduji rád a s nadšením. ()

dyfur odpad!

Nemám nič proti celému osadenstvu tohto projektu,ale ja tomu nerozumiem...stále sa rehocú ako blbí,nech povedia hocičo,nech urobia hocičo.Dangl si ide papuľu rozbiť na stole od smiechu a ja pozerám a jediné čo mňa napadá je to ,že je to trápne a úplne bez humoru a pritom humor mám rád,ale je mi bližší humor Buriana,Janžurovej,Sováka,Menšíka,Donutila,Polívku......ako toto "VTIPNO". ()

ABLABLABLA

Co díl, to nová kopa zábavy a hlášek. Nemůžu si pomoct, ale u každého dílu umírám smíchy. Petra Polnišová, Lukáš Latinák, Marián Miezga a Robért Jakab jsou vždy nejlepší čtveřice. Rozhodně ale pořadu vévodí Peťa Polnišová, jejíž talent improvizaci velmi obdivuju. Nechápu, jak dokáží tak rychle improvizovat, navazovat příběhy, věty, verše, písně, dělat si ze sebe srandu. Už teď se těším na další díl. ()

boshke

Samotný pořad jsem nikdy neviděl, pouze nemálo scének na youtube. Když padne dobré téma a herci se dobře "vyspí", bývá o zábavu postaráno. Když je však konstelace hvězd horší, scénky bývají spíše do trapna a jediní, kdo se baví, jsou účinkující s moderátorem. Čtyřech hvězd je Partička hodna, ale vzhledem k tomu, že na youtube určitě visí spíše ty lepší kousky a ne ty průsery, zůstávám u 70% ()

Orthank

Bezkonkurenčná zábava na slovenskej televíznej scéne. Toľko spontánneho talentu, aby človek na slovenskej obrazovke naozaj pohľadal. Také množstvo absurdných scén by si jeden ani nedokázal predstaviť, a tu sa na nás sypú ako z roztrhaného vreca.Ten kto už dávno pravidelne liečil bránicu z kolektívu okolo Dana Dangla napríklad z SOS, prípadne ten kto veľmo rád absurdný humor dotiahnutý do extrému pomocou rôznych šialených pravidiel a tém, určite sa má na čo tešiť. Ja som už dávno podľahol.....len tak ďalej. ()

• Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)
  • V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)