VIP svět

Publicistický
Česko, 2021, 5 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor), David Kastl (moderátor), Adéla Pulcová

VIP svět vás zahrne novinkami ze světa českého showbyznysu. (TV Barrandov)

Tryskomyš odpad!

No tak tohle je vážně trapné. To by se snad mělo jmenovat Uraz co nejvíc lidí během pár minut. Nebylo asi moc dobrým krokem tuhle trapárnu prodloužit na hodinu. ()

pytlik...

Jaromíre, tuto středu si zapiš do deníčku zlatým písmem. Neměl jsem kam přepnout TV, tak jsem se na tento tvůj pořad díval cca 10 min. Mou účastí se tak zvýšil počet sledujících o 1, neboli matematicky vyjádřeno, nekonečněkrát. No a co si budeme nalhávat. Existují názory, aby se člověk stal odborníkem v nějaké oblasti, musí se jí věnovat 10 tis. hodin. Soukup je dokladem, že né vždy tomu tak je. Moderování věnoval daleko víc času, a stále působí jako naprostý začátečník. Nervózně těká očima sem a tam a vše ve studiu musí být pořádně přišroubované, aby odolalo vichřici vyvolané jeho neustálým intenzivním mrkáním. Mluvený projev je ve vzácné shodě s jeho postojem, obojí působí, jak když jeho jedinou stravou jsou dřevěné tyče a prkna. Ve svém rádobyuvolněném postoji s rukou v kapse vypadá jak puberťák, co ho právě nachytali při onanii. Jinak ale zpět k vip světu. Jedná se o pořad výpravný, ve studiu se dokonce nalézá koberec, pohovka, křeslo a fotka Prahy a Agáty se Soukupem hledících si do očí. Prostě až na tu Agátu interiér stejný, jako má Kraus u své talkshow. Narozdíl od Krause ale Soukup hosty nepotřebuje, vystačí si sám se sebou. Tu sedí na pohovce, tu v křesle, jen na tom koberci se doposud neválí, ale to je předpokládám jen otázka času. A ještě jednu věc je nutno říct. Soukupovi se můžeme vysmívat za ledaccos, ale nedá se mu upřít, že drží prst na tepu doby. Zatímco v jiných oblastech je využívání umělé inteligence teprve na počátku, u něho jede na plné obrátky. Minimálně já si nedokážu představit, že by doopravdický živý kameraman vydržel poslouchat ty jeho kecy. ()

IvonaK odpad!

Soukup místo VIP to měl nazvat Odpad společnosti. To by sedělo mnohem víc. Že to má vůbec nějáké tleskající publikum. ()