Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Laxik odpad!

Hyenismus nejvyššího kalibru, který se nejen pase na cizím neštěstí, ale ještě se opovažuje ty lidi soudit a vnucovat jim ústy pana Musila (který do té doby, než se zamyslíte nad tím, co vlastně říká, zní jako starostlivý sympaťák) vlastní názory na to, jak žít jejich životy. Jestli je to sehrané, nebo ne, to vám nepovím, protože jsem u toho nikdy nevydržel déle než pět minut, ale už jen kadence, se kterou jsou nové díly tohoto pořadu vypouštěny do éteru, leccos naznačuje. ()

Ydrosten odpad!

Už když se snažily ukázat v ÁČKU že svět je bakaný, jsem měl pocit že je půlka dílů nasimulovaný problém a to jsem měl asi 15 nebo kolik. Tady se ani moc nesnaží ti "zainteresovaní" předstírat že to dělají proto že za to dostanou rohlík, párek a pivo. Musil z "investigativního" vítejte v ÁČKU, klesl na "bulvárního" a nyní detektor lži. Hlavně že se oženil a splodil nějaký ty sviště a pak se přiznal že je vlastně gajosexuál takže půl života lhal všem okolo ale teď sám v téhe šou moralizuje a kritizuje hloupé lidi že lhát se nemá a bič boží si lháře najde, aneb pozveme 3 "kamarády" kteří daného jedince potopí, poplivou a ještě se přiznají že mu tu holku hoblují všichni každý pátek v grupáči. Věděl jsem do čeho jdu, vidět jsem to prostě musel, protože poslední dobou mám občas náladu si pustit třeba Soukupovic zprávy, Musilovic "cokoliv" a nebo podobný škváry, protože se taky potřebuju zasmát a kroutit hlavou nad tím co všechno je možné pustit v TV. Zvládl jsem z manželkou asi 10 dílů Ulice, 5 dílů ZOO, 10 dílů Soukupova Soukupa (ani se nebudu pokoušet googlit jak se to všechno jmenuje kde se vyskytuje) ale tady to veledílo o nebezpečných vztazích, jednoznačně vede, protože ať už si o Soukupovi myslí kdo chce co chce, občas z něj vypadnou dobrý hlášky. Netuším jak to hodnotit, protože tohle je asi tak 8 pater pod klasickým odpadem. ()

topi80

Moc nechápu, jaký má smysl dělat takovou hranou talk show a v ní donekonečna omílat přes kopírák každý den stejné příběhy. Kdyby to mělo tak 5 - 10 dílů, tak dobrý. Oceňuji to tedy aspoň jako vhodnou platformu, kam si moji kamarádi chodí vyzkoušet své herecké umění a zažít své chvilky televizní slávy :-) A druhá hvězdička za Honzu Musila, který v této hrané taškařici opravdu dokáže vytvořit dojem, že o něco jde . ()

Knor odpad!

Dámy a pánové, tohle je neuvěřitelné. Kam až chtějí ty televize zajít aby někoho nalákaly si ten program pustit. Já dost silně pochybuju, že na tohle někdo pravidelně kouká. A jestli jo, tak s dotyčnou osobou není něco v pořádku :-). Příšerně sehraná televizní žumpa. Nevycházím z údivu jak se ty televize předhání, kdo pustí na obrazovky větší sračku, bude to mít někdy konec ? Styďte se !!!! ()

Samuel7 odpad!

Musil je opravdu nevídaný exemplář lidské rasy. Muž, co opustil manželku a děti a našel si mladého zajíčka, si tu hraje na jakéhosi nezpochybnitelného morálního arbitra. Já se jen modlím, že jeho názory nejsou nijak reprezentativní pro širokou veřejnost. Bojím se však, že ano. Každý, kdo nemá už v patnácti několik brigád, je dle Musila lenoch a příživník. Kdo si dovolí mít kromě vztahu i kamarády a netráví 100 % času s partnerkou, je odsouzeníhodný a Musil mu nepodá ani ruku (pro takového egoistu jistě super představa o trestu) - ano, vážně vytvořili 40minutový díl jen o tomhle. V dalším se zas řešilo, jestli malé dcerce propíchnout ouška na náušnice... Jenže je pravda, že spousta lidí takovýmto věcem opravdu přikládá nezdravou váhu a neuvědomují si, na čem doopravdy záleží - a ano, život opravdu není jen o práci a partnerovi, určitě je zdravější mít dobré přátelé než obsesivní vztah, mimochodem v jednom díle závislost na partnerovi ostře kritizuje, v dalším prohlásí "To je ale roztomilý" a dál to neřeší - skutečná názorová integrita! Musil si tu buduje doslova kult osobnosti, dokonce začal do pořadu nosit i tričko, na kterém je Mickey Mouse v oblečení Supermana s Musilovou tváří! Opravdu vždy žasnu, jak jeho narcismus sahá ještě dál, než jsem si myslel. "Tady mluvim já!" "Budeme řešit to, co zajímá mě!" "Vám ruku nepodám." Odpornějšího člověka na obrazovkách těžko pohledat. O formátu, který je tak zbytečný, ani nemluvím (přesto Musil neustále hodnotí přínosnost druhých na základě povrchních měřítek jako jsou ty brigády za každou cenu). Korunu tomu nasadil dodatkový pořad "Jak to dopadlo!?" (ta dramatická interpunkce!) s nímž si opravdu říkáte, jestli tohle myslí vážně? Vážně se snaží vydat fikci za realitu? Proč proboha? Nejhorší je, že spousta lidí tomu věří a pak lituji ty komparzisty, jestli někde narazí na takovéto diváky, kterým chybí špetka kritického myšlení a budou je považovat za největší grázly. Ještě musím zmínit díl, v němž Honzík slavil své padesátiny. Ta patologická potřeba tahat své soukromí do televize, navíc úplně off-topic pro tento pořad, to je jako kdyby třeba moderátoři zpráv jeden den slavili a televize by nám místo zpráv servírovala party. Jeho ego to ale asi potřebovalo no... (Video od Seznamu stojí za to: https://www.televizeseznam.cz/video/porad-ludka-stanka/narozeninovy-mejdan-na-barrandove-prepjate-emoce-omdlevajici-hoste-a-duchaplne-songy-273137). Ironií je, že Musil se sice snaží působit jako největší vzor a povyšuje se na úkor ostatních, kterými máme opovrhovat, ale já opovrhuji jím a je mi ho vlastně líto. Jeho chování je totiž jediné opravdu upřímné. On jediný je tam sám za sebe, takto by se choval, i kdyby mu tam seděli skuteční hosté, ne komparzisté. On jediný odtamtud vychází s pošpiněnou pověstí. Před Nebezpečnými vztahy jsem Musila znal jen zběžně, po nich je to pro mě ten nejubožejší člověk, jakého jsem kdy viděl působit na televizní obrazovce. ()