Do řídce osídlené oblasti v bažině Atchafalaya byl nasazen nebezpečný žralok. Osazenstvo místního baru se s ním musí samo vypořádat, protože šerif historce o žralokovi nevěří. Musí si však pospíšit, protože v blízkosti právě začíná velmi navštěvovaný Aligátoří festival. (weetya)

Campbell

Viděl jsem zatím 5 filmů od Fursta(tohle je 6). Takže jsem věděl co mě čeká. Navíc žraločí filmy mi jsou sympatické at už jsou sebehorší. Tohle patří do kategorie toho lepšího co žraločí filmy nabídly. Zase se nejedná o nic převratného navíc film trpí neuvěřitelnou kastrací scénáře. Šerif hajzl+ unik žraloka+ a jako na zavolanou jsou prázdniny takže plno mladých lidí jde k jezeru. Ale i když má tenhle film špatnej scénář neznamená to že se nemůžeme bavit, že? No a tenhle film je zábavnej, žralok se nebojí pořádně zakousnout a umrtí tu jsou celkem častá. Navíc se do tohohle filmu podařilo sehnat pár lepších herců. Takže o zábavu je postaráno. Plno scén je neuvěřitelně zábavných(likvidace žraloka). Ale jak jsem říkal není to nic extra spíše pro fandy žraločích filmů. Za mě průměr. Ted se budu zase těšit na Arachnoquake. ()

evilmind

Filmoví žraloci posledních dvou let notně vyrostli, naučili se běhat po zemi, plavat v písku, ve sněhu, chytat stíhačky v letu, stahovat pod vodu ropné plošiny, a pokud se nekříží s chobotnicí, mají alespoň druhou hlavu. Takže pokud někdo natočí nový film, kde jen poměrně obyčejný hlubinný kousek někdo vyklopí do bažiny mezi aligátory, působí to trochu jak zjevení. A když si pak dvě různá, dobře vyvinutá děvčata nezávisle na sobě sundají podprsenku, ale pak je neukážou, spadne vám brada ještě níž, protože je to jasný - cudné retro! :-) Žralok zmasakruje aligátoří atrakci u hospody, což personál notně nasere, a rozhodnou se ho sejmout, a i to je osvěžující změna proti standardním vědcům-vojákům-hrdinům. Sem tam se dokonce vyskytne lekačka nezakončená zvýšením žraločího skore, a obecně žralok není moc vidět, a až na konci bude, prasknete smíchy. Suma sumárum je to sice pořád klišovitá monster ptákovina, navíc s nenáviděnou Kristy Swanson, ale já se bavil. ()

darkrobyk

Ukázkový zástupce levného hororového podžánru o žralocích natáčený v báječných bažinách Louisiany, Lafayette. Zkorumpovaný šerif zprostředkovává obchod s hlubinným (sic!) žralokem, který ale kvůli nehodě skončí v místních močálech. Šerif samozřejmě pak dělá, že žralok je jen báchorka, páč nemůže logicky přiznat svůj podíl na celé šlamastyce. Vůbec většina poldů tu za moc nestojí a jeden šmíráckej rovnou ztratí hlavu. R. Davi jako vždy padouch na jedničku. Federální agent v utajení by měl být asi hrdinou snímku, jenže po většinu času nesrší energií, nýbrž se potácí jak spící panna. Žraloka mohlo být více, likvidace obětí drsnější - zatraceně, proč neroztrhal to hejno parchantů na festu, nechápu. Protože mě ale tyhle pokleslé příběhy baví, dávám za 2* a jednu za skvělé lokace. ()

MM_Ramone

Mám rád animal horrory. Bavia ma rozzúrené, zmutované, či inak nasraté zvery, ktoré útočia na ľudí a chladnokrvne ich zabíjajú. V rámci tohto horrorového žánru som už videl veru všeličo, kadeakú háveď. Špeciálnu pozornosť venujem snímkom, v ktorých vyčíňajú žraloci. Od čias kultových Spielbergových "Čeľustí" som sa už stretol s všeliakými žralokmi. Videl som megažraloka, mechažraloka, dvoj, troj, štvor, päť, ba až šesťhlavého žraloka, viaceré zmutované žraloky, dokonca aj piesočného žraloka, sharktopusa, prehistorického žraloka a viackrát som zažil žraločie tornádo. No a teraz som natrafil na močiarneho, bažinného žraloka. Americký televízny film "Swamp Shark" je béčkový, nízkorozpočtový brak. Hlúpy scenár, otrasní herci, podradné triky, úbohá réžia a obrovská nuda. Napriek tomu som rád, že mi tento takmer odpadový titul rozšíril moju shark animal horrorovú kolekciu. * ()

destroy83

Další z řady novodobých digitálních taškařic v rámci eko hororového žánru. Tentokráte tu máme pro změnu žraloka v bažinách brouzdajícího kolem ospalého městečka, kterému vévodí prodejný šerif a místní blondýna vedoucí aligátoři restauraci. Efekty jsou samozřejmě v souladu s očekáváním, takže je to tragédie. Herecké výkony v rámci žánru a televizní produkce ucházejí, ovšem děj promotaný více zápletkami dává snímku punc vážnosti, který mu opravdu nesluší…tohle přece nejde brát vážně nebo snad ano? Místo silikonů, romantické chvilky. Pár zajímavých kousanců v doprovodu chabého gore. Za mě tři pouze vzhledem ke kratší stopáži a slabosti pro žraloky. Pokud nemáte rádi podobné věci, jednu až dvě hvězdy si odečtěte. ()