Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Luciášek odpad!

"Hej, Brendo, jsi dnes nějaká divná, jsi v pořádku? Svěř se mi." - "Víš, Brandone, dnes jsem otevřela svůj školní batůžek a byl v něm žralok, jsme z toho trochu rozrušená." - "Už jsem o tom slyšel, ale neboj, Steve nás zachrání. Má totiž motorovku a brokovku a super auťák, do kterýho neteče a veze s sebou neskutečnou čubku jako návnadu." ()

Prcek008

Celou dobu jsem váhal proč tomu lidé dávají 5 hvězd. Žádný příběh, žádná logika, už vůbec žádná fyzika. Ovšem záverečné scény trhají bránici tak nehorázným způsobem, že nelze hodnotit jinak. Prostě jasná špička mezi braky. Pokračování si rozhodně nenechám ujít. ()

Flaveus odpad!

Nejdřív se mi chtělo smát, ale nakonec jsem musel brečet...Tohle ve výsledku snad nikdo nemohl myslet vážně, ani z nadhledu. Jedním slovem hrůza! ()

Dallon odpad!

Tohle byl jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Perfektní scénář a akční scény ze kterých je vám zle. Rozhodně se na to koukněte, alespoň promrháte 86 minut svého ubohého života, a dostanete Rakovinu a Ebolu dohromady. 1/10 ()

misstake

Žraloci, motorové pily, honičky auty se žraloky, auty s vrtulníky? Může to někoho nebavit? Snad nejujetější nápad století kupodivu natočený tak, že vše dává smysl. Pokud chcete hledat smysl v nesmyslu, logično v nelogičku, herečku v Taře Reid a věříte v ničení tornád bombami. ()

borec999

Najväčším kladom prvého dielu je samozrejme ten ústredný šialený nápad (Vďaka Thunder Levin!) s ktorým Sharknado prichádza. Inak to ešte nie je úplne ono, keďže nato akú blbosť sledujeme sa to berie pomerne vážne. No i tak v porovnaní s ďalšimi low budget zetkami ide o nadpriemer. Pobavených a recesistických 50%. ()

Corpsegrinder

Totální šílenost která má narozdíl od ostatních podobnejch kravinek jednu věc a sice nápady. To co všechno v tom filmu zvládli motorovkou to je fakt crazy. ()

MaaaR@ odpad!

Dokážu dát nějakou tu hvězdu filmu, který je tak špatný, až se tomu člověk nakonec zasměje. Tady ale není čemu. Efekty jsou sice naprosto amatérské, ale zase ne takovým způsobem, aby to bylo k smíchu. Jsou tu hlášky, které mají potenciál být vtipné, nesměly by ale být pronášeny "herci" naprosto nezúčastněně. Abych nekřivdil, nebylo po nějakých emocích, hlasových či mimických projevech ani vidu ani slechu v žádných scénách. Ať už byli protagonisté veselí, smutní, jejich blízký byl zrovna zkonzumován nebo se *SPOILER* tatík zrovna prořezal motorovkou z útrob žraloka, nikdo nehnul ani brvou a neskutečně primitivní dialogy byly pronášeny s nezájem sedmiletého kluka o politické dění v Zimbabwe. Utrpení. ()

AdamesWWE

[4/10] Ked´ si niekto myslí, že vo filmoch už všetko videl, nech si pozrie dvojitým oskarom odmenený, áčkový vysokorozpočtový blockbuster Sharknado :)). Takýto úlet som veru dlho nezažil. Debilné, dementné, tupé, ale zase nech im nekrivdím, je to tak jebnuté a prehnané, že to proste človeka baví. Tento originálny príbeh sa snád´ už ani lepšie nedal spracovať, ked´ žraloci útočia je sa načo pozerať, ale tie rozhovory trhajú uši a obvzlášt tá odporná fáza pred záverečnou akciou. Ale dá sa to pozrieť, spomedzi filmov ktoré sa pobyhujú v tejto kinolige je toto ešte ten lepší prípad. Herci niesú zlí, a hlavný hrdina si za svoj záverečný dobrý skutok zaslúži zápis do svetovej knihy rekordov. :-D Takže tak, toto je hlúposť ktorú treba tak brať a ked´ to tak budete brať tak to nebude až také zlé. Ja som si pri tom vypol mozog a neuškodilo mi to, nelutujem že som to videl, dozvedel som sa že aj krv môže byť oranžová, že aj žraloky lietajú a mnoho dalších poznatkov ktoré mi dajú vela do života. Už sa teším na dvojku. ()

Sancty

Úplne zle. Lenže v prípade Asylum je to prednosť. Samozrejme som pri sledovaní nenarazil na nič, čo mám na filmárčine rád, ale ak ma film dokáže zaujať akýmkoľvek iným spôsobom ako obvykle - a že Sharknado v tom exceluje - nemám problém oprostiť sa od tradičného hodnotenia a filmu, síce so zatvorenými očami, nasúkať viac ako si v skutočnosti zaslúži. Veľmi lacné, s debilným scenárom plným ultimátnych hlášok, katastrofálnymi výkonmi zabudnutých hviezdičiek (vlastne komplet všetkých zúčastnených) a otrasnými trikmi. Chápem, že jedni tomu nasolia odpad a druhí zasa plný počet, preto zvolím stred. Nova: "Búrka ustupuje? Ako to môžeš vedieť?" Fin: "Nelieta okolo toľko žralokov." ()

Karolcaa

Super-ultra-nadupanej megashit od Asylum, který předčil naše očekávání. Jízda začíná nějakým random prologem, co nemá nic společného se zbytkem filmu... tvůrci nás navnadí na příběh obchodu se žraločím masem s korejskou mafií, následuje honička po lodi, která je tak malá, že herci prakticky obíhají jeden barel, načež oba zemřou... Nejlepší byly povodně, kde chvílemi svítilo sluníčko, všude sucho a v dalším záběru se ulicemi valila tsunami, nejspíš vystrižená z nějakého dokumentu na National Geographic se záběry z Thajska... další perlou je zběsilá jízda městem, která se natáčela pravděpodobně v myčce aut, kde filmová crew musela házet zmuchlané kuličky papíru po předním skle, aby dodala pohromě autenticitu. Ješte k tomu jsou všechny skla vždycky vybělené, asi aby nebyly vidět kartáče automyčky :D A teď k oblíbeným postavám. Nova je sympatická barmanka, která tvrdí, že jizva obrovských rozměrů ve tvaru žraločího kousnutí, kterou má na noze, je způsobená při holení. Navíc od samého začátku tvrdí, že nesnáší žraloky. Pozorný divák již může sledovat jisté korelace.. dalším oblíbencem byl syn hlavní postavy filmu, Matt, který příhodně studuje leteckou školu a během celýho filmu se debilně usmívá, nejspíš protože ví, co to točí za sra*ku. Tvůrci vyždímali z děje uplný maximum: žralokonádo, výbuchy, lovestory, rodinné drama, hrdinské činy.... je to prostě nářez :)) ()

dopita

Nemá cenu tady rozebírat kolik je ve filmu do očí bijících nesmyslů a debilit, páč mám z filmu pocit, že tvůrci dobře věděli co točej a že se film sice tváří vážně, ale přitom je to od samýho začátku tvůrci přiznaná sračka. Teda aspoň doufám a díky tomu jsem si film užil. Zkrátka je děsná prdel sledovat, jak strašně pitomej film to je. ()

barlow

Ještě půl hodiny po shlédnutí nevěřícně kroutím hlavou, jak tohle mohlo dostat nějaký rozpočet... ale fandy si to evidentně našlo, když se jedou další dva díly :D ()

HArna odpad!

Je to tak blbý, že se tomu musíte občas smát, takže si to možná odpad nezaslouží. Možná kdyby tam nehrála otřesná Tara Reid a Steve z Beverly Hills tak bych hodnotil "víc". Na druhou stranu se na dvojku asi z recese kouknu. ()

tom.nosek

Tak moc trapně vtipné, že se prostě občas nejde nesmát. Vodní hladina se během vteřiny v okruhu 20 metrů dokáže snížit i zvýšit o řád metrů, žralok přistane na střeše jedoucího auta a prokouše se dovnitř, vedle luxusního domu v Beverly Hills je obrovská roura od stoky a mnoho, mnoho dalšího. A do toho všeho Steve Sanders, který si tímto přebírá SWAG od svého parťáka Brandona "90210" Walshe. ()

farfalla

Tento film je kolekce klišé. Nejvíc mi vadila předvídatelnost scén, např. ruské kolo, židle, osud George. Žraloci jsou mrštní jako červy nebo graboidi z ´Tremors´, Tara Reid nevypadala dobře a spíše kazila dojem, tvůrci se nestyděli vykrást ´The Jaws´, z různých pohledů je voda různě hluboká a věci různě velké. Na druhou stranu si myslím, že tady jako první přišli se spadnutím a skočením do žraloka. Také se s nima hezky hraje. Vymyslíte si co největší ptákovinu a oni vám ji za chvíli splní. Legrační bylo poznání, že když střelíte žraloka letícího v tornádu, tak spadne dolů jako kámen. Nejlepší je sledovat tento film a mít možnost ho hlasitě komentovat. Následují ´Sharknado 2: The Second One´ (2014) a ´Sharknado 3: Oh Hell No!´ (2015). ()

Stružák odpad!

Je to tak blbý, až je to v podstatě docela sranda. Ale i tak nemůžu jinak, než dát poctivej odpad, protože to, co se tu děje, je něco šílenýho. Žraloci plavou ve 20 centimetrech vody, skáčou desítky metrů do vzduchu, proplouvaj potrubím a lezou po schodech. Závěr filmu, to je pak kapitola sama pro sebe, ale nechci moc prozrazovat: tohle se musí vidět. :-D ()

Hanys_

Nebylo to boužel tak špatné, aby se tomu dalo smát. Ziering s motorovkou na konci stylový, celkově to má pár funny momentů, ale fakt jsem doufal, že to bude ještě víc šílené. Snad další díly.. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz