Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

KoRniky odpad!

Nevím, proč by někoho napadlo něco takhle stupidního natočit. A taky nechápu, proč by v tomhle někdo chtěl hrát. A už vůbec nechápu, jak tomu může někdo dát x hvězd a prohlásit to za kultovní film. Já bych to ani filmem nenazvala. Je to prostě sračka všech sraček. ()

maverick10 odpad!

Fakt me to bavi!! Jak parta amaterskych nadsencu co neumi delat film vymysli blaznivou picovinu a snazi se dohnat svym neumem takove legendy jakymi jsou Ed Wood nebo Uwe Boll. Takove lahudky jako když v jednom zaberu je boure a vlny ze byste si nejradeji vzali zvykacky Airwaves a hned v druhém klidne more a slunicko. Nebo snad kdyz zachranujete z mostu autobus plny deti, kolem ktereho je plno vody se zralokama a hned vedle pres ulici je sucho a slunicko a lidi chodi v klidku po ulici s igelitkama narvanyma z Tesca... Tohle je vsechno lahudka, ovsem to nejhorsi je sledovat mimózní Taru Reid, ktera se po place pohybuje jako kdyby cely zivot hrala jenom roli mimozemstana, ktery se ocitne poprve na planete Zemi a jen vali vybotoxovany oci kolem a ma neuveritelny vyraz šimpanzí opičky ve výběhu tučňáků!!!! ()

zdenotvor

Len mi zostáva rozum stáť a verím, že to bol iba zlý vtip. Lacná hovadina s nechutnými digitálnymi efektmi,dementnými dialógmi, naprosto nelogicky konajúcimi postavami a ďalej ani nebudem menovať. Netvrdím že to bolo nudné,ale celú dobu som sa chytal za hlavu,ako môže niekto takúto magoriádu natočiť. ()

Wiikii

I když tvůrci chtěli udělat nejhorší film světa. Což se jim skoro povedlo. Přesto prostě dát pět hvězd, nemůžu, i když by si to svým způsobem zasloužilo :). ... HODNOCENÍ: 25% (1*) ()

rakovnik odpad!

Ani z recese nedám nic jiného, než odpad, protože tento film si nic jiného nezaslouží! Od začátku až do konce jsem se jen smál a zároveň kroutil hlavou nad tupostí scénáře, blbostí postav, neskutečně otřesných nehereckých výkonů a ubohoučkých "efektů". Zajímalo by mě, zda vůbec někdo spočítá a sepíše všechny chyby ve filmu, i když on je asi jedinou chybou fakt, že se vůbec divák rozhodne na takovou slátaninu podívat. Tvůrci filmu si nelámali hlavu vůbec s ničím, takže výsledkem je snad nejhorší hovadina, jakou jsem kdy viděl. ()

Rajesh_K.

Panebože to byla kravina. :-D Rozřezat motorovkou žraloka vejpůl mě snad nejvíc rozesmálo. A to psali na magazínu "Americký katastrofický film". Ani ho*no! Bylo to k smíchu. :-D 1* za odvahu natočit takovou sra*ku. ..(20%) ()

Rodriguez odpad!

Po béčkovém studiu Hammer, následném perverzním studiu Troma, přichází na náš trh s novým miléniem studio Asylum. S nejlepšími trikovými a zároveň brakovými filmy trhá rekordy ve sledování toho největšího světového "šitu", co kdy spatřilo světlo světa! Musím uznat, že na to, jaká to je bída, sem se slušně pobavil. Opravdu sem se zasmál od srdce všem těm blbostem ve filmu. To se mě snad u žádného Asyla nepovedlo, klobouk dolu. Hodnocení však odpovídá kvalitě díla. 0% ()

Nach odpad!

Tak jsem se na to tedy podíval a Asylum nezklamalo. Ani tentokrát nevyjíždí z odpadních vod a ještě k tomu k nim přidává žraloky. A kdyby jen žraloky. V tomto katastrofickém hororu si užijete ty nejděsivější počítačové efekty, nejděsivější nelogické chování a hlavně nepřekonatelně blbý film, který si svou d-----tou získal fanouškovskou základnu. U mě však nic z toho hvězdu nezíská, bohužel. 0% ()

Rocky88 odpad!

Sice odpad, ale za to s pobaveným výrazem ve tváři. Hlavně díky žralokům, kteří skáčou po schodech, plavou na mělčině či v 20 centimetrech vody, skáčou do oken. Na oplátku se nechají zabít židličkou, plastovou brokovnicí, pohledem či motorovou pilou. Mě zase zabily hlášky o aerodynamice aut, o termodynamice tornád či počasí, které se měnilo v závislosti na pohledu kamery. Posledních 10 minut je něco naprosto neuvěřitelného :) ()

