Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Blue.Shark odpad!

Uh...myslel jsem, že Sharknado bude jeden z těch déčkových filmů, které, ač jsou natočené režisérem s downovým syndromem, scénárista to zachrání vtipnými dialogy a trefnými hláškami. Scénáristovi Sharknada ovšem nešťastnou shodou náhod diagnostikovali stejné onemocnění, jako režisérovi a hercům. Ale zpět k hodnocení: ten film je naprosto úžasný, jelikož ignoruje fyziku. A vlastně i počasí, chování kapalin, inteligenci diváků a dobu. S úžasem jsem sledoval, jak se střídají záběry na zuřící bouři s těmi z krásně prosluněného baru, kde, z neznámých důvodů, banda lidí šílí a pobíhá všude kolem. A pak se do toho prosluněného baru oknem bez pozvání vrhne žralok, který v intru vinhaloval drsného námořníka, a nadělá tam pěknou paseku. O půl hodiny později neohrožený hlavní hrdina zachraňuje svou rodinu z domu na kopci, do kterého přilétne kamarád žraloka z baru, a s ním i několik hektolitrů vody oknem. Potom, co žraloka neohrožená servírka zpacifikuje plastovou brokovnicí, se všichni šťastně vrátí do auta přistaveného opodál a ujíždějí od domu, který právě vybuchuje a smáčí celý naprosto suchý kopec hektolitry vody, které do něho pravděpodobně transportoval Spock z nouzových zásobáren enterprise. A potom je tu ten vrtulník, který se neohroženě vznáší šedesát centimetrů od tornáda velikosti F16 Fujitovy škály a jeho pilot, který se při smrti prsaté, a vlastně nejhezčí holky z celého filmu, šklebí jako Otík na nová sluchátka. Dost už. Zasmál jsem se dvakrát, když nepočítám nevěřícné uculování se nad špatným ... vším, co se ukáže v záběru. A to je špatné, protože vtipné dialogy dokážou zachránit i sebehorší blbost. Propříště si prostě tyhle downovské filmy odpustím. ()

Tigran odpad!

Dokonalý příklad filmu, který je vtipný tím, jak je debilní ve všech ohledech. Už samotný námět je poněkud dada a realizace je naprostý inferno. Nejen, že žraloci útočí ze vzduchu, ale taky lezou po lanech, útočí na auta tím způsobem, že vplují pod ně, kde je místa snad max. 20 cenťáků a oni si tam v klidu plavou a podobně . Do toho tam lítá Tara Reid a borci z Beverly Hills 9210 a Baywatch, triky až nádherně špatný... No až se z toho vzpamatuju, tak si musím sehnat další film od shit-studia Asylum protože taková antifilmařina mě zvráceným způsobem baví. Ale hvězdičku tomu nemůžu dát. Nemůžu :D ()

MARC00

V něčem mě to nadchlo, ale v něčem naopak hrozně zklamalo. Úžasná byla například expozice, kde se mi v některých záběrech naprosto tajil dech. Občas byla velmi dobrá i kamera, což bych vůbec nečekal... ale všechno ostatní bylo tak strašný, že jsem se nemohl nezasmát, jak to bylo trapný... některý části filmu byli, jako by je vymýšlelo dítě... a dialogy byly o to horši! Z některých efektů se mi chtělo vážně zvracet, ale ne, že by byly tak povedené... to v žádným případě.. Nejhorší snad byla ta záchrana Jenny... když si člověk myslí, že nic horšího nebude, ono to najednou opravdu příjde. ...Ale přece jenom to má něco do sebe.. není nad to si při volné chvíli s přáteli alespoň na týden zkazit chuť dalším filmem od Asylum. ()

Strike

Scéna, kdy Ian Ziering skočí s motorovkou do žraloka a po chvíli se prořeže ven a vytáhne i svoji zaměstnankyni, která uvnitř byla cca 5-10 minut, je prostě ,,zvráceně" geniální. Tohle, námět filmu a permanentní výraz ,,kde jsem se to kur*a ocitla" Tary Reid si zaslouží dvě hvězdy. ()

Ondrej120 odpad!

