Reklama

Reklama

Televízia - TV program

Môj TV program – nedeľa 17.07.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.

Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.

Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:30

Komorník (2013)

Dráma / Životopisný / Historický
06:45

Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka (2018)

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný
08:25

Tučniak Bloom (2020)

Dráma
10:00

Spider-Man: Paralelné svety (2018)

Animovaný / Akčný / Dobrodružný
11:55

Dannyho trinástka (2007)

Komédia / Krimi / Thriller
14:00

Klan Gucci (2021)

Životopisný / Thriller / Dráma
16:40

Atlas mrakov (2012)

Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
19:30

Pokrevní bratři (2020)

Akčný / Krimi / Dráma
21:00

Westworld - Generation Loss (2022) (epizóda) (S04E04)

Sci-Fi / Thriller / Western
22:00

Marley a ja (2008)

Komédia / Rodinný / Romantický
00:00

Záhady z redakce: Smrt na vinici (2019) (TV film)

Krimi / Mysteriózny
01:30

Mladý Sheldon - Uncle Sheldon and a Hormonal Firecracker (2022) (epizóda) (S05E20)

Komédia
01:55

Spider-Man: Paralelné svety (2018)

Animovaný / Akčný / Dobrodružný
03:50

Konečně s tebou (2020)

Komédia / Romantický
05:55

Tanec je môj život (2006)

Dráma / Hudobný / Životopisný
08:30

Misia: Prezident (2014)

Akčný / Dobrodružný
10:20

Horná Dolná - Pápež (2021) (epizóda) (S12E05)

Komédia
11:40

Horná Dolná - Tučko (2020) (epizóda) (S11E12)

Komédia
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Miliónový hurikán (2020)

Akčný / Dráma
16:40

Noc pomsty (2017)

Akčný / Krimi / Thriller
18:35

Miliónový hurikán (2020)

Akčný / Dráma
20:35

Noc pomsty (2017)

Akčný / Krimi / Thriller
22:00

Noc hrôzy (2016)

Thriller / Horor
23:05

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
03:20

Krok za krokom - Aloha (2) (1993) (epizóda) (S02E19)

Komédia / Rodinný / Romantický
03:50

Krok za krokom - If I Were a Rich Man (1993) (epizóda) (S02E13)

Komédia / Rodinný / Romantický
05:00

Víchor 2 (2015)

Dobrodružný / Dráma / Rodinný
07:10

Mamma Mia! 2 (2018)

Muzikál / Romantický / Komédia
09:45

Nová záhrada (2015) (relácia)

Reality-TV
10:50

Na chalupe (2016) (relácia)

Publicistický
11:50

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
13:00

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
13:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
14:25

Šport

14:30

Najlepšie počasie

14:35

Jack Reacher: Posledný výstrel (2012)

Akčný / Krimi / Thriller
17:30

Muž v ohni (2004)

Akčný / Krimi / Thriller
20:40

Potomok (2019)

Horor / Thriller
22:10

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
22:50

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
23:40

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
00:15

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
02:30

Prázdniny - Už aby sme tam boli! (2018) (epizóda) (S02E01)

Komédia / Rodinný
03:50

Naši - Krátkozraké triky (2017) (epizóda) (S03E12)

Komédia
04:00

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
05:10

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
06:10

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
07:10

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
08:05

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
09:00

Rosamunde Pilcher - Zimný slnovrat (2003) (epizóda) (E51)

Dráma / Romantický
12:50

Svadobný pochod (2016) (TV film)

Komédia / Dráma / Rodinný
14:30

Manžel na hodinu (2016)

Komédia
16:55

Dovolenka za trest (2014)

Romantický / Komédia
19:15

Manžel na hodinu (2016)

Komédia
21:00

Dovolenka za trest (2014)

Romantický / Komédia
22:45

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
23:15

Búrlivé víno (2012) (seriál)

Dráma / Rodinný
00:15

Chicago Fire - Under the Knife (2013) (epizóda) (S01E12)

Akčný / Dráma
00:55

Chicago Fire - Warm and Dead (2013) (epizóda) (S01E13)

Akčný / Dráma
02:10

Chicago Fire - A Little Taste (2013) (epizóda) (S01E14)

Akčný / Dráma
03:15

Chicago Fire - Nazdarovya! (2013) (epizóda) (S01E15)

Akčný / Dráma
04:35

Blázni do zrubov (2016) (relácia)

Reality-TV
05:35

Veľké vlakové putovanie po Európe (2012) (seriál)

Dokumentárny
06:35

Všetko čo mám rád (2017) (relácia)

Hudobný / Komédia
07:05

Chalupári - Romeo z autobusu (1975) (epizóda) (E07)

Komédia
07:55

Chalupári - Režisér (1975) (epizóda) (E08)

Komédia
09:10

Denné svetlo (1996)

Dráma / Dobrodružný / Thriller
11:50

Zamilovaný profesor (1996)

Komédia / Romantický / Sci-Fi
14:00

Vtáčí úlet (2013)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
15:55

Knight Rider - Operácia Leguán (2008) (epizóda) (E03)

Akčný / Thriller
16:55

Knight Rider - Knightov ťažký deň (2008) (epizóda) (E04)

Akčný / Thriller
17:50

Walking Dead - Ako to vždy býva (2019) (epizóda) (S10E05)

Horor / Thriller / Dráma
18:50

Walking Dead - Putá (2019) (epizóda) (S10E06)

Horor / Thriller / Dráma
19:50

ATTILA z vrcholu až na dno a zase späť - Episode 3 (2021) (epizóda) (E03)

Dokumentárny / Športový
20:30

Aj slnko je hviezda (2019)

Dráma / Romantický
22:05

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Komédia
22:35

Premeny domov na Havaji (2021) (relácia)

Reality-TV
22:55

Premeny domov na Havaji (2021) (relácia)

Reality-TV
23:15

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
00:00

Simpsonovci - All About Lisa (2008) (epizóda) (S19E20)

Animovaný / Komédia
00:30

Simpsonovci - Sex, Pies and Idiot Scrapes (2008) (epizóda) (S20E01)

Animovaný / Komédia
01:00

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
02:15

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
03:35

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
04:10

Vitajte v mojom zvláštnom meste (2020) (seriál)

Dokumentárny
05:05

Slovensko v obrazoch (2011) (relácia)

Publicistický
05:35

Svet v obrazoch (2009) (relácia)

Publicistický
06:00

Pre pár dolárov naviac (1965)

Western
08:05

Agatha Christie's Poirot - Dobrodružstvo talianskeho šľachtica (1993) (epizóda) (S05E05)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:00

Zlaté časy (2016) (relácia)

Zábavný
10:10
11:45

Pečie celé Slovensko (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:55

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:15

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

14:20

Počasie

14:30

Dva zákony (2014) (TV film)

Dráma
16:10

Dva zákony (2014) (TV film)

Dráma
17:45
19:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
20:05

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
20:25

Počasie

20:30

Zlaté časy (2016) (relácia)

Zábavný
21:35

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
22:30

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
22:50

Počasie

22:55

Denník Dity P. (2013) (relácia)

Publicistický
23:25

Vôňa lásky (2013) (seriál)

Romantický
01:20

Zdravá maškrta (2019) (relácia)

Publicistický
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

Svet z vtáčej perspektívy (2010) (seriál)

Dokumentárny
03:00

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
03:55

Anna zo Zeleného domu - Bolestná dychtivosť nenasýtenej lásky (2018) (epizóda) (S02E04)

Dráma / Historický
04:10

Patróni ľudskosti (2013) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
04:30

Odpust Panny Márie Karmelskej (2022) (relácia)

Publicistický
06:10

Na vysokej skale: Prekliata (1978) (TV film)

Rozprávka
07:00

Svätci zo Skalky (2018) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný / Krátkometrážny
07:45

Sám vojak v poli (1964) (TV film)

Dráma / Dobrodružný / Vojnový
09:05

52. Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe (2017) (relácia)

Hudobný / Dokumentárny
10:20

Ktosi je za dverami (1978) (relácia)

Komédia / Hudobný
11:25

Trochu inak s Adelou (2017) (relácia)

Talk-show
12:30

Pozrite sa! (1983) (seriál)

Animovaný
12:35

Příběhy Tipa a Tapa (1971) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:45

Trpaslíci (2014) (relácia)

Rodinný
12:50

Listy od Félixa (2002) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:00

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:10

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:35

Kniha džunglí - Safari (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
13:50

Slovo (2011) (relácia)

Publicistický
14:00

Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)

Publicistický
14:10

Zlatá lýra (2016) (seriál)

Dokumentárny / Hudobný
15:10

Nesmrteľní - Ema B. (2010) (epizóda) (E03)

Dráma / Komédia / Romantický
16:30

Meno ruže - Episode 5 (2019) (epizóda) (E05)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:25

Meno ruže - Episode 6 (2019) (epizóda) (E06)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
00:05

Kniha džunglí - Safari (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:15

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
00:25

Podaj mi ruku a poď (1989) (seriál)

