Jessica se snaží pomoci očistit soukromého detektiva Johna Magnuma, ten se však z hrdosti brání. (SkyShowtime)

chrispe

Čtvrtá hvězda je za Toma Sellecka. Nevím proč, mám pro něj slabost. Začátek je opravdu zmatečný. Říkala jsem si, jak to, že jsem přeskočila jeden díl... a ejhle, on je v jiným seriálu. Každopádně se mi ten nápad propojení fakt líbí! Btw. kdykoli se na scéně objevil Jonathan, nevnímala jsem NIC jinýho, než jeho účes. ()

Tai_K_B

Tady je trochu rušivé, že první díl této dvojepizody proběhl v rámci seriálu Magnum a než si to z úvodního sestřihu uvědomíme, je přehled u konce, souvislosti fuč a děj tím pádem působí drobet roztěkaně. Ale crossover s dalším legendárním akčním dobovým seriálem byl pro mě milým překvapením. A ten Jessičin roztomile neviňoučký pohled, když nepokrytě pohrozila kapitánovi svými konexemi, pokud ji nenechá promluvit se zabásnutým Magnumem, ten mě opravdu pobavil. Akorát už tak nějak začíná vycházet z formy, protože již ve druhé epizodě po sobě se jí na konci povedlo nechat se načapat vrahem bez záchrany v záloze. Ale štěstí v obou případech přálo výjimečně i nepřipraveným. ()