Jednoducho svadba!

• Česko Jednoduše svatba! (viac)

Američanka iránskeho pôvodu Nousha Husseiniová (Tara Grammyová) je obyčajná mladá zamestnaná žena. Podporuje ciele svojich priateľov, teší sa obľube v spoločnosti a vyniká vo svojej práci. To, čo jej stačí, ale nestačí jej rodičom Zibe (Shohreh Aghdashloová) a Rezovi (Houshang Touzie), ktorí si tak veľmi želajú, aby sa vydala, že Ziba neustále dohadzuje Noushe rôzne termíny s dokonalými perzskými ženíchmi, len aby si niekoho vybrala. Nousha so sobášom neochotne súhlasí kvôli kultúrnym tradíciám, ale situácia sa pre ňu zmení, keď na protestnej akcii stretne mladého dídžeja a umelca Alexa (Christopher O'Shea) a obaja si okamžite padnú do oka. Ich čerstvý románik okamžite tvrdo narazí na realitu. Keď Noushini rodičia odhalia jej nového frajera, okamžite trvajú na svadbe. Vo chvíľach, keď sa váhajúci snúbenci tesne pred svadbou zvyčajne pýtajú – máme sa vôbec radi, Nousha sa musí opýtať sama seba – mám sa vôbec rada? Nebude pre ňu táto hra s  extravagantným bisexuálnym mladíkom príliš ponižujúca a zničujúca? Ako sa rozhodne? (TV JOJ)

kersten

Ideálny film na nedeľné dopoludnie. Náhodou, bolo to milé, vtipné, naivne.... ale stále len priemer. Komunita LGBT sa len poteší. ()