Já věděl do čeho jdu, věděl jsem to, radši jsem šel do odizolované místnosti pro blázny.... kdyby náhodou. I přes to, že jsem věděl kdo toto vydal, i přes ta varování, která jsem četl, tak jsem si to teda stáhl a... NE, NE, NE!!! Já dokážu něco ocenit i na totálně idiotském, blbě vypadajícím filmu. Ale tady to nejde, prostě ne, od první vteřiny do asi té 45 minuty co jsem vydržel to bylo jen utrpení, myslím že můj psychický stav nikdy nebude stejný. Už nikdy se nenechám nalákat na slova "Je to vlastně tak debilní, až to je sranda" NIKDY!!! ()

newmant

Jen samá umělina a lacinost na každém rohu v efektech vytvářených na dvaosmšestce, ale jako komedie překoná leckterý průměrný filmek. Tuto sračku mohu jen doporučit. ()

kristynca odpad!

To byl nějakej chyták, že jo? No tak... Mně to můžete říct! Co? Jinak jen tak tři věci v rychlosti... Za prvé: kde se dneska, kua, dají sehnat sifónový bombičky? Za druhé: mají VHSky svoje peklo? Všechny zlobivý pásky sestříhali do Shraknada, mám pravdu? No a do třetice: když se chce kluk sejít pod ocasem... Myslí tím, že mám vlézt do žraloka? ()

arcticsky

Fine, nelez ven - padají tam žraloci! Bouře ustupuje. Jak to poznáš? Nelétá tolik žraloků. A takto to pokračuje až do debilního konce. Zieringovi jsem přál, aby ho ten žralok pod mostem stáhl za prdel do nejhlubších hlubin a to i u vědomí, že se jedná o nadsázku a parodii... ()

KubykF

Odpad nebo pět. Jsem si vědom, že je to absolutní amatérská hovadina ale ten film je strašná prdel a některé scény jen tak z hlavy nevymažu!!! ()

Majkl1711

Omračující a kulervoucí filmový počin! Pokud tento film nevyhraje Oscara budu velice zklamán. Snímek má totiž úplně všechno. Katastrofu, akci, lásku, krásné ženy, chrabré muže, letadla, auta atd... Zaplať pán bůh, že jsou mezi námi i tací co dokáží natočit takto uchvacující film... Nejde jinak než neudělit 5* ... Ikdyby jen za finálovou scénu! :-D ()

9áťák

Člověk se aspoň nenudí, ale za pár nápadů a scén, ve kterých jejich nápaditost spočívá v jejich blbosti, nejde jít v hodnocení výš. ()

Pavlinenka odpad!

Tohle musím okomentovat, protože to byla jízda od začátku do konce. Ideální silvestrovský film - nízký rozpočet, hodně špatné herecké výkony, sestřih záběrů dokumentů z různých přírodních katastrof z celého světa (čínské ukazatele v LA?!), které se několikrát opakují, neskutečně stupidní dialogy, filmové triky, které po stáhnutí vhodného programu zvládnu doma taky, šílený střih, herci, kteří stojí na naprosto rozdílných místech, přesto spolu komunikují, no a do toho čtyřmetroví žraloci, kteří plavou v 30 centimetrech vody, šplhají po lanu, lítají, padají, skáčou, visí z helikoptéry a ve vzduchu žerou lidi, zakusují se do aut, no a samozřejmě největší bourák Steve z BV 90210, který nakonec všechny zahrání a zahraje si na Karkulku! Tento film je předurčen k tomu, aby se stal skvělou drinking game! Nappij se když - někoho sežere žralok, na někoho spadne žralok, Steve někoho zachrání, objeví se záběr, který byl použit už dvakrát, etc. etc. etc. Resumé: jeden z nejhorších filmů všech dob, u kterého jsem se smála od začátku do konce!!! By mě zajímalo, co při tvorbě filmu hulili... ()

Rambo159 odpad!

Naozaj, je to také debilné ako to vyzerá...a ani borovička, ani tony piva mi k tomu nepomohli....darmo. Čokoľvek v tomto filme bolo vyslovene tupé ako vyprážaný ľad. 0* ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz