Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

baribal odpad!

Je mi líto, ale na pět to prostě neni. Ve své hlouposti naprosto geniální..// PS: "žranádo" v mém žebříčku překonalo "žrabotnici". ()

LV.Helter

Neverím svojim očiam. ASYLUM, ktorý večne dostával na prdel si zrobil svoj megalomný kult. Tak strašne digitálne zrobené, až je to geniálne (čo sa nikdy nemalo stať!!!). Polovicu filmu prehráva "scenárista"-(ak sa to tak dá nazvať) a dalšiu režiser. Takže ani poväčšine skrachovaný c-čkový herci to nezachrania. Ale je to strašná prdel a pri záverečnom záchranom twiste som skoro zomrel smiechom.. ()

Vxxx

Úžasně zábavný film. Špatné grafické efekty, humorný děj, neexistující logika a překvapivě přijatelné herecké výkony. To a ještě mnohem více z toho dělá neuvěřitelně špatný, ale přesto koukatelný, film. Rozhoduji se mezi odpadem a 5* protože to bylo opravdu neuvěřitelně zábavné. Dám 2* a uvidíme u dvojky :D ()

katasta odpad!

Tohle je prostě gól... Naštěstí to není strašné v tom, že by to byla taková nuda, že byste si během filmu stihli okousat nehty u všech prstů na rukou i nohou... strašné je to ve všem ostatním. Je to ale taková ptákovina, že je to nakonec docela zábava, když to člověk vezme s nadhledem. Víc než odpad si to ale stejně nezaslouží :-) ()

Laxik

Rozdíl mezi brakem a sračkou je obrovský a přesto, hranice mezi nimi jest nezřetelná a neuchopitelná. Žralokonádo, největší brakový hit současnosti, je ve skutečnosti jen bezduchá přetrikovaná sračka, která má sice výborně trhlou premisu, ale jinak je okolo ní jen zbytečný humbuk. Pokud jste milovníci skutečných brakových skvostů, Sharknado si nechte ujít, nestojí ani za to, abyste si ho mohli odškrtnout ze seznamu. Jedna hvězda za ultimátní barovou židli. ()

Freemind

Takovým filmům se z prdele dává pět hvězdiček, ale na to prostě nemám žaludek. Efekty nejsou dostatečně trapné a hlášky odkazující na popkulturu nejsou dostatečně sofistikované ("We're Gonna Need a Bigger Chopper"). Nuuuda. ()

Kaluž

Je to opravdu tak špatné, jak se v kuloárech povídá… po necelých dvaceti minutách jsem to musel vypnout, začal mi odumírat mozek. ()

..Lucas..

Přesně tak blbé, jak jsem si myslel. Ale až tak blbé, že je to zábavné. První polovina se docela vleče, ale pak se to rozjede a stane se z toho celkem slušná zábava. ()

decouble

Montážní škola Eda Wooda (fascinující prostřihy na záběry ve stylu National Geographic) / rodinný příběh jako z dílny Stevena Spielberga (Válka světů) / dada obsazení (vyhaslé televizní a teenagerovské hvězdy hrají rodiče třicátníkům - Tara Reid je jen o osm let starší než představitel jejího syna). ()

stration

Naprosto neuvěřitelný zážitek. U filmů od Asylum, kde se většinou rozmýšlíte, jestli máte plakat nebo se smát, většinou vítězí teskný pláč nad pomrvením kde čeho. Chlapci konečně pochopili, že je zbytečný se snažit o nějakou kvalitu a nasadili kalibr největší. Tentokrát je to opravdu tak k smíchu, že je to pekelně zábavný. Triky jsou naprosto neuvěřitelný, slovo "herci" se prostě musí psát v uvozovkách a o nějakém ději, dramaturgii a scénáři se nelze bavit vůbec. Ale jak říkám, Asylum se konečně našlo a vytvořilo nezapomenutelný kousek, který se jistě dočká mnoha pokračování a nehynoucí slávy. ()

JohnMiller

Najuletenejší ecohorror aký zatiaľ Asylum natočilo. Absurdnosť prekonáva všetky doterajšie hranice a prekonať ich bude ťažké.. povedal by som až nemožné. Tornádo plné ľudožravých žralokov terorizuje Hollywood pričom sa ho pokúša zachrániť bývalá hviezda seriálu Beverly Hills 90210 Ian Ziering. Brutálne nepodarené CGI efekty, dialógy o ničom, zlý strih ktorý nakrúca niekoľko sekundovú scénku v jednom momente v exteriéroch a v druhom momente v štúdiu a to je strašne vidieť. V jednom momente presekne motorovou pílou žraloka na polovičku v druhom zábere sa takmer nedokáže vyrezať z brucha.Ale ja som sa bavil. ()

AlistairMir

U všech šupin to byla ale blbost. Jenže strašlivě zábavná a to myslím vážně. Nemohu si pomoci ale když shlédnu zábavné déčko dávám 3* a tohle bylo megazábavné déčko a jelikož se to v tom množství odpadů a jednohvězd stejně ztratí tak to prostě nadhodnotím a napálím tomu čtyři hvězdy a za co vlastně? Sympatičtí herci si film užívají, z nebe padají žraloci a žerou úplně všechny a všechno co jim přijde pod ploutev. K tomu Vám film vědecky zdůvodní, že tohle všechno je fááákt možný a amíci se teď určitě bojej, že jejich další tornádo přinese zubatou zkázu v podobě žravých žraloků. ()

grogodil odpad!