Dokumentárny / Rozprávka
00:30

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:35

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Listy od Félixa (2002) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:30

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
02:00

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
02:05

Slovenské rody (2011) (seriál)

Dráma / Historický / Dokumentárny
02:35

Odhodlaní putovať (2021) (relácia)

Dokumentárny
03:00

Duel Junior (2021) (relácia)

Rodinný / Súťažný
03:30

Čekyho hudobný labák (2021) (relácia)

Rodinný / Hudobný / Zábavný
04:25

Teória veľkého tresku - The Infestation Hypothesis (2011) (epizóda) (S05E02)

Komédia / Romantický
05:05

Teória veľkého tresku - The Pulled Groin Extrapolation (2011) (epizóda) (S05E03)

Komédia / Romantický
05:50

Dva a pol chlapa - This Is Not Gonna End Well (2010) (epizóda) (S07E22)

Komédia / Romantický
06:30

Priatelia - The One with the Cheap Wedding Dress (2001) (epizóda) (S07E17)

Komédia / Romantický
07:00

Priatelia - The One with Joey's Award (2001) (epizóda) (S07E18)

Komédia / Romantický
07:25

Priatelia - The One with Ross and Monica's Cousin (2001) (epizóda) (S07E19)

Komédia / Romantický
07:55

Priatelia - The One with Rachel's Big Kiss (2001) (epizóda) (S07E20)

Komédia / Romantický
08:25

Teória veľkého tresku - The Rhinitis Revelation (2011) (epizóda) (S05E06)

Komédia / Romantický
08:50

Teória veľkého tresku - The Good Guy Fluctuation (2011) (epizóda) (S05E07)

Komédia / Romantický
09:20

Teória veľkého tresku - The Isolation Permutation (2011) (epizóda) (S05E08)

Komédia / Romantický
09:45

Teória veľkého tresku - The Ornithophobia Diffusion (2011) (epizóda) (S05E09)

Komédia / Romantický
10:05

Priatelia - The One with the Vows (2001) (epizóda) (S07E21)

Komédia / Romantický
10:35

Priatelia - The One with Chandler's Dad (2001) (epizóda) (S07E22)

Komédia / Romantický
11:05

Dva a pol chlapa - A Bottle of Wine and a Jackhammer (2010) (epizóda) (S08E02)

Komédia / Romantický
11:30

Dva a pol chlapa - A Pudding-Filled Cactus (2010) (epizóda) (S08E03)

Komédia / Romantický
12:50

Krok za krokom - Aloha (1) (1993) (epizóda) (S02E18)

Komédia / Rodinný / Romantický
13:20

Krok za krokom - Aloha (2) (1993) (epizóda) (S02E19)

Komédia / Rodinný / Romantický
13:50

Susedia - Ruské dedičstvo (2018) (epizóda) (S04E13)

Komédia
14:30

Žandár sa žení (1968)

Komédia
16:40

Góóól! (2021) (relácia)

Športový
17:40

Boot Hill (1969)

Western / Akčný / Komédia
19:30

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
19:40

Atletiko Cvernofka - Do ružova! (2016) (epizóda) (E03)

Komédia
20:25

Silvánovci (1996) (seriál)

Komédia
22:10

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
23:10

Aj múdry schybí (1998) (relácia)

Talk-show / Komédia
00:15

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:50

Susedia - Ruské dedičstvo (2018) (epizóda) (S04E13)

Komédia
01:30

Teória veľkého tresku - The Wiggly Finger Catalyst (2011) (epizóda) (S05E04)

Komédia / Romantický
02:15

Teória veľkého tresku - The Russian Rocket Reaction (2011) (epizóda) (S05E05)

Komédia / Romantický
02:50

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
05:05

Za nepriateľskou čiarou - Moskovské pravidlá (2017) (epizóda) (E02)

Akčný / Dráma / Thriller
06:10

Za nepriateľskou čiarou - Vyššie dobro (2017) (epizóda) (E03)

Akčný / Dráma / Thriller
07:20

Columbo - Odpočívajte v pokoji, paní Columbová (1990) (epizóda) (S09E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:25

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
11:45

Spravodlivosť v krvi - Cold Comfort (2022) (epizóda) (S12E13)

Krimi / Dráma
12:55

Spravodlivosť v krvi - Allegiance (2022) (epizóda) (S12E14)

Krimi / Dráma
14:10

Bez stopy - No puedo vivir sin ti (2020) (epizóda) (E07)

Dráma
15:50

Anatómia zločinu (2019) (seriál)

Krimi / Dráma / Dokumentárny
17:25

Najhľadanejší - Decriminalized (2022) (epizóda) (S03E16)

Dráma / Krimi
18:25

Myšlienky vraha - Vyrovnávanie pozícií (2010) (epizóda) (S06E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:15

Myšlienky vraha - Útočisko (2010) (epizóda) (S06E05)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
20:05

Najhľadanejší - Decriminalized (2022) (epizóda) (S03E16)

Dráma / Krimi
20:50

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
21:05

Víchor 2 (2015)

Dobrodružný / Dráma / Rodinný
22:50

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:25

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
00:15

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
01:20

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
04:00

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa

04:25

Labková patrola IV

04:50

Mach a Šebestová na cestách

05:00

No, počkaj!

05:10

Super 4

05:25

Arthur a Minimojovia

05:50

Matematické príšerky

06:15

Fidlivareška

06:35

SpongeBob v nohaviciach VI

07:00

Rapotáčik 3

07:10

MalinyJAMológia

07:25

Hanička a Murko pre najmenších

07:35

Super 4

07:50

Volám sa Caillou V

08:15

Pat a Mat 32

08:30

Máša a medveď V 6

08:40

Viking Vicky

08:55

Esá z pralesa

09:10

Jahôdka a jej kamaráti I 23

09:35

Petronela Jabĺčková

09:50

Barbapapa

09:55

Medzi nami zvieratkami

10:00

Ocko hrdina

10:10

Máša a medveď V 7

10:20

Chrumka a Čipsík II

10:35

No, počkaj!

10:45

Tom Gates

11:00

Máša a medveď III 3

11:05

MalinyJAMológia

11:25

Šeherezáda – nevypovedané príbehy

11:50

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa

12:15

Labková patrola IV

12:40

Robin Hood 1

12:55

Jojko oslávencom

13:00

Jojo, to vážne?!

13:15

Pat a Mat 33

13:25

Knihy od Stonožky

13:35

SpongeBob v nohaviciach VI

14:00

Z rozprávky do rozprávky 11

14:10

Garfield II

14:30

No, počkaj!

14:45

Volám sa Caillou V

15:10

Strážca vesmíru Roger

15:30

Bob staviteľ XV - XVIII

15:45

Viking Vicky

16:00

Kúzlovanie

16:15

Rev a motoroví miláčikovia I 21

16:40

Cesta za pokladom

16:55

Petronela Jabĺčková

17:10

Zabi nudu! II

17:15

Kúzlovanie

17:30

Arthur a Minimojovia

17:55

Zabi nudu! II

18:05

Knihy od Stonožky

18:15

Rapotáčik 3

18:25

Fidlivareška

18:45

Knihy od Stonožky

18:55

Šeherezáda – nevypovedané príbehy

19:20

Petronela Jabĺčková

19:35

Jojo, to vážne?!

19:50

Zabi nudu! II

20:00

Kikirikí

20:10

Sníček

20:35

Rapotáčik 3

20:45

Arthur a Minimojovia

21:10

Kúzlovanie

21:25

Sníček

21:50

Knihy od Stonožky

22:00

Jahôdka a jej kamaráti I 23

22:25

Rev a motoroví miláčikovia I 21

22:50

Volám sa Caillou V

23:15

Zabi nudu! II

23:25

Máša a medveď V 6

23:35

Viking Vicky

23:50

Pat a Mat 32

00:00

Bob staviteľ XV - XVIII

00:10

Rev a motoroví miláčikovia I 22

00:35

Petronela Jabĺčková

00:50

Ocko hrdina

01:00

Rybičky Flip a Flap I 4

01:05

Matematické príšerky

01:30

Tom Gates

01:45

Sníček a Dúhalka 2

02:00

Garfield II

02:20

Mach a Šebestová na prázdninách

02:30

Esá z pralesa

02:45

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa

03:10

Maškrtné medvedie príbehy 25

03:15

Maškrtné medvedie recepty 25

03:30

Robin Hood 1

03:45

Chrumka a Čipsík II

05:25

Uragán (2001) (relácia)

Komédia / Talk-show
08:30

Susedia - Alarm (2007) (epizóda) (S02E15)

Komédia
09:05

Susedia - Cestovná horúčka (2007) (epizóda) (S02E16)

Komédia
09:35

Susedia - Na dovolenke (2007) (epizóda) (S02E17)

Komédia
10:15

Horná Dolná - Pápež (2021) (epizóda) (S12E05)

Komédia
11:40

Horná Dolná - Tučko (2020) (epizóda) (S11E12)

Komédia
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:00

Počasie

14:15

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
16:45

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
18:30

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
19:20

Modré z neba (2008) (relácia)

Talk-show / Rodinný
22:20

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:05

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
03:20

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
04:15

Vlastnými slovami (1996) (seriál)

Dokumentárny
04:50

Nebíčko v papuľke (2011) (relácia)

Rodinný
05:20

60 plus (2021) (relácia)

Dokumentárny
05:25

Zdravý chrbát (2020) (relácia)

Publicistický
05:35

KLUB 3 (2020) (relácia)

Publicistický
06:10

Svetobežník: Cyprus (1994) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
06:20

Svetobežník (1994) (seriál)

Dokumentárny
06:35

Ma-tel-ko (1973) (relácia)

Rodinný / Bábkový
07:05

Pramienok (1993) (relácia)

Dokumentárny
07:25

Stretnúť človeka (1988) (seriál)

Dokumentárny
07:40

Hádaj, kto nás pozval? (2008) (relácia)

Rodinný
08:05

Ako to funguje (2011) (relácia)

Dokumentárny
08:30

Bolkoviny (1997) (relácia)

Talk-show / Zábavný
09:25

Nemocnica na okraji mesta - Únos (1977) (epizóda) (S01E06)

Dráma / Psychologický
10:20

Promülle (2002) (relácia)

Talk-show
11:00

Drišľakoviny (2003) (relácia)

Hudobný / Rodinný
11:50

Čo dokáže ulica (1993) (relácia)

Talk-show / Zábavný
12:30

Ide pieseň okolo (1998) (relácia)

Hudobný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
14:00

Četnícke humoresky - Tizian (2007) (epizóda) (S03E08)

Komédia / Krimi
15:25

Chobotnica - Episode 2 (1987) (epizóda) (S03E02)

Krimi / Dráma
16:30

Nočná pyramída (2020) (relácia)

Publicistický
17:15

Clippato (2000) (relácia)

Hudobný
17:45

História jedného dokumentu (1989) (seriál)

Dokumentárny
00:00

Večer Milana Markoviča (2021) (relácia)

Talk-show
00:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
01:00

Vandrovali hudci (1998) (relácia)

Hudobný / Zábavný
01:40

Čarodejný nápoj (1971) (TV film)

Rozprávka
02:35

Rok v Poloninách (2001) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
03:00

S batohom cez hory (1983) (seriál)

Dokumentárny / Rodinný / Krátkometrážny
03:15

Encyklopédia slovenských obcí (1991) (seriál)

Dokumentárny
03:35

Senior klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
04:00

Toulavá kamera (2003) (relácia)

Dokumentárny
04:30

Objektiv ČT24 (1987) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
05:05

Velké sedlo - Štola (1986) (epizóda) (E03)

Dráma
05:55

Vlak detstva a nádeje - Malý muž a velká žena (1985) (epizóda) (E02)

Komédia / Dráma / Vojnový
07:00

Zprávy

07:05

Světýlka z blat (1992) (TV film)

Rozprávka
08:00

O Honzovi a Barušce (1977) (TV film)

Rozprávka / Muzikál
08:40

Podivná nevěsta (1987) (TV film)

Rozprávka
09:30

Brakýři (1983) (TV film)

Dráma
10:45

Dynastie Nováků - Kouzelník (1982) (epizóda) (E03)

Rodinný / Komédia
11:40

Sardinky aneb Život jedné rodinky (1986) (TV film)

Komédia
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Udalosti ČT (1993) (relácia)

Publicistický
13:52

Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)

Publicistický / Športový
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Ako vytrhnúť veľrybe stoličku (1977) (TV film)

Komédia / Rodinný
15:34

Výsledky losování Šťastných 10

15:35

Území strachu (1986) (TV film)

Krimi / Dráma
17:10

Murdochove záhady - The Dominion of New South Mimico (2021) (epizóda) (S14E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:55

Manéž Boleslava Polívku (1987) (relácia)

Talk-show / Komédia
19:05

Sváteční slovo (2000) (relácia)

Publicistický
19:15

Žiješ jenom 2x (2013) (relácia)

Publicistický
19:40

Žiješ jenom 2x (2013) (relácia)

Publicistický
20:10

Legendy kriminalistiky - Lesní vrah (2019) (epizóda) (S02E06)

Dokumentárny / Krimi
20:40

Jak se vede, sousede? (2010) (relácia)

Talk-show / Rodinný
21:20

Banánové rybičky (1999) (relácia)

