Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Lisiana odpad!

Tak tohle je opravdový maistrštik. Kam se hrabe Steven s Čelistma. Kubajs děkuji za doporučení tohoto velkolepého díla, kdybych si měla vybrat mezi dalším shlédnutím a prostřelenou hlavou, kulka by byla jasnou volbou. ()

HakitoCZ

Na to, ze slo o Asylovku, musim priznat, ze se jedna o neuveritelne slabou kavu. Film vyzdvihuje jen par scen, jako zraloci plavouci v deseti centimetrech vody, zatopeny dum na kopci a letici napis Hollywood. Neslo o nijak zvlast vyjimecny prozitek, pokud chcete nezapomenutelny filmovy zazitek, doporucim radeji Invazi zombie nacku. ()

DirtyDozen

Kámoš říkal, že to je sranda. Tak jsme se dívali a sranda to nebyla. On se smál. Já ne. Já se smál až na konci- to jsem fakt nečekal! ()

Bohulib odpad!

Váhal jsem mezi pěti hvězdičkami a odpadem. Nakonec zvítězil zdravý rozum. Ale je fakt, že žraloka šplhajícího po laně asi jinde neuvidíte. ()

joywork

Popis děje mi připadal tak šílený, že ač se podobným filmům snažím důsledně vyhýbat, v případě série Žralokonáda jsem udělal vyjímku a snímek shlédnul, ba dokonce si opatřil i druhý díl. Je to řádná oddechovka, člověk ani na sekundu nesmí řešit děj, logiku, herecké výkony a kvalitu digitálnchí efektů, jinak by nemohl sledovat tento výtvor déle než několik minut. Já jsem udělal tu chybu, že jsem viděl nejprve druhý díl, neboť ten je alespoň zábavný v tom, že paroduje sám sebe a americké katastrofické filmy vůbec.O to větší utrpení byl poté shlédnutí prvního dílu, který se navíc tváří vážně, což je na škodu věci. To už pak jen divák nevěřícně zírá, odkud ten žralok ještě muže vyskočit či vyplavat - z kanálu, potrubí, z předsíně, z okna........ ()

elisabetha

Brát to opravdu jako horor, hodnotila bych jako odpad, ale jelikož jsem to před shlédnutím netušila, brala jsem to jako komedii, maximálně thriller, a to hodnotím dvěma hvězdami. Podle toho, co jsem o filmu slyšela, trošku předčil má očekávání, ale konec opravdu nee. To trošičku přehnali. Ostatně jako celý film. (PS. Netuším proč, ale tak trochu mi film po celý čas připomínal Krvavou Hostinu.) ()

AmunRa

Vezměte pár piv a jděte na to (bez těch piv to raději nezkoušejte)! Počínaje tématem a konče hereckými výkony je to zcela neuvěřitelný biák, který si zaslouží buď odpad! nebo pět hvězdiček. Žraloci jsou všude! Poletují vzduchem, hemží se v zaplaveném městě (30 cm vody) a mezi nimi se potácejí naši hrdinové. Tornádo plné žraloků devastuje Los Angeles a čeká jen na to, až ho naši hrdinové zničí. Tak neuvěřitelný blábol, až je to skvělé! ()

fola odpad!

Bez dostatečného množství alkoholu či jiných omamných látek hrozí poškození mozku a znesvěcení vašeho filmového vkusu. ()

Mark1983

Myslím,že se film docela povedl,nápad se žraloky v tornádu taky dokáže zaujmout,takže takové tři hvězdičky dám bez problému. ()

Ronie.bůh

Davam za pet hvezd. Jednoduse proto, ze se jedna o tu nejulitlejsi vec, co jsem kdy videl :-D kdo tohle vymysli a jeste zrealizuje, si jine hodnoceni nezaslouzi. Doporucuju kazdemu, z duvodu zachovani mentalniho zdravi ale radeji v podrousenem stavu ;-) ()

Bača1 odpad!

Viděl jsem jen kousek upoutávky v televizi, stoupl mi tlak, začalo mi rychle bít srdce, udělalo se mi špatně a musel jsem rychle přepnout kanál, jinak by to se mnou seklo. Takové vymývárny mozku a likvidátory času bych zakázal pod trestem veřejného bičování. ()

Lou_Pagi odpad!

Při přepínání programů jsem nedomáčkl na ovladači druhou číslici a na 5 vteřin mi tam skočil do záběru žralok visící v tornádu na vrtulníku ve slušné výšce. Zaslouženě si film vysloužil okamžité domáčknutí správných číslic na dálkovém ovladači a poctivých 0 hvězd. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz