Hudební magazín folkové, trampské a country hudby. (sator)

Bohemák

Nevím, že by se nějaký jiný pořad věnoval opravdu "posluchačsky menšinové" kvalitní hudbě (když nepočítám klasiku). Není to nijak ukecané, ale přitom to pár informací o interpretech přinese. ()

raduna01

Folkový měsíčník měl svoji premiéru v roce 2005, v roce 2009 byl vysílán dokonce každých 14 dní a vyprodukoval celkem 72 dílů. Nechyběly koncerty skupin Kamelot, Fleret, Nezmaři, Druhá tráva, Spiritual Kvintet nebo Věry Martinové, Pavla Dobeše či začínajícího Tomáše Kluse. Součástí byly i různé speciály z festivalů Zahrada, Porta, Folkové léto aj. První díly se vysílaly ještě z farmy Bolka Polívky. Většinou dílů nás pořadem provázela dnešní sporťačka Bára Černošková. Poslední díl byl odvysílán v prosinci 2011. ()

arcticsky

Mnou poněkud se zpožděním objevený pořad kvalitní hudby uváděný sympatickou Barborou Černoškovou. Dohledám si další díly v archivu ČT... ()

Chudobka

Mám ráda folk (méně už trampskou a country hudbu), ale o tomto seriálu jsem neměla ani tušení. Nechápu, jak mi mohl před těmi přibližně 20 lety uniknout. ()