To nevymyslíš, to sú drogy...teda aspoň nech mi nikto nehovorí, že za týmto je niekto s čistou makovicou. Ako chápem vznik väčšiny asylumáckych mockbusterov, ktoré zarobia na ľudskej nevšímavosti, ale akým zázrakom dokážu zarobiť na seba tieto blbosti, čo si človek nemá šancu s ničím iným pomýliť a u ktorého je už z plagátu a názvu jasné, že pojde pri sledovaní o číry masochizmus, to mi hlava nebere. Takže objektívne je to zase číre šialenstvo, triezvymi a fungujúcimi očami nepozerateľný bodrel bez zmyslu, s efektami, ktoré tromfne mobilná aplikácia, woodovsky mrdlým strihom, ktorý lepí k sebe úplne nenadväzujúce scény a ochotnícky kriploidnými výkonmi.... no na druhej strane, po niekoľkotýždňovom odhodlávaní sa a s flaškou vína, som sa bavil náramne a prekvapivo to šlo aj bez rýchloposuvu. Ono to totiž každou minútou dáva slovu brak šialenejší rozmer a finále je vo svojej dementnosti nezabudnuteľné a jedno oko neostane suché, to garantujem. Každopádne, je to tak ťažkotonážny odpad, že ani oprávnená nálepka "najzábavnejší film roku" to z tak hlbokého filmového dna nevytiahne. P.S: Chápem, prečo tie záverečné titulky bežali tak rýchlo. Tiež by som sa hanbil, byť pod týmto podpísaný :-) ()

kajas

Nejsem typ diváka, který by dobrovolně vyhledával céčkové pitominy, ale televizní upoutávka na Nově mě tak zaujala (jestli v kladném nebo záporném slova smyslu, doteď netuším), že jsem se rozhodla to se žraloky zkusit. A došla jsem k názoru, že ta krátká upoutávka byla mnohem zajímavější než celý film. Celou dobu jsem usínala nudou kvůli čekání na tornádo, které přišlo v posledních asi tak deseti minutách. Steve z "Beverly Hills" (koho zajímá, jak se jmenuje ve skutečnosti?) s rodinkou patří mezi tak směšné spasitele Ameriky, že si záchranné akce typu vyřezání si cesty z těla žraloka motorovou pilou vlastně docela užijete. Jinak ale debilní v každém ohledu. ()

Trevor odpad!

Zúfalstvo.K tomu, aby to človek hodnotil pozitívne, musí mať výnimočne dobrú fantáziu.Pretože tento film sa snaží pôsobiť seriózne, klasická zápletka katastrofických filmov s rodinkou, ktorá sa rozišla aby sa opäť vďaka prírodnej katastrofe spojila.Ak by bol film poňatý ako komédia, musel by byť vtipný aspoň v niektorých momentoch, to sa mu však vôbec nedarí.Špeciálne efekty sú zúfalstvom, pretože tri tornáda na pozadí slnečného LA a drôty elektrického vedenia, ktoré sa nezakolíšu či 2000 litrový bazén, ktorý exploduje po tom, ako doňho chlapík naleje 25 litrov benzínu inak ako zúfalstvo označiť nemožno.Sig Sauer likvidujúci žralokov lietajúcich vo výške niekoľkých desiatok metrov či helikoptéra, ktorá sa vznáša pár metrov od víru tornáda bez zakolísania iba doplnia to, čo je zrejmé po úvodných desiatich minútach tohto filmu.To, že nemal byť natočený.Neuveriteľne nezvládnutý pokus napodobniť Piraňu 3D či iné katastrofické hororové komédie.Pôvodne som mal v úmysle udeliť filmu jednu hviezdičku za vhodne vložené zábery skutočných živelných pohrôm, avšak scéna so školským autobusom ma presvedčila o tom, že toto má hodnotu presne 0%. ()

d-fens odpad!

Out of scale!! :) samozrejme, vo svojej pitomosti to je až neuveritelne vtipné (záver je "úžasný" - skok do žraloka a .... :) ale objektívne je to samozrejme neuveriteľne stupidný filmový brajgel (ale ak sa sem tam stretávate na chate s kamarátmi pri filmoch, týmto "skvostom" určite upútate pozornosť :D). Aj tak ale nedokážem uveriť, že takéto filmy niekto naozaj myslí vážne. ()

dyfur odpad!

......tak žraloky útočia nielen v mori....ale aj v bazénoch, na pláži, skáču, padajú zo vzduchu, i trocha lietajú.....jáááj....to je kravina.....aspoň minimálne základy logiky mohli byť uplatnené - takto smiešne ..... ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz