Útok trojhlavého žraloka

• USA 3 Headed Shark Attack

Poseidonův ekvivalent Kerbera si razí cestu výletní lodí a žere vše, co mu stojí v cestě. (Universal Channel)

hladass

Megažraloka už stihl Ray pohřbít, stejně jako žraločího lidožrouta a dvouhlavého žraloka... A co teď si určitě řekl... Dvouhlavého žraloka jsme tady měli, tak zkusíme něco originálního... Třeba něco jako trojhlavého žraloka... Jak už je u Rayových filmů zvykem, jedná se o amatérsky natočené béčko s naprosto katastrofálními digitálními efekty, plný neherců a k mému obrovskému překvapení s pár vtipnými hláškami a nápady, což jsem opravdu nečekal... Takže jeden bod za ně a druhý klasicky za Dannyho Treja, který se sice nechal strhnou svými nehereckými kolegy, ale co už, s mačetou v ruce je to pořád frajer... ()

Terva

CITÁT - Vrať se, ve vodě je žralok........... Film jen pro otrlé diváky. Hrozí totiž, že při sledování chcípnete.....smíchy...... CITÁT - Musíme spustit poplach třetího stupně............. O trojhlavém žralokovi jsem ještě neslyšel, ale konečně jsem ho viděl. Krásná úleťárna, která je kupodivu zábavnější než předchůdce - "Útok dvojhlavého žraloka" Zde, dokonce, mají i některé dialogy smysl. Doporučuji si film pustit jen jako sluchovou kulisu a nedívat se, protože teprve tak si snímek vychutnáte a budete mu chtít dát nějakou cenu. Doporučuju Malinu, ale to bych urazil Malinu. Tohle je prostě jeden z těch filmů. který patří do kategorie 1 000 filmů, které (ne)musíte do konce života vidět. A proč dvě hvězdy? Jedna za odvahu to natočit a druhá za odvahu Danny Treja v tom hrát. ()

KM Phoenix odpad!

Přestože má o jednu hlavu víc, tak se jedná o dost nudnější počin než o tři roky starší "Útok dvojhlavého žraloka". Danny Trejo to moc nezachrání a za zmínku stojí snad jen Rob Van Dam, jehož postava se bez jakéhokoliv vysvětlení přidá k hlavnímu ansámblu zhruba po třetině filmu a zazáří ve scéně kdy na lodi hledá jednoho z kolegů. Jeho "Hey Bud" opakované stále dokola bylo mimořádné. ()

zdeny99

Tenhle film zaujme snad každého už samotným názvem. Tříhlavý žralok, no to se musí vidět! Jak asi vypadá podmořský ekvivalent Kerbera? I když člověk hned ví, že to bude sračka, tak i tak mu to nedá a podívá se na to, ačkoliv je velká šance, že bude litovat. A litovat tedy bude... :-( Přitom prvních pět minut bylo skvělých. Jenže to nebylo díky té tříhlavé bestii, nýbrž díky té černovlasé čubce v černých plavkách, co se válela ve stanu a především díky té silikonové blondýně na pláži, která jsme jisto jistě mohli vidět v nějakém zdařilejším videu. Mimo jiné právě ona byla první obětí tříhlavého. Pak už nastupuje na scénu to strašné monstrum. Vyskočí na pláž a žere lidi jeden po druhém. Už teď si i nepozorný divák všimne něčeho divného, a to věkové struktury lidí na pláži. Všichni jsou ve věku 20-25 let, což mimo jiné bude i po celý film (výjimkou jsou jen Danny Trejo a Jaason Simmons z POBŘEŽNÍ HLÍDKY). To je dalším nechvalně použitým prvkem tohoto nízkorozpočtového béčka od společnosti Asylum, které i sem zařadilo své vybrané rádoby odborné věci ohledně sejzmické aktivity, poruchy počasí či aktivitě tektonických desek. Nejděsivější je na celém filmu je to, že tříhlavý žralok, který je veliký jako tři kamiony vedle sebe se geniálně schová v zátoce, kde je po kolena vody a pak z ní vyskočí, sežere člověka, skočí zpátky do vody šipku a ani čumák si nerozbije a zase zmizne pod hladinu. Útok na chlapa, který právě sere na záchodě byl taky zábavný. Nejzábavnější byl ovšem Danny Trejo, když mačetou usekal tříhlavému tu prostřední hlavu, z níž se ovšem poté vylíhly další tři hlavy, a tak byl žralok už pětihlavý. :-D No je to prostě strašná sračka. O poznání horší než jeho předchůdce ÚTOK DVOJHLAVÉHO ŽRALOKA. Tam byl ten žralok technicky na lepší úrovni a hlavně celý film stál na prsaté samici Brooke Hogan. Tento film o tříhlavé obludě se tak může leda pyšnit tím, že je lehce ekologickým filmem, když názorně ukazuje znečištěné oceány s tunami odpadků, kvůli kterým zvířata vymírají. Ačkoliv v tomto filmu první zmutují a až pak umřou. [369. hodnocení, 50. komentář, 20%, 322. nejhorší film] ()

kaylin

Když se chcete podívat na snímek „Útok trojhlavého žraloka“, tak nějak asi musíte čekat, že to bude hrozná kravina. Pokud od toho čekáte něco víc, zaručeně se vám to nebude líbit. Já jsem byl s výsledkem docela spokojený, a to hlavně proto, že CGI se docela povedlo a toho žraloka je ve filmu celkem dost. Čekal jsem, že to bude o něco horší. Jasně, ale zázrak se nekoná, zase taková zábava to není. ()

• Natáčelo se v USA v Pensacole na Floridě a Orange Beach v Alabamě. (Terva)