Medzi nami zvieratkami

• Česko Mezi námi zvířátky (viac)

Vitajte u nás v Afrike na savane plnej zvieratiek a ich bláznivých dobrodružstiev! Máme tu pštrosa s hlavou v piesku, slona čo chce lietať, šibalského hada aj zvedavej žirafy. A títo všetci zažívajú deň čo deň nové veselé príbehy. Poďte sa na ne pozrieť aj vy! (TV JOJ)

Paity

Není to vůbec špatné a i dospělí se na to můe v klidu dívat, aniž by mu mizelo IQ, což je u některých dětských pořadů/seriálů veliký problém. ()

forsythia

Tohle nemá chybu. Inteligentní a vtipné, pobaví to s přehledem batole i desetiletého spratka. Starší děti zatím nemám a já jsem infantilní, takže víc nemohu soudit. ()

ibeh

Je to tak vtipné, že se dva dospělí díváme opakovaně na různé díly dokola, je to jako droga. Zdokonalujeme se ve pštrosím pípání a já jsem nejlepší, heč! Na noc je to pro mě výborná oddechová ukolébavka. Podobně to bývalo s Pingu. No, jsem patrně také infantilní. ()

Berseg

Příjemná, jednoduchá animace. Krátké, vtipné příběhy. Co víc si člověk pro odreagování může přát. Roční syn je na tomto seriálku naprosto závislí. Přesto, že už ho nesčetněkrát viděl dokáže se zaujetím shlídnout všech 30 dílů v řadě a pořád se tomu směje jako by to viděl poprvé. Dospělého tento seriálek snad neurazí a dítě to potěší. ()