Štvorica detektívov každý deň rieši závažný prípad. Vypočúvanie svedkov a podozrivých, obhliadky miesta činu a dedukcia dvoch zohratých párov kriminalistov vždy vedie k odhaleniu páchateľa. Krátka scéna na začiatku každej epizódy ukáže obeť priamo na mieste činu, najskôr bez súvislostí. Tie odhalia až kriminalisti pomocou svojich vyšetrovacích metód a na základe získaných dôkazov. (TV JOJ)

Smok

20 minútová "blesková kriminálka" na tv JOJ zaradená do vysielania pred Súdnou sieňou. Profi herci ešte ako tak ujdú, ovšem amatérske repliky z úst obyčajných ľudí (svedkovia, podozriví atď) mi trhajú uši. Škoda, že tam sa už muselo loviť v amatérskych vodách, znižuje to úroveň celého seriálu, ale na druhej strane chápem... ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Totálna katastrofa! Najviac sa "bavím" ako dementne sa vyjadruje a tvári nejaký svedok či podozrivý... ale nikdy som nevedel ako to charakterizovať, ale až tu kolega Adrian to presne pomenoval, citujem:"...recituje naučené repliky..." Rúfus, Paulovičová a spol. ako profi herci sú v pohode... ale naozaj potom ich konfrontácia s "nehercami" vyzerá trápne až dementne! ()

Isomut odpad!

Ach...nenávidím tieto mozgy, čo robia seriály a aj tak stoja za prd. Nikdy to nedosiahne kvality CSI, ani žiadnych iných, pretože SK nemá hercov (česť výnimkám/nie je ich veľa). Čo SK seriál, to sa neoplatí pozerať. Tu ani nejde hovoriť o hereckých výkonoch, tu sú len ľudia, ktorý len vravia scenár, ktorý im niekto nachystal pod nos. ()

Martin741 odpad!

Serialy na SLovensku fakt NIE SME SCHOPNI NATOCIT. Pochopitelne, staci zobrat par sucasnych SK "celebrit", vrazit im do ruk lajstre a naucte sa tieto dialogy, ktore potom bezmyslienkovite odrecitujete. No a serial je na svete. Scenar to nemalo, reziu asi taktiez nie, no a dejova linia, tak to je ciste vakuum. 0 % ()

mira007

Název klame, že by to mohl být dvojník českých špičkových Případů prvního oddělení, nicméně jako neškodná jednohubka, trochu amatérské a ne celkem debilní se to dalo. Kdyby to mělo delší stopáž, už bych dal sotva dvě hvězdy, takhle dám slabší tři. Z herců samozřejmě vede Peter Rufus, ale nevadí mi ani Ján Dobrik a Veronika Paulovičová ( ta se mi vlastně i líbí :-) ) ()