Žralok útočí: Ľudožrút

• Česko Lidožrout (viac)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiálny text distribútora)

Morico odpad!

Mámo já bych jed! Snědl ucháč mlíka a bochník chleba, jenže měl pořád hlad, tak snědl mámu a tátu. Už v chalupě nezbylo nic, proto se vydal na moře. Potkal děvečku, snědl ji i s jetelem, pak potkal sedláka se senem a snědl ho taky i s koňmi a se senem ... Jakožto konkurenci doporučuji film Dinoshark! ()

djbarrel odpad!

Naprosto stupidní blbost, špatně zahraná s otřesnými triky. Záběry na menšího žraloka (carcharodon carcharias) byli poměrně dobré, a si proto, že se jednalo o nějaké záběry z pořadů Discovery. Ve chvíli kdy se objevila "matka" šlo všechno do hajzlu, protože záběry s malým žralokem se zrecyklovali a digitálně upravili. Katastrofa. O hereckých výkonech radši pomlčím - herci zdá se sbírali průpravu v reklamách na jogurty. Samosebou ve filmu je hodně logických kiksů z nichž se mi asi nejvíc líbilo, jak lidé skákali z jachty do vody a do žraločího chřtánu, ačkoliv loď se nepotápěla. Nějak jsem nepochopil režisérský záměr, ale asi to nebyl záměr, to spíš občas pronesl nějakou moudrost a všichni se jí hned snažili zakomponovat do filmu. Prostě sračka a jediné možné hodnocení je Odpad! 0% ()

Malarkey odpad!

Po několika pivech a shlédnutí tohoto filmu, na který bych se střízlivý jak jsem živ se nepodíval, můžu nadávat jak se mi bude chtít. Nemluvim tu o grafických efektech, které by zvládlo dítě základní školy. Jde tu přeci o Megalodona. O toho velkého lidožravého žraloka, který žere všechno na co příjde a je pomalu větší než pětipatrový barák o rozměrech 50 na 50 metrů. Megalodon je totiž kůň tohoto filmu. Nemůžu si pomoct. Já jsem se od srdce zasmál, a to k štěstí dost vážně potřebuju. Když horor, tak vtipný a to Lidožrout Megalodon rozhodně je. Dávám odpad! ale jen od srdce, hodnotit to po vtipné stránce možná bych se dohrabal až ke třem hvězdičkám, takhle je to kravina, kterou na nás vyslala Nova v pozdních večerech a já si ji bezbolestně užil a vyležel se z nepříjemných stavů, který by na mě došly a bůhví jak bych dopad. ()

klichem odpad!

OMG, ani neviem, ktorou skvelou stránkou filmu by som tu mala zacat... Po vzhliadnutí som si musela dať na čas oddych aby som všetky informácie strávila. Vynikajúce efekty - to sa nedá filmu odoprieť, hned pri sledovaní som sa mrkla do programu z ktorého roku film je, čakala som tak maximálne 1990 a čuduj sa svete ono to je z 2002, takže na svoje si prídu hlavne fanúšikovia dobových filmov. Ďalšia vec nad ktorou sa musím pozastaviť, je lámanie predsudokov o ktoré sa tento film postaral, ved kto hovorí, že ryby sú nemé? Stačí si pozrieť tento film a hned mi je jasné, že ked na vás ide zautočiť žralok mrčí pri tom ako dusiaci sa medved. Herecké obsadenie sa nedá kritizovať, šancu predsa musia dostať aj skrachovaní seriáloví herci a odžité vráskavé pornoherečky (od prvej chvíle kedy som zočila nafúknuté pery (okrem iného) morskej biologičky, som čakala kedy príde horúca sexuálna scéna v sprche a dočkala som sa) nikdy neviete či sa v nich neukrýva talent. Ak by sa vám zdal žralok trochu povedomý, určite ste jeho zábery videli niekde na kanáli WILD s domácmi videami. ()

Torgal odpad!

Už pár rokov dozadu, keď som videl toto video: http://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc som vedel, že tento film musím vidieť. Zhodou šťastných okolností sa mi ho podarilo zastihnúť v telke bez toho, že by som vedel o tom, že sa jedná o tento skvost kinematografie. Myslel som si, že je to len ďalší random generovaný film o žraločích zabijakoch, ktorými je Markíza v poslednom čase zamorená a nemal som záujem strácať s ním čas. Keď som ale uvidel zopár scén z úvodu, bolo mi jasné, že toto bude mimoriadna sračka - mimoriadne otrasná a extrémne zábavná, čiže presne podľa môjho gusta. Až v samom závere som si uvedomil, že som si neočakávane splnil sen. Dávam odpad, lebo o ničom inom sa tu uvažovať nedá, ale za zábavnosť by to bol plný počet. Doporučujem všetkým. 1-/10 ()

• (Ne)slavná hláška "What do you say I... take you home and eat your pussy?" nebyla ve scénáři. John Barrowman (Ben Carpenter) chtěl pouze rozesmát Jenny McShane (Cat Stoneová). McShane však nijak nereagovala. Nabídku orálního sexu v českém dabingu bohužel neuslyšíte. (L_O_U_S)
  • Přestože je film pokračováním série Žralok útočí, kromě tématu nemá s předchozími dvěma díly prakticky nic společného. V českém prostředí byl dokonce vydán pod zcela odlišným názvem Lidožrout. (L_O_U_S)
  • Jenny McShane, představitelka Cat Stoneové, si zahrála již v prvním dílu série Žralok útočí (1999), avšak jinou postavu. (L_O_U_S)