Beštia z hlbín

• Česko Bestie z hlubin (viac)

Dobrodružný horor z mořských hlubin od slavného Joea D´Amata. Obstojí odvaha a přátelství kvarteta mužů v boji proti lidožravé zrůdě? Čtyři malí chlapci si pod vedením starého indiána slíbí věčné přátelství a vzájemnou podporu. Nyní, o deset let později, kdy je jeden z nich brutálně zavražděn obřím žralokem, přichází čas dodržet dávno daný slib a pomstít se! Tři zbývající přátelé se vydávají na otevřené moře, aby jednou provždy zničili starobylé zlo, vtělené do lidožravé bestie. (Řitka video)

SOLOM.

Myslím si, že tento film rozdělí D’Amatovy fanoušky na dva tábory – jedni ho budou považovat za průměrný horror, jiní za úplný odpad tohoto filmového odvětví. Je jasné, že patří do kategorie jeho slabších filmů, ale mě osobně se na něm určitě něco líbilo. Hudba v něm byla celkem dobrá, kdy přecházela z poněkud romantické hudby až po poněkud strašidelnou melodii, která měla označovat blízkost žraloka. ( i když musím říct, že hudba v čelistech byla o 100% lepší). Žraloka jako celek jsme moc ve filmu neviděli, byl tam snad jen jednou nebo dvakrát a ze začátku jsem se lekl, že ho snad neuvidím vůbec. ()

MickeyStuma

Televizní snímek pokoušející se o drama se žralokem. Rapidně nízkorozpočtový výtvor však nijak nedokáže oslovit. Velmi slabý scénář doslova září svou nudností a velmi patetickým dějem. Co tu provádějí herci se svými rolemi je taktéž nepochopitelné. Jediné co stojí za zmínku jsou podmořské záběry, ale to si můžu pustit rovnou nějaký dokument na podobné téma. Možná bude zábavnější. Tento žraločí počin se mi jeví jako zcela zbytečný. ()

drackula

Dobré je že sme sa film vyhol gumeným žralokom a využívali sa výhradne /až na pár zanedbatelných výnimiek/ zábery živých žralokov. Atmosféra ale úplne nulová. Posledných 20 minút som mal pocit, že pozerám "hľadá sa nemo" alebo nejaký dokument na Discovery. Najmä vďaka "trefnej" hudbe. Ale žraloky potešili :) 45 % ()

MM_Ramone

Malé prímorské mestečko si žije svojim pokojným životom až do chvíle, keď ku jeho brehom pripláva "Beštia z hlbín". Miestných občanov i turistov začne ohrozovať obrovský ľudožravý žralok. Vo vode sa už nik nemôže cítiť bezpečne. V hlbinách číha krutý predátor. Žralok zabiják si tu zriadil svoje teritorium. Film "Sangue negli abissi" je lacná, béčková, talianska variácia na kultové "Čeľuste". Ani zďaleka nedosahuje kvality Spielbergovho snímku, ale za jedno pozretie to stojí. ** ()

JesterKruger

Tohle..... No no no!!!! Všechny filmy o žralocích jsou vlastně kopie kultovních Čelistí, ale tohle ne.... Tohle je originálnější. Podstatou tohoto filmu je přátelství, přátelé si dali bratrský slib, něco jako ve filmu Vinnetou, a pak o pár let později jeden z nich zemře. Záběry se žralokem jsou tak akorát, ani né hrozné, ani né mistrovské, ale celkově ten film je super. Já vlastně nechápu co tady všichni proti tomu máte, podle mě je to nad moje očekávání, a po čelistech, je tohle můj nejoblíbenější film, ve kterém je žralok, ale... Na Čelisti to nemá. ()

• Mechanická hlava žraloka byla jedinou rekvizitou vyrobenou pro tento film, zbytek byl zakoupen od National Geographic. (ČSFD)
  • Podvodní scény byly točeny na různých místech: na ostrově Ventotene v Tyrhénském moři nedaleko pobřeží Kampánie, na koupališti v Římě a v akváriu v New Orleans. (ČSFD)