Co bude dnes k večeři?

(relácia)
  • Česko Kašpárku, vař!
Reality-TV
Česko, 2010, 15 min

Co bude dnes k večeři? je pravidelný pořad o vaření vysílaný na TV Barrandov. Hlavním "učitelem" je kuchař Radek Kašpárek, který divákům dává inspiraci pro každodenní vaření i slavnostní tabuli. (Paity)

Linda.csfd

Jak by řekly moje kolegyně: "Pornokuchař" Radek je nejvíc! Není to žádný strojený projev, ani naučený scénář, tady se prostě krutopřísně vaří. Při sledování tohoto pořadu vždy začnu mít pocit, že vaření může být i zábava a přestávám se bát chodit do kuchyně. :D Jeho nadšení je nakažlivé, tak je prostě fajn sledovat někoho takhle zapáleného. Není malých rolí a nevytuněných porcí. A na konci - když Radek zvedne talíř a usměje se, zjišťuji, že i já se na obrazovku usmívám jako blbeček. :) ()

HrochOch odpad!

Tuhle lahůdku jsem si dala dnes s panem Kašpárkem. Mladý moravský chalan se silným akcentem nám v pořadu "co bude dnes g večeři" servíroval kuřecí řízek v oříškové krustě..sám mluvil dost křupavě (křupansky) , kuře do trouby bouchal (jak amorální), vaření nám zjednodušil upozorněním, že pro pečení můžeme kuře vložit do jakékoliv nádoby, kterou najdeme doma, já iniciativně zkoušela odměrný válec a nebylo to zrovna žraso o kterém tak roboticky mluvil.) ()

Lachtaan

Než se Radek Kašpárek vyšvihnul na světlo světa MasterChefem, vařil kromě reálného prostředí i v tom televizním kdysi dávno na Barrandově, ještě v časech, kdy se na tuto stanici dalo v pohodě dívat i několik hodin denně. Abych ale šel s pravdou ven, Co bude dnes k večeři? jsem viděl několikrát jen proto, že jsem ještě jako žák prvního stupně základky čekal na večerní Animáček. ()

Phobia

Je to pořad o vaření, budu se tedy pohybovat v patřičných příměrech: zapomeňte na dokonalý pokrm, co se rozplývá na jazyku a ještě po letech na ten gurmánský zážitek budete sentimentálně vzpomínat a polykat sliny. Ba není to ani poctivé, jednoduché, dobré jídlo, jaké si uklohníte doma a v nabídce restaurací ho nenajdete. Byli jste někdy pár dní v nemocnici? Krmili vás tam šlichtou, co stačila k přežití, ale vaše chuťové pohárky se nespokojeně ošklíbaly? Tak přesně k těmto výtvorům lze přirovnat "Co bude dnes k večeři": mdlý až mrtvolný projev kuchařů je zakončen prezentací vždy zaručeně delikatesní speciality (no zpochybněte to přes TV obrazovku), kdy mě nepřestává fascinovat, jak na talíř naaranžují tři zrnka rýže, dvě vrabčí sousta nedopečeného masa, zaházejí to trochou plevelu a pyšně ukazují na kameru! Přinést mi v restauraci něco takového, naběhnu do kuchyně a narvu to kuchaři do špic! Ale teoreticky se podle tohoto pořadu třeba dá uvařit něco chutného, takže dávám 31%. EDIT: Po roce jsem na pořad párkrát znovu narazila a zjistila, že vehementně inklinuje ke sračce. Něco tak necharismatického a toporného, co si tam hraje na kuchaře, se jen tak nevidí a neslyší... Ty vole, zlatej Babica! 15% ()

igi B. odpad!

Co bude dnes k večeři? Vytuněnej Kašpárek v těstíčku, zapičenej v troubě Panny Sonické... Nějak jsem z toho celý disgustovaný! . . . Tož proti tomuhle gustu zlatej B(l)a(f)bica, že... Hlavně tu šťávičku zjemnit máslíčkem... %-o . . . Halina musí vlhnout, jednomu se chce vrhnout! Tak nechte si čvachtat, labužnící... °-[.. - - - P.S. Uff, to zas bylo nečekané dopoledne s tv (k)análama! Hotovej zvrtek pro čtveráky... A za chvilku začíná "ezotv", tož nejvyšší čas prchnout a dát si něco menšího, teď se jdu teda v klidu najíst. Nejlíp si to člověk udělá sám... ;o] - - - - - (Občasně nahodile zasejc raděj s prázdným břichem sledováno na >blafblandoffskej šlichtárně< , hodnocení 126., svačinář zde jako dvanáctý - 21.7.2011, o intro doplněný po klohnění připáleného kravského pupku 12.9.2011) ()