Talk-show / Komédia
22:05

Bydlení je hra (2004) (relácia)

Dokumentárny
22:30

Chalupa je hra (2008) (relácia)

Publicistický
22:55

Pod pokličkou (2000) (relácia)

Dokumentárny / Rodinný
23:15

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentárny
23:30

Zajímavosti z regionů (2004) (relácia)

Publicistický
00:00

Kluci v akci (2005) (relácia)

Reality-TV
00:20

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentárny
00:59

Studio 6 (1993) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zdravotní škola - Polio (2018) (epizóda) (S01E03)

Dráma / Rodinný
03:45

Poldové a nemluvně - Tři králové (2020) (epizóda) (E13)

Krimi / Komédia
04:40

Zázraky starověku (2014) (seriál)

Dokumentárny
05:20

Velké přírodní migrace (2016) (seriál)

Dokumentárny
06:15

Bonbónky světa - Peru - "tržiště" civilizací (2010) (epizóda) (E06)

Dokumentárny
06:30

Asie z výšky (2017) (seriál)

Dokumentárny
07:20

Hrabě Monte Christo (1954)

Dobrodružný / Dráma / Romantický
09:00

Atletika: MS 2022 USA

11:45

Chléb, láska a ..... (1955)

Komédia / Romantický
13:20

Zajímavosti z regionů (2004) (relácia)

Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)

Publicistický
14:00

Malý veľký muž (1970)

Western / Dráma / Komédia
16:20

Poupata (2011)

Dráma
17:55

Piano (1993)

Dráma / Romantický / Hudobný
19:50

Babylon Berlín - Episode 2 (2020) (epizóda) (S03E02)

Krimi / Dráma / Historický
20:35

Svet v plameňoch - Episode 3 (2019) (epizóda) (E03)

Dráma / Historický / Vojnový
21:35

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Dokumentárny
21:55

Ta naše povaha česká (1993) (relácia)

Publicistický
22:20

V zajetí železné opony (2006) (relácia)

Dokumentárny / Historický
22:35

Sabotáž (2007) (relácia)

Publicistický
23:05

Kolumbie a její koloniální města (2015) (TV film)

Dokumentárny
23:59

Dobré ráno (1998) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Baleáry, ostrovy prodchnuté tradicemi (2016) (TV film)

Dokumentárny
03:20

Malé psovité šelmy (2018) (TV film)

Dokumentárny
14:00

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
14:15

Tajný život Marilyn Monroe (2015) (TV film)

Dráma / Životopisný
15:40

Tři strážníci (2005) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný
16:40

ČT Live - Věra Špinarová (2008) (koncert)

Hudobný
17:35

Slovenská čítanka (2022) (seriál)

Dokumentárny
17:45

Slovenská čítanka (2022) (seriál)

Dokumentárny
17:55

John Lennon & Yoko Ono: Nad nami len nebo (2018) (TV film)

Dokumentárny
19:25

Příběh Eiffelovy věže (2014) (TV film)

Dokumentárny
20:20

Toulky s Ladislavem Smoljakem (2008) (seriál)

Dokumentárny
20:40

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
21:05

Luboš Andršt "60" (2009) (koncert)

Hudobný
22:00

Ladí neladí (2002) (relácia)

Hudobný
22:55

Český malíř v Helsinkách (2013) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
23:10

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
04:00

Do montérek! (2022) (relácia)

Publicistický / Náučný
04:45

7 pádů Honzy Dědka (2012) (relácia)

Talk-show / Zábavný
05:50

Váš Prima Receptář (2016) (relácia)

Publicistický
06:45

Libovky Pepy Libického (2019) (relácia)

Publicistický
07:00

Libovky Pepy Libického (2019) (relácia)

Publicistický
07:25

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (relácia)

Reality-TV
08:05

Temný Kraj - Pekelníci 2/2 (2017) (epizóda) (S01E08)

Krimi / Dráma
09:30

V.I.P. vraždy - Ženské zbraně (2018) (epizóda) (S02E07)

Krimi / Thriller / Dráma
10:55

František je děvkař (2008)

Komédia
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
14:15

Narušitel (2019)

Dráma
16:20

Minuta po minutě (2019)

Krimi / Thriller / Mysteriózny
18:20

Hanebný návrh (2020) (TV film)

Thriller
20:15

Vraždy podle Agathy Christie - Nůž na krku (2012) (epizóda) (S01E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
22:20

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
23:30

Pohoda u krbu (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:10

M.A.S.H. - The Korean Surgeon (1976) (epizóda) (S05E10)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

