České chaty snů

(relácia)
TV spot
Reality-TV
Česko, 2023, 40 min

Češi jsou národem chatařů, a tak se trojice kamarádů Sebastian, Petr a Martin rozhodnou lidem chaty impozantně zrekonstruovat, aby se z českých chat staly chaty snů. (TV Prima)

TV spot

eWok odpad!

Norské domy vs. české chaty.  Placement je tam i tam – ok.  Že jsou norské rekonstrukce exkluzivnější – ok, taky je to nejbohatší země.  To že i Norům někdo v zákulisí pomůže – ok.  Ale těm Norům tak nějak věřím, že to co dělají umí. Svoji práci prezentují přímo před kamerou a věřím jim, že sami umí makat.  Tady ti tři kluci chvíli do něčeho vrtají a střih - a je uděláno, pak odpočívají a střih - a je uděláno. Připomíná mi to spíše promo videa dodavatelů sestříhané do jednoho uceleného příběhu. ()

Milda003 odpad!

Úplně mimo mísu... Tři debilové co tomu rozumí asi jak koza petrželi rozvrtá úplně všechno najednou - chvilku dělají na střeše pak už je to nebaví tak jdou dělat chodník, to je nebaví tak jdou barvit chatu.. atpd.... Chatu nakonec dohromady dají a řekněme že je to i celkem pěkný, ale jen těžko by někdo mohl uvěřit, že to udělali právě tito tři nešikovní, nevtipní a nesympatičtí bukvičáci... ()

Rosalinda odpad!

Co jsem viděla včera, tak vzali ducha celé krásné chaty. Byla tak krásná a tak svébytná, vše měla tak propracované za ta léta, co žila svým normálním životem. Pak přišli ti tři, kteří předvádí úplně všechno, jen ne přestavbu, a byla z toho moderní jakože slátanina. Nechápu.... A majitelka se teteila spokojenosotí. Běs a hrůza. ()

xtraffic odpad!

Takovýto případ jsme tu ještě neměli a čert nám ho byl dlužen, aneb 3 ňoumové se rozhodli dojebat každou chatu, kterou potkají. Tento pořad je nejlepší jen bez zvuku a nebo jen zvuk. Hlášky jsou trapné a kluci asi opravdu mají problém se svým společenským určením. Odpad! EDIT: Tato tři individua prej vystudovala architekturu...No potěší to koště... Pořad je protkan PP (dle babi Pořad Pokračuje)... Třeba Kerchr na chatu je ideální pro líné paničky a nebo šmejdská krytina šhitjam. ()

Erutan_Revol

Za mě to není zdaleka taková tragedie. Jasně, humor je dost trapný a propagce sponzorů do očí bijící, takže v takových scénách má člověk nejradši chuť to vypnout. Jinak je ale pořad pěkně natočnený, kamera i střih povedené, takže to příjemně utíká a pěkně se na to kouká.  Co mi přijde ale nejdůležitější, renovace jsou dobře předvedené, vysvětlené a provedené s citem, kdy proti norskému originálu nemají potřebu celý prostor úplně změnit podle své vize, ale respektují jeho původní podobu. A aspoň v dílech, které jsm viděl se mi líbí ukázka řemesel (kovář, sklář). 5/10 ()

• Vůz, který používají řemeslníci, je Jeep Gladiator Overland. (sator)
  • Z pořadu by se mohlo zdát, že přeměna chaty trvá pár dnů a přeměňují ji tři kamarádi. V realitě však přeměna trvá téměř rok a jsou najaty různé stavební firmy a designéři, kteří se na práci podílí. (Aporol)
  • Tvůrce hudby k cyklu si půjčil i slavnou melodii z filmu Zvíře (1977). (sator)