Cunami

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

Chrustyn

Celkem slušný béčkový námět -po zaplavení vlnou Tsunami zůstanou někteří přeživší uvězněni v obchoďáku spolu s několikametrovým a velmi hladovým žralokem- kazí mizerná režie, příšerní herci v ještě horších rolích a -nejen na dnešní dobu- děsivě laciné efekty. Těch pár krvavých scének nic nezachrání. ()

Doudis19

Vzhledem k poměrně zajímavým jménům se neměla čekat až taková konina, jakou byla nedávná Noc Žraloka 3D. A pravdou je, že Bait sice efekty rozesměje podobně, stejně jako demencí postav ale vše ostatní je o třídu, leckdy i o dvě výše. Prostředí supermarketu dává zajímavé scénáristické možnosti a několik mordů je skutečně vydatných ;-). Vlažných 50%, ale za poslední řadu let asi nejlepší horor se žraloky, jen na můj vkus přežilo až příliš potencionální potravy :-). ()

Nivenx

Od té doby co Aja natočil Piraňu 3D, tak se režiséři zbláznili do zvířecích filmů aplikovat do trojrozměrného zobrazení. Ale co by si měli uvědomit, že film také musí mít úvod, děj a závěr, který bude fungovat a nejdřív taky musí fungovat bez toho 3D plnohodnotně, což poslední dobou nehrozí. 40% A to jen zato, že se občas nato dalo i koukat. ()

Lucasion odpad!

Tak tohle bylo opravdu špatné. Příště až si budu vybírat film o žralocích, tak si budu vybírat mnohem pečlivěji. Mě se líbil nápad, že obří Tsunami, která zaplaví celé město, a jeden supermarket, přiveze sebou žraloky. Ale pravda je, že tohle byl tragický film od začátku do konce. Možná prvních pět minut to ještě bylo ok, pak se vynořil obrovský digitální mořský zabiják a já věděl, že jsem udělal špatně. Několik scén je vyloženě vtipných a já měl pocit, že koukám na komedii než na horor. Možná je Bait parodie a jen to tady není napsané v žánrech. Jinak si mnoho scén nedokážu odůvodnit. Digitální scény se žralokem jsou opravdu strašné. Herci ač neznámý, tak vcelku sympatičtí, to se musí nechat. Ale ty dialogy, které vedou, a jejich chování je naprosto vedle. Příběhově se ani vyjadřovat nechci, protože jakmile svalnatý mladý frajírek se dostane k brokovnici, tak si sám zahraje na eliminátora žraloků. Toť vše. Scéna s brněním z nákupních košíků mě taky dostala. Nerad to říkám, ale tohle bylo fakt příšerný. (9 %) ()

korbitch22

Dobrou atmosféru a sympatické herecké obsazení zabíjí příšerná hudba a opět neskutečně primitivní dialogy, že i se svojí průměrnou znalostí angličtiny jsem mohl film v klidu zhlédnout bez titulků a ještě se občas u některých žvástu plesknout do čela.Krve a mrtvol je dost,škoda že žraloci v 50% působí děsně,digitální efekty jsou no,jak to říct kulantně...víc než průměrné. Na můj vkus stejně ale přežilo zbytečně moc lidí :) Nečekal jsem od toho zázraky,ale přeci jen jsem naivně doufal,že by to mohl být konečně nejsledovatelnější žraločí film od roku 1999, kdy mě atmosférou drtil Harlinúv Útok z Hlubin, ten zůstává i po filmu Bait nepřekonán a i přesto,že je to mnohem,mnohem kvalitnější než-li loňská Noc Žraloka, pořád je to jen klišovité béčko, s mizernými dialogy a průměrnými efekty. Slabé 3* které dávám místo 2* jen díky těm 3 opravdu hodně krutejm lekačkám,kdy jsem se opravdu vyděsil, což se žádnému filmu dlouho nepovedlo a o proti poslední piraně je to vlastně velkofilm ;) 49%. Verbálku ty mě bavíš chudáčku :* ()

• Na palubnej doske dodávky v zatopenej podzemnej garáži leží kniha od Stephena Kinga. (Kadas97)
  • Filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v austrálskom štáte Queensland, ktorý leží na východnom pobreží kontinentu. (MikaelSVK)