Lexonka97

Tak toto je nezapomenutelná záležitost! Čekal jsem vážně hodně, ale toto... Po prvních dvaceti minutách jsem si říkal ''Proč tímto vlastně ztrácím čas?'' Ale po dokoukání jsem na sebe vlastně hrdý. Hrdý v tom smyslu, že jsem to vůbec dokoukal. Nejdivnější film co jsem kdy viděl (zatím) ()

asinus

Asi jsem suchoprd, ale přišlo mi to takový nijaký. Největší haluz peklo film si představuju jinak. Když už se rozhodli, že natočej totální sračku, tak si myslim, že toho mohli dokázat výrazně víc. Ne, že bych se párkrát nezasmál, ale aby mě to bavilo, to ani zdaleka. Jestli nemáte kvalitní společnost, se kterou u toho prokecat nudný dialogový scény v absurdnějším stylu, tak nemá smysl na to koukat, místní klipy a trailer stejně bohatě pokrejou to "nejzajímavější", co se tam za hoďku a půl stane. ()

animaxis odpad!

Tady už ani nedám jednu hvězdičku za originální nápad.Na filmy o zvířatech mám Animal Planet,ne tyhle filmy,které už mi lezou krkem a já nevím čím ještě! ()

Ice123

Tak tohle je naprostá demence. Očekával jsem kravinu u které budu umírat smíchy a umíral jsem nad očekávání. Nejen, že žraloci létají všude po městě, lidi je zabíjí barovou židlí, tágem, nebo Steve z Baverly Hills je jednou ranou sejme z pistole na půl kilometru, ale dokonce záběry, které na sebe navazují v jedné době jsou točeny napřeskáčku v podvečer a za naprostého slunce, nebo záběry z baru na desetimetrové vlny, ale z výšky je moře oceán naprosto klidný. Pokud jste připraveni na zhovadilou kravinu, u které se budete smát pouze tomu jak je to celý neuvěřitlně dementní s desetivteřinovýma titulkama, tak si rozhodně pusťte Sharknado 30%. ()

TomPrusik1

Kdyby někoho zajímalo, kde udělali soudruzi z USA chybu, tak úplně všude. V prvním případě udělali chybu největší a to, že to mysleli vážně (asi). Kdyby ne a film by byl myšlen jako komedie, popřípadě parodie na blockbustery, tak bych neváhal s pěti hvězdičkami. Tenhle film má vše co má mít. Drsný sexy hrdinu se nebojí zachránit děti v autobusu, který řídil opilý bratr řidiče Otta a poslal to z mostu dolů. Není nouze o sexy slečny v minisukních co třímají brokovnice a motorové pily a zatraceně dobře hrají (asi tak dobře jako všichni). I zákony fyziky jsou porušeny a to nemusíte být žádný Einstein, abyste na to přišli (vybuchující auta, létající do výšky deseti metrů, nenapnutý provaz při vytahování dětí...). Je tu i peckový scénář, který krom fórků o těch zpropadených žralocích, zabrousí i do rodinného dramatu. A pak samozřejmě samotná geniální myšlenka o žralocích, co se dostali pomocí bouře na pevninu, plavou v kanálech a pak létají i v tornádu. Já osobně jsem se dobře bavil a smál, protože mám tyto věci rád. Ale pokud bych to měl hodnotit po filmové kvalitě, tak tu není ani jedna vydařená věc. Každopádně natočit VTIPNÝ A TRAPNÝ film s rozpočtem 1 mil dolarů (což na tohle není moc peněz) a ještě na tom vydělat a padnout do hlavního téma diskuze na internetu, to si zaslouží potlesk v podobě jedné hvězdičky. Už se těším na dvojku.... Tam bude víc motorových pil ()

dr.fish

Na závěrečný kousek s motorovou pilou jen tak nezapomenu. Tenhle film se zas tak moc neliší od nedávno viděného blockbusteru San Andreas. Tady si ze sebe alespoň otevřeně dělají srandu... ()

FrankSusta

V životě mě nenapadlo, že to řeknu, ale v tom filmu bylo sakra málo žraloků!!! Jakože seriózně, kdyby si ten film přiznal (nebo si to přiznal?), že je komedie a kašlal na nějaký nezajímavý vztahy postav (který se kdovíjak stanou samozvanejma hrdinama) a dal tam víc žraloků, tak to je dokonalý céčko. Ale takhle mě to štvalo a já šel s hodnocením nízko. Měl to být větší úlet, ale tohle se dle mého názoru tak nějak drželo při zemi. ()

markyz.

Tak tohle je bomba! Hned ze začátku na Vás chrlí ze všech stran žraloky, vlítnou ti do baráku, hospody ( kde mají pod barem asi 5 brokovnic ) ale stejnak je radši umlátí židlí, vylézají z podrubí nebo záchodů, občas tě sežere nebo jenom kousne, dáš mu tlakovou nádobu a z metru jí odpálíš, skoro nic se nestane, ale pak hodíš malou petardu do celýho tornáda a skoro vybouchne půlka texasu. Scéna s motorvou pilou zastíní leckteré vizuální efekty, které jste doposud viděli.. no prostě, tohle musíte oskusit na vlastní oči! ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz