Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Nivenx odpad!

Celé je to k smíchu. Hrozné efekty, debilní pointa, tady je blbě úplně všechno a opravdu se dá na to dívat velice špatně. Co je ale klad, že to netrvá dlouho a má to pěknej obal. ()

sir-dave

Fine, kam to jdeš, venku padají žraloci. Asylum filmy moc nesleduju, takže nevím jestli tenhle nějak vyčníval. Tu bude zbytečné cokoliv komentovat. Už jen ta pointa, že tornádo posbírá z moře nekonečně mnoho žraloků a postupně je rozsévá a zatopuje celé LA nemohla být myšlena vážně. Auto jede po cestě a pod ním plavou žraloci, hahaha :)) Každopádně byla to poměrně zábava. Především ten závěrečný rozparovač skok Stevea byl hotový skvost celé filmové kinematografie. Někdy mě komedie nudí více než tenhle žraločí horor, proto 1*. ()

alchac

Na žraloka nikdy bez barové stoličky! Ukázkový případ filmu tak nebetyčně blbého, až je to zábavné. No, Plán 9 fakt hadr.... P.S.: Jo a konečně se také dozvíme, proč má Karkulčina babička tak velké zuby (a hřbetní ploutev). ()

panMartin odpad!

Od začátku až do konce jsem se jen smál a zároveň kroutil hlavou nat tupostí scénáře, blbostí postav, neskutečně otřesných nehereckých výkonů a ubohoučkých "efektů. Ještě několik dní po shlédnutí budu nevěřícně kroutít hlavou, jak tohle mohlo dostat nějaký rozpočet... ale fandy si to evidentně našlo. Je to prostě sračka všech sraček. ()

Sabrewulf odpad!

Tvrdit o tomhle filmu od Asylumu, že to je brak, je jako nosit dříví do lesa. On chce být brakem. Průser je spíš v tom, že v té brakovosti silně přestřelil, takže už to není ani vtipné. Jen trapné, nudné a ubohé. Nechápu 1,2,3 a 4hvězdičkáře. Tohle je na odpad, nebo plný počet, nic mezi. ()

vesper001

Natáčení trvalo osmnáct dní. Že uhodnu, jak probíhalo sedmnáct a půl? :D Nápad s tornádem není tak originální, jak se tváří. Podobný incident se odehrál ve 12. století v Burgundsku, kdy pršeli sledi, a po pár milionech let se opakoval na vesmírné lodi Červený trpaslík. Opakované záběry ušetří spoustu času i peněz, to je známá věc. Zbyde víc na travičku zelenou a tady jí byly evidentně celé lány. Vlastně se dají použít i ty zkažené záběry, škoda jich a stejně je téměř nemožné je od těch dobrých rozeznat. I intelektuálové zaplesají. „Ti žraloci nemají žádnou etiketu,“ ultradrsně praví týpek, kterému právě jeden ožužlal nohu. A podobné perly tu padají frekvencí kapek monzunové přeháňky. Taky nebudu originální, ale stejně to řeknu: to je žrádlo! :) ()

Saraph

Debilnější film jsem už dlouho neviděl.. :D Můj oblíbenec byl ten tlusťoch pobíhající se stoličkou. Škoda, že zařval tak brzo.. :) Na zasmátí paráda. Horor? Ani náhodou. Je mi jasné, že se snažili vydělat na absurditě celého nápadu. ()

Motinski odpad!

Ani neviem či sa oplatí k tomuto niečo písať. Stačí si pozrieť na začiatku značku Asylum a asi budete vedieť čo vás čaká. Jediné kvôli čomu som Žralokonádo dopozeral do konca bolo, že som sa smial. Vážne, dá sa to. Zabávať sa na idiotských efektoch a netrpezlivo tipovať či pôjde o najhorší film aký som kedy videl môže byť pri správnom naladení sranda. Najhorší síce nie je, ale do Top 5 by som ho asi zaradil. ()

Script

Budu teď vypadat jako cvok, ale já se u toho filmu bavil. :D Když je to myšleno jako horor, tak se nedivím, proč to strhává dolu takový rating. Já při tom filmu prožíval momenty, u kterých jsem doslova prskal smíchy a někdy i přestal dýchat. Moment, kdy Ian Ziering vytáhne motorovou pilu na žraloka vás fakt doslova zabije! :D 3 hvězdy. ()

ivan_drago odpad!

"There're sharks everywhere..." "Where did it go?" It"s under the car..." To kurva nevadí, že kurva stojej s tím autem v hloubce asi tak 50 cm.... Kurva.... To nikoho z těch imbecilů, co na tom pracovali, to nenapadlo alespoň zmínit, že je to totální píčovina... Jinak vidět "Steva", jak hraje zklamaného muže, který přišel o podnik, to je zážitek... ()

Gothar

O dosť lepšie a v podstate aj pútavejšie ako Mega Shark vs. Giant Octopus (porovnávať s ostatnými filmami nemá zmysel). Tvorcovia nezaspali na vavrínoch a okrem pútavého námetu sa venovali aj scenáru, takže padne aj niekoľko dobrých hlášok (asi 3). Akčné scény sú nezabudnuteľné - vrtuľník poletujúci si v tornáde, výbuch bazéna, skosk s motorovou pílou do žraloka, atď. 50 % ()

baruss

Tsunami, Tornádo, Žraloci, katastrofický film all in one. A ešte k tomu žánrovo aj komédia a rodinný. Len doteraz netuším, prečo žraloky vymrsknuté na súš sú vlastne také hladné. Žeby boli stresované zmenou prostredia? ()

skrblik007

Jeden z nejtroufalejších filmů za posledních pár let. L.A. zasáhla žraločí přeháňka a všichni jsou totálně v hajzlu... než objeví motorovky :-) Největší otázkou však zůstává, na čem tvůrci v době pre/post-produkce jeli. ()

Ryuuhei

Zatraceně originální, zatraceně zábavné, ale taktéž zatraceně příšerné. Asylum a bezesporu jejich nejúspěšnější počin. Ze začátku jsem nevěřil, že se z toho může vyklubat něco dobrého už jen z důvodu příšerných střihů, kdy na každém bylo jak jiné počasí, tak vůbec i osvětlení a to nemluvím o hladině moře, která jednou vlny měla a podruhé byla zcela klidná. Tento nedobrý začátek ovšem brzy vystřídala již zmíněná sranda, protože u tohoto je jasné, že je to cíleně jedna velká recese. Ujeté hlášky, situace, postavy a vůbec i celá (ne)logika ohledně žraloků padající z nebes za pomocí tornáda byla plánovaná a nijak se to nesnažilo o rádoby velkou vážnost, či dramatizaci, ačkoliv o „nečekané“ zvraty týkající se hlavně postav nebyla nouze. Před tímto filmem jsem viděl dvojku a ta mě zdaleka takhle nebavila. Ale tohle? Jízda od začátku do konce. I když naprosto laciná a technicky nedoladěná. Klobouk dolů, já se bavil. ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Ta vůbec nejoriginálnější v historii sci-fi filmu. Monstra: Taky bych chtěl cestovat za pomoci tornáda, které by mě samotnému nijak neublížilo. Herci: Tara Reid byla vlastně poněkud zbytečná už v Prcičkách, tak co jste od ní kdo očekával zrovna tady? ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz