Ťažká drina

(relácia)
  • Česko Těžká dřina
Reality-TV
Česko, 2011, 25 min

Ta nejodpudivější a nejnáročnější povolání v Česku pěkně pod drobnohledem. Mrkněte, jak se bude moderátor pachtit v odpadní jímce, kamenolomu nebo při čištění mobilních záchodů. (oficiálny text distribútora)

johhny007

To na čem se zakládá totálně celá Špinavá práce je tady v minimálním měřítku , ale je to "Těžká dřina" proto se tu asi tolik věci kde se člověk zašpiní nenajde , ale tak či tak si myslím , že i dabovaný Mike Rowe tak či tak hodí nějaký vtipný koment , ale že si na to troufla COOL tak to tak hrozné není dělají tam i dost těžké a náročné věci za mě dost průměr ;) 50% ()

gemkio_cz

Prima cool má velké plus za to, že na obrazovku sype poměrně dost kvalitních zahraničních seriálů (ještě větší plus, že některé i v orig. znění), ale vlastní tvorba to je opravdu krok špatným směrem.... V tomto případě se snaží kopírovat mnohem lepší originál Dirty Jobs... Díly jsou většinou nudné a to hlavně díky nevýraznému moderátorovi, na kterém je až moc vidět jak si chce získat přízeň diváků. ()

Luk Skywalker

Špinavou práci jsem sledoval a budu dále sledovat, ale tohle je prostě jiné, i když si to základní nápad bere, ale je zde několik rozdílů: nejde jen o špinavou práci, jeden díl zobrazuje pouze jednu práci, odehrává se to v Česku (tím odpadá to, co jsem si u špinavé práce často říkal, tahle práce u nás není). Jinak na moderátora jsem si zvykl a celkově nemám výhrady. Ve druhé řadě se z moderátora stává harcovník a dává to najevo hláškami, jinak beze změn. A třetí řada stejná jak druhá, jen bych řekl, že je moderátor místy vtipnější. ()

SOLOM.

Je pravda, že některé druhy práce bych opravdu dělat nechtěl a to nejsem zrovna „cíťa“. Nicméně v takových hovnech bych se hrabat vážně nechtěl. Každá práce má své pro a proti, jsem ale rád za tu mou, i když si občas taky pěkně zanadávám. Každopádně jsem viděl jen opravdu minimum jednotlivých epizod a musím uznat, že zrovna dvakrát povedená „kopírka“ tohle tedy není.  A svou vinu na tom má i samotný hlavní účinkující… ()

Lukoboss

Viděl jsem díl s policejní zásahovou jednotkou, kde si Romča (tak mu v pořadu fakt říkají!) zkouší různý situace a vůbec celodenní trénink. Pochopitelně je amatér, takže to podle toho vypadá. Asi dost i záleží na tématu, aby to diváka bavilo, nebo ne. Chvílema je to zajímavý, ale jinak celkem o ničem. Byly tam i snahy o vtípky, ale nic, co by divákovi utrhlo branici. Viděl jsem určitě lepší pořady, kde se o daným povolání dozvím víc, jinak celkem nuda. ()

• V 10. dílu 3. série si Roman Buťa na práci v útulku přizval posilu. Byl jím jeden z diváků, kteří se zaregistrovali na internetových stránkách, který tak mohl okusit, co je to těžká dřina na vlastní kůži. (konvax)
  • Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce (od r. 2005), který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. (konvax)