Nový den (2020) (relácia)

Publicistický
02:15

M.A.S.H. - Hawkeye Get Your Gun (1976) (epizóda) (S05E11)

Komédia / Dráma / Vojnový
02:50

Temný Kraj - Pekelníci 2/2 (2017) (epizóda) (S01E08)

Krimi / Dráma
05:20

Autosalon (2005) (relácia)

Publicistický / Športový
06:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zpackaná operace (2019) (epizóda) (S10E16)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
07:30

Simpsonovci - Homer Alone (1992) (epizóda) (S03E15)

Animovaný / Komédia
07:55

Simpsonovci - Bart the Lover (1992) (epizóda) (S03E16)

Animovaný / Komédia
08:25

Simpsonovci - Homer at the Bat (1992) (epizóda) (S03E17)

Animovaný / Komédia
08:55

Simpsonovci - Separate Vocations (1992) (epizóda) (S03E18)

Animovaný / Komédia
09:25

Kung Fu Panda (2008)

Animovaný / Akčný / Komédia
11:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Dokud nás smrt nerozdělí (2019) (epizóda) (S10E17)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
12:15

Simpsonovci - The Front (1993) (epizóda) (S04E19)

Animovaný / Komédia
12:45

Simpsonovci - Whacking Day (1993) (epizóda) (S04E20)

Animovaný / Komédia
13:15

Simpsonovci - Marge in Chains (1993) (epizóda) (S04E21)

Animovaný / Komédia
13:45

Simpsonovci - Krusty Gets Kancelled (1993) (epizóda) (S04E22)

Animovaný / Komédia
14:15

Verejný nepriateľ (1998)

Dráma / Akčný / Thriller
16:55

Disturbia (2007)

Dráma / Mysteriózny / Thriller
19:10

Simpsonovci - The Front (1993) (epizóda) (S04E19)

Animovaný / Komédia
19:40

Simpsonovci - Whacking Day (1993) (epizóda) (S04E20)

Animovaný / Komédia
20:10

Simpsonovci - Marge in Chains (1993) (epizóda) (S04E21)

Animovaný / Komédia
20:40

Simpsonovci - Krusty Gets Kancelled (1993) (epizóda) (S04E22)

Animovaný / Komédia
21:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Dokud nás smrt nerozdělí (2019) (epizóda) (S10E17)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
22:05

Re-Play (2009) (relácia)

Publicistický
22:40

Tutorial (2021) (relácia)

Publicistický
23:10

Cvoci v nemocnici (2017) (seriál)

Komédia
00:05

Odstřelovač - Jako v Bolívii (2017) (epizóda) (S02E07)

Akčný / Dráma
01:15

Partička (2011) (relácia)

Komédia
02:10

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (relácia)

Dokumentárny / Športový
03:25

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
05:25

Stratený svet: Jurský park (1997)

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
08:00

Let's Dance 3D (2010)

Dráma / Hudobný / Romantický
10:15
12:05

Láska z nebies (2005)

Komédia / Romantický / Fantasy
14:00

Dračia nevesta (2015)

Fantasy
16:15

Škorpión (1973)

Thriller
18:40

The Delta Force (1986)

Akčný / Thriller
21:20

Cvoci v nemocnici (2017) (seriál)

Komédia
22:00

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
01:55

M.A.S.H

02:20

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Misionárska poloha (2012) (epizóda) (S09E20)

Akčný / Krimi / Dráma
03:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Vzplanutie (2012) (epizóda) (S09E21)

Akčný / Krimi / Dráma
04:30

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (relácia)

Reality-TV
05:10

Zázraky života - Dvakrát do stejné řeky (2010) (epizóda) (S01E09)

Dráma
06:20

Záhady Emmy Fieldingové: Staré křivdy (2018) (TV film)

Mysteriózny
08:05

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
09:05

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
10:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
11:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
13:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
14:00

Tajemství matky představené (2017) (TV film)

Thriller
15:55

Zúfalé manželky - My Two Young Men (2010) (epizóda) (S06E18)

Dráma / Komédia / Mysteriózny
16:50

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
17:55

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
18:55

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
19:55

Plastická chirurgie s. r. o. - Frankenlaura (2005) (epizóda) (S03E06)

Dráma / Krimi
20:55

Plastická chirurgie s. r. o. - Ben White (2005) (epizóda) (S03E07)

Dráma / Krimi
21:50

Divoký anjel (1998) (seriál)

Telenovela / Dráma / Komédia
22:50

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:25

Divoký anjel (1998) (seriál)

