Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

anillvap

Už námět sám o sobě je tak absurdní, že je prostě jasné, že se nemůže jednat snad ani o béčkový film. Ale když jsem viděla trailer, málem jsem se udusila smíchy a přesvědčilo mě to o tom, že ten film musím vidět. A taky že jsem se bavila. Protože tak absurdní film, kdy je pod autem deset čísel vody a stejně v tom dokáže žralok plavat a útočit na auto zespoda a ještě to někdo může myslet vážně, se vám jen tak nepoštěstí vidět. :-) Prostě originální superpitomost. Tři hvězdičky proto, že se tady budu radši držet středu než dávat z recese pět hvězdiček. A na "odpad" jsem se u toho zase celkem nasmála. :-) ()

sitmin

Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že Líbáš jako bůh stál 40 milionů a tohle pouhých 20?! Asylum se překonává a od dob, kdy jsem poprvé zhlédl jejich výtvor (Megashark vs. Giant Octopus) uplynuly už spousty vody (plné žraloků), ale atraktivita rozhodně neklesá. K dnešnímu dni mám na svém kontě kolem deseti filmů a nemůžu si je vynachválit. Absurdní dialogy, příšerné herectví, naprosto amatérská kamera a efekty z říše snů, to vše Asylum pravidelně kloubí dohromady s náměty, které vymýšlí 7mi leté dítě a za mizerný peníz to vše promění v klenot stříbrného plátna (až na to, že v kině je neuvidíte asi nikdy). Tohle je další takový případ a když to vše ještě pocukrujete třicetikilovou Tarou Reid a Stevem s nástřelem, ultimátní zábava je na světě. Nedávno byla oznámena příprava druhého dílů, takže svět možná ještě není tak špatné místo k bytí... ()

beny1234 odpad!

Takovouhle kravinu sem snad doposud neviděl. Ani to nebyla úplně nuda, ale tohle prostě nemá ani na jednu hvězdičku. Na party s nejmíň třemi promilemi by to možná jednu hvězdu dostalo :D ()

Hombre_11 odpad!

Viděl jsem Sharktopuse, MegaPiranhu, Superzraloka atd, ale jak tuhlu sracku mohl nekdo natocit. Radši půjdu na kolonoskopii a nechám se u toho linčovat ostnatým drátem, než abych musel znova vidět tornádo, ve kterým lítají a střídavě z něj i vylítavají žraloci. Protizraločímu komandu super dementů velí Steve Senders z Beverly hills. Ten žraloky napreskáčku mlatí pěstí a pálkou nebo je odstřeluje na 2 km špuntovkou přímo z tornáda. Tara Reid hraje matku, její dcera vypadá jako její sestra a celý to podtrhuje syn, kterýmu přejete, aby co nejdřív konečně natáhnul brka. Konec filmu je pak čistý remake Karkulky, kde všichni vylezou tří tunové rybce z moduritu z bříška a obejmou se. ()

fifsus

Kdo tohle natočil, jako by se snažil dát dohromady ty největší klišé z filmů o žralocích, ale i všech ostatních typů filmů. Úplně mě vyvádělo z míry jak se to stalo po čase tak předvídatelné, že se vždycky podělalo všechno co mohlo, film jakoby stanovil nějaká pravidla, která vzápětí porušil, no prostě humus. Buď jsem na to abych si to užil moc inteligentní nebo jsem byl příliš střízlivý. ()

Skynet23

Co to kurwa bylo??? Opravdu nepovedená sračka v čele se Stevem Sandersem z Beverly Hills 90210, který jako Chuck Norris zachraňuje město andělů pomocí zahradní techniky a urkadnutého Hummru s nitrem. (nejvtipnější scéna) Film je plný naprostých a nereálných pitomostí jako např. tornádo plné žraloků, žraloci číhající na Heliportech ba dokonce šplhání žraloka po laně a jízda žraloka na střeše auta. Každopádně!!! dávám 5 hvězd, protože za posledních 10 let jsem se tak u filmu nenasmál jako u téhle hovadiny. Dal jsem na doporučení známého a nestačil jsem se divit. Opravdu mi chvílemi tekly slzy od smíchu. A to je třeba ocenit. Nevím, jestli je to takhle natočeno schválně, ale k pobavení to vážně je. Určitě všem doporučuji. P.S. Nechápu, jak někdo může vyhodit 1 milion dolarů za takovouhle sračku. Žraloci vypadají jak z plastationu 1 a ty nápady no prostě masakr. ()

numan

To si takhle jedu po LA ve svým SUV a najednou se mi střechou prokouše žralok. Že to je blbost? Tak určitěěěěěěěěěěěě.... A jaká! Přátelé, obávám se, že Chuck Norris je v prdeli. :o) ()

ConDoom odpad!

Špatný film, který není tak špatným, aby byl vtipný. Je prostě jen špatný. Špatní herci, špatně triky, špatný scénář. Neustálé iracionální jednání hlavní party, zbytečnost charakterů a donebevolající výsměch snad všem přírodním zákonům (ve filmu nikdo neřekl, že je Žralokonádo výsledkem atomového výbuchu nebo zbraň mimozemšťanů). S blížícím se závěrem pak film graduje do nepředstavitelných rozměrů hlouposti. ()

killa black odpad!

Čekal jsem excelentní sračku, u který odáchnu a zatim to byla nuda. Lítající žraloci byl trochu vyšší level, na kterej člověk potřebuje něco v žíle, jinak usne. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz