Všetko bude lietať, zahráte sa a užijete si dobrodružnú zábavu, keď vám ježko Sonic Boom odhalí svoj svet! Sonic a jeho priatelia robia, čo môžu, aby ubránili svoj ostrov pred rôznymi druhmi nebezpečia, z ktorých najzákernejšie vymýšľa šialený vedec Dr. Eggman, ktorý ovláda armádu robotov vlastnej výroby. Sonic koná inštinktívne a žije vždy pre daný okamih. Spoločne s priateľmi neustane, kým nenarazí opäť na nejakú novú výzvu, na novú vzrušujúcu úlohu, ktorú by mohol triumfálne vyriešiť. (TV JOJ)

DannyBurino

Naprosto absurdní, šílený a TOTÁLNĚ zábavný seriál. Akce sice málo, ale je užastná a humor je perfektní, tady je ten humor a šílenost přirozený narozdíl od.... toho jiného seriálu. Seriál je trochu tuctový, ale z toho si vlastně dělají srandu ( spousta čtyřrozměrných vtípků ), akce je velice zábavná a postavy taky ( Knuckles, Sticks, Tails a Eggman jsou nejlepší Shadow měl zatím jenom cameo v posledním díle 1. série a byl hustej ). Seriál má nějaké problémy jako že díly by mohli být delší, mohli by tam být originálnější příběhy a některé ty čtyřrozměrné vtípky jsou trochu nucený ( některá pointa scén je jenom kvůli tomu vtípku ) a český dabing je NEJHORŠÍ CO JSEM KDY VE SVÉM ŽIVOTĚ SLYŠEL ( ještě že to sleduji v angličtině), ale to mi zážitky nezničí, když si chci odpočinout pustím si jeden díl a vše je OK ()

JackBurda

Naprosto absurdní šílenost. Herní Sonic Boom nemá zrovna nejlepší pověst (nehrál jsem, tak nevim), ale seriál je opravdu vynikající a tentokrát v tom nejsem sám, páč je na cestě druhá série. Osobnosti postav jsou fajn, Eggman je extrémně zábavnej, příběhy jsou zábavně šílený, humor je super a akce je suprová. Jediná věc, kterou vytknu, je Shadow. Nejdrsnější postava Sonicova univerza a má tu jen cameo v posledním díle, pravda, kdykoli byl na scéně, bylo to hustý, ale furt je to jen cameo. Sledoval jsem pouze anglicky a musim říct, že je to nejlepší eng dabing, jaký jsem kdy slyšel. Prostě, seriál je super a na druhou sérii se těšim. ()

Víteček

Překvapivě zábavné. Zkusil jsem to už před pár lety a první díl mě odradil. Působilo to ošklivě a nějak mi to nesedlo. Teď jsem tomu dal šanci znovu a měl jsem úplně jiný dojem dost jsem se zasmál, epizody odsýpají a ani ten vzhled není zas tak tragický. Interakce a celkové soužití s Eggmanem je výborně zpracované. Rozhodně tomu zde chybí v žánrech komedie. Jde tam primárně o ni. Akce a dobrodružství stojí až dalece v pozadí a slouží spíš jako prostředek. 75 %. Hodnocena 1. řada, víc na Netflixu není. ()

JesterKruger

Dostali jsme se k seriálu Sonica, který má spíše komediální formát. A je to šílené (Tím myslím v dobrém slova smyslu. Ale není to moje Sonicova parketa. Sonic má být drsný, a akční (Drsné a akční seriály/filmy se Sonicem jsou u mě SatAM, a hodně akčnosti má v sobě Sonic ve Filmu z roku 1996 (OVA). Hrozně mě z tohoto seriálu Sonic Boom pobavil díl, kdy Knuckles seděl s Mikem u stolu, a Mike chtěl se Sonicem, Chvostíkem (Tailsem), Knucklesem atd. Na bitvu proti Robotnikovi. A Sonic nechce aby Mike šel na bitvu. Podle něho je to jen obyčejný týpek :D ()

PauloZ

První polovina je na můj vkus hodně ukřičená a pro děcka, pak se to ale hezky zhoupne do solidní megalomanské jízdy. Jim Carrey opět ultimátní! ()

• První seriál se Sonicem vytvořen čistě ze 3D animace. (JesterKruger)