Slov netřeba, stejně byste je pro smích neslyšeli. Elixír quebecké zábavy... Kanadský cyklus němých skečů viděli diváci poprvé v roce 2011. Prakticky okamžitě si získal oblibu po celém světě, vysílal se například v Itálii, Španělsku, ale také v Indii, Řecku či Brazílii. Každou epizodu tvoří krátké humorné scénky o délce patnácti až devadesáti vteřin, kde se opakují v zásadě čtyři hlavní tematické okruhy a kde uvidíme v různých rolích tři herce a tři herečky. (Česká televize)

gudaulin

Tak, jak je u podobných pořadů běžné, někdy a vlastně docela často se objeví gag a miniskeč, které už považuju za překračující hranice mého dobrého vkusu. Hlavní problém mám ale s tempem. Zatímco u satirického pořadu Gorodok stihnou jednu scénku, tady stačí nasázet v raketovém tempu hned čtyři výstupy a to tempo se podepisuje na kvalitě. Je to uspěchané a spousta dobrých vtípků tím ztratí šmrnc. Kdyby ubrali plyn, víc hráli a dokonce i mluvili, pak bych šel s hodnocením výrazně výš. Celkový dojem: 45 %. ()

fabecc1222

Neviděl jsem v podstatě jediný kompletní díl (ani nevim, jestli existujou, ale skeče z Kanadské sody se vcelku pravidelně objevují v rámci jiných pořadů, takže je lze nárazově zachytit i na našich obrazovkách. Kvalita skečů kolísá od naprosté geniality až po klasickou kýčovitou trapnost. Každopádně oceňuju poměrně velkou originalitu, kdy tvůrci se nebojí posouvat hranice všemi směry a vcelku trefně narážet na reálné situace. ()

easaque

tyto komediální skeče mě zastihly jednou ráno, když jsem nemohl spát a dobře jsem se u toho bavil. Donutilo mě to se podívat i na některé další díly a už zážitek nebyl tak vysoký. I když se pár scének v každém dílu docela povede, tak některé jsou zase trapné, či jednoduché. To že se tam nemluví mi nevadilo a beru to za dobrý komerční tah a je to docela vhodná zábava při popíjení s přáteli. Neviděl jsem vše, ale asi jednotlivé díly budou na jedno brdo a opakovaně se tam střídají různé scénky na jedno téma s jinými variantami. Takový slabší průměr, ale na tři hvězdičky to u mě dosáhlo. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Jara.Cimrman.jr

Nejsem odborníkem na gastronomii, ale mám takový pocit, že Kanaďané moc vtipné kaše nekonzumují. Podle mne tohle bylo poměrně trapné a ačkoli jsem se hrozně potřeboval zasmát, tak jsem nedostal šanci. Dokonce ani takovou kravinu, jakou beze sporu je vymítač se zkříženýma okurkama, nedokázali natočit zábavně a to je hodně smutné. ()

Xeelee odpad!

Naprostý dno televizní zábavy. Nejen že jde o humor trapnější než u těch nejhorších „vtipných“ skrytých kamer, ale někdy pointa uniká někam do ztracena a často se ten samej vtípek v různých obměnách opakuje pořád dokola. Opakovanej vtip není vtipem, víme? Ta debilní doslovnost mě taky ubíjela. Jako tvor s IQ vyšším jak 80 se cítím Kanadskou sodou uražen. ()