Penny dostala pokutu za to, že Sheldon prešiel jej autom na červenú, keď ju viezol do nemocnice. Keďže nemala dosť peňazí, bonzla Sheldona, že on riadil jej auto. Sheldon tak musí ísť na súd, aby sa obhájil. V rovnaký deň je v meste autogramiáda Stana Leeho a Sheldon je preto na Penny poriadne nahnevaný. (TV Markíza)

Necrotongue

Šestnáctá epizoda přinesla mnoho zajímavého. Rajesh dal nový rozměr pojmu walkman, Sheldon byl po zásluze potrestán za dobrý skutek a ve Stuartově obchodě proběhla autogramiáda Stana Leeho. "Je mi líto, že to musím říct, ale ty pohyby jsem ho naučil já." / "Nevěřím bankám. Věřím, že až povstanou roboti, bankomaty povedou útok." ()

• Soudce, se kterým Sheldon (Jim Parsons) v této epizodě mluví, se jmenuje stejně jako známý komiksový tvůrce Jack Kirby, který spolu s komiksovým scenáristou a vydavatelem Stanem Leem vytvořil spoustu známých komiksů (např. Fantastická čtyřka, X-Men či Hulk). (Pichloza)
  • V obchodě s komiksy hraje Rajeshovi (Kunal Nayyar) z trička píseň „I'm So Excited“ od The Pointer Sisters. (Duoscop)