Telenovela / Dráma / Komédia
01:45

Krejzovi - Konečně šťastná (2019) (epizóda) (S01E52)

Komédia
03:25

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
04:45

Dalziel a Pascoe - Společenská žena (1996) (epizóda) (S01E01)

Krimi / Mysteriózny / Dráma
06:45

Prípad pre dvoch - Madonna (1990) (epizóda) (S10E07)

Krimi / Thriller
08:00

Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)

Krimi / Akčný
08:55

Vražedné záhady slečny Fisherové - Smrt za humny (2013) (epizóda) (S02E02)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:05

Big Ben - Tod am Altar (1996) (epizóda) (S02E01)

Krimi
12:05

Dalziel a Pascoe - Pokrok vědy (1996) (epizóda) (S01E02)

Krimi / Mysteriózny / Dráma
14:15

Vraždy u jezera - Tichá voda (2016) (epizóda) (E03)

Krimi / Thriller
16:05

Clarice - Achillova pata (2021) (epizóda) (E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:00

Prípad pre dvoch - Bumerang (1990) (epizóda) (S10E06)

Krimi / Thriller
18:10

Vraždy v Sandhamnu - Ve vyšších kruzích (2012) (séria) (S02)

Dráma / Thriller
20:30

MacGyver - Plamene pekelné (1985) (epizóda) (S01E08)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
21:35

Clarice - Achillova pata (2021) (epizóda) (E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
22:30

Vražedné záhady slečny Fisherové - Smrt za humny (2013) (epizóda) (S02E02)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
23:45

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Noční Praha

00:45

Walker, texaský ranger - Standoff (1995) (epizóda) (S03E21)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
01:55

MacGyver - Márnotratník (1985) (epizóda) (S01E09)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
02:55

Big Ben - Tod am Altar (1996) (epizóda) (S02E01)

Krimi
05:20

Vše pro lásku (2017) (TV film)

Komédia / Romantický
08:40

Slon na úteku (2018)

Dráma / Rodinný
10:25

Život je jazda… (2018)

Dobrodružný / Dráma
12:15

Můj pes pitomec (2019)

Komédia
14:15

Greenland: Posledný úkryt (2020)

Akčný / Thriller / Katastrofický
16:20

Temné spomienky (2020)

Thriller / Dráma
17:55

1917 (2019)

Dráma / Vojnový
19:50

Strážca spravodlivosti (2010) (seriál)

Akčný / Krimi / Dráma
20:30

Super maznáčikovia (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
23:05
00:45

Kráľovné plesu (2018)

Dráma / Hudobný
02:30

Můj pes pitomec (2019)

Komédia
04:05

Babica vs. Sapík (2015) (relácia)

Reality-TV
04:50

Vaření se Soukupem (2021) (relácia)

Publicistický
05:30

Babica vs. Sapík (2015) (relácia)

Reality-TV
06:25

Babica vs. Sapík (2015) (relácia)

Reality-TV
07:15

Kultovní filmy a seriály (2022) (relácia)

Publicistický
07:40

Cesta kovbojov (1994)

Akčný / Komédia
09:40

Příběh velké lásky (2022) (relácia)

Publicistický
10:00

Zákon a poriadok - Bait (1998) (epizóda) (S09E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:50

Zákon a poriadok - Flight (1998) (epizóda) (S09E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:45

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
12:55

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
14:05

Kultovní filmy a seriály (2022) (relácia)

Publicistický
14:25

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
15:35

Skandály slavných (2022) (relácia)

Publicistický
16:00

VIP svět (2021) (relácia)

Publicistický
16:45

Za mrežami (2005) (seriál)

Dokumentárny
17:35

Za mrežami (2005) (seriál)

Dokumentárny
18:30

S cudzími sa nebav (1994) (TV film)

Thriller / Krimi
20:30

Hlavní zprávy (2013) (relácia)

Publicistický
20:35

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
21:10

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
21:40

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
03:00

Klenot.TV (2016) (relácia)

06:15

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
08:15

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
09:20

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
10:25

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
11:50

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:55

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
14:00

Zákon a poriadok - Agony (1998) (epizóda) (S09E05)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:00

Zákon a poriadok - Scrambled (1998) (epizóda) (S09E06)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:00

Profesionálové (2009) (seriál)

Komédia
16:40

Srub u jezera (2000) (TV film)

Komédia / Thriller
20:45

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
22:05

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
23:15

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:00

Česká tajenka (2013) (relácia)

Súťažný
01:20

Hvězdy na cestách (2010) (relácia)

Dokumentárny

Reklama

Reklama