Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

šarka

Film tak špatný, až je skvělý...létající žraloci, kteří ovšem nelétají až tak kvůli tornádu..musí to nějak vyplývat z jejich přirozenosti, když padají po zastřelení...ale i tak...we all gonna die in sharknado! ()

Kirman odpad!

Musí v tom být něco geniálního, ovšem je to skryto tak, že já to nenalezl. Slovy jedné filmové postavy "Proboha, můj bože." Dys iz tů mač. ()

MickeyStuma odpad!

Fantazii se skutečně meze nekladou a u tvůrců společnosti Asylum to platí dvojnásob. Oni snad v těch nápadech a vůbec ve veškerých myšlenkách na náměty svých příběhů nemají žádnou hranici. Tohle už je ale opravdu moc. Ian Ziering se v 90. letech proháněl coby středoškolák po Beverly Hills 902 10 jako Steve Sanders a řešil svoje středoškolské problémy. Teď se v L.A. prohání po pláži a válčí s tornádem plného žraloků útočící na vše živé a snad i neživé. Ale nakonec, když jim to diváci žerou, tak proč ne. A já blbec si myslel, jak je na tom česká kinematografie zle. ()

Ydrosten

Tohle se jen tak nevidí. Asylumákům už totálně hráblo. Dávám jednu hvězdu za ten nápad, kterej je tak šílenej že se to prostě ocenit nějak musí ( smutné už ovšem je to že to má zatím jedno pokračování a druhé se chystá - to už vážně sranda není ) ()

Wallis3 odpad!

Mám takový zvyk, že když se začnu dívat na film, tak se na něj dodívám, ať už je to jakákoliv věc. Že si potom nadávám, to už je věc druhá. Tady u tohohle (ani nevím, jak to mám pořádně nazvat...) jsem už vážně o svém zvyku pochyboval. Ten film byl tak stupidní, že se opravdu snažil byt dobrý. Ale dobrý nebyl vůbec, takže byl úplně debilní. Dávno zapomenutý Ian Ziering, coby majitel baru, se náhle stane expertem na elektřinu, bouře a v neposlední řadě žraloky. Absolutně nevýrazná Tara Reid a pak ta další omladina. Kamera mi přišla, jako by kameraman trpěl nejhorším případem Parkinsona A to, že člověk stoji sotva do půli lýtek ve vodě a najednou přijde o nohu od žraloka, který vlastně ani není vidět, v druhém případě kousnutí od monstra vypadá, jako poškádlení od hrajícího si pudla ( v případě pána na vodním skútru), auta zaplavená sotva po kola a vedle pluje žralok který si ještě povyskočí... MUEHEHE!!! A vůbec samotní digitální žraloci vypadají jako ozubené hračky ze SPARKYS. A nakonec ten výpotek na konci, kdy se hrdinný Steve alias Fin vrhne vstříc samotné a strašné smrti, ale prořeže se z těla žraloka ven a za sebou vytáhne tu čičí živou a zdravou, no tak to bylo moc. To je jen malý výčet (laskavý divák posoudí sám) stupidit v tomto "skvostném" výplodu z kdovíjakých míst a útrob. ()

RedDuck

Mně na prvním díle oproti dvojce přijde půvabné že až na samotný námět a závěr ta parodie jen tak prosvítá. Ve dvojce už byla ta stupidita promyšlenější, ale až moc viditelná:) ()

merigieren

tohle je jednoznačná komedie, mnohokrát mě rozesmáli, ono je to tak debilní až je to vtipný. Skupinka lidí si hraje na hrdiny a přitom si hrají se žraloky. Mají plovoucí auto, který jede po silnici a přitom pod ním plave žralok, dům na kopci exploduje vodou, auto exploduje při silným dešti, protože mu teče benzín. Lidi se prořezávají ze žaludku a přitom vytáhne někoho dalšího.... ()

Rathalos

Tak najhorsie v tejto hororovej serii,ak to tak mozem nazvat boli herci,tie ich vykony boli tak ubohe,ze este aj herci z telenoviel by to lepsie zahrali,hlavne Tara Reid,to je najhorsia herecka,aku som kedy zazil,radsej by sa mala venovat pornu,dalsia vec boli triky,tie boli taktiez katastroficke a teraz plusy,tak pre mna to bol hlavne genialny napad tornada so zralokmi,to by ma ani vo sne nenapadlo,dalej neskutocna zabava,stala akcia od zaciatku az do konca,cize suma sumarov,dalo sa na to pozerat...:-) ()

panvasik

Totální mrdka, která překypuje originalitou a úžasným námětem, který je zábavný na zhulení a... nic víc mě nenapadá :) Film je nejlepší a nejznámější značkou Asylumu a to se musí nechat a film má překvapivě i sympatické herecké obsazení, kdy nemám pocit, že chci aby všichni umřeli a já byl spokojený. Dalo by se říct, že se jedná o takový malý "zázrak" Asylumu :D 3/10 ()

Kadas97

Nemám vo zvyku dávať odpady, ale niekedy sa inak nedá. Vopred som si bol vedomý, že budem pozerať koninu, ale takúto mega-hyper tupinu som nečakal. Raz som mal slabú chvíľku a uvažoval som nad jednou hviezdou, ale ten skok do žraločej tlamy to zrušil ako číslo domu. Herecké výkony také slabé, že moja lútosť nad strateným časom keby je natočena, tak sa ňou môžu aktéri inšpirovať. Efekty ako PC z roku 2000 na najslabších detailoch. Vadili mi neustále akože-vtipné hlášky, ktoré boli často len lacné vtipy a míňali sa účinku. 1 z 10 ()

darkreider

Tak ten záver bol stobodový trash, za tú jazdu by som vpálil 5 hviezd ani nemrknem, škoda, že prvá hodina mala svoje nudné miesta, ktoré sa dali vyplniť nejakou demenciou na pobavenie, nie, že by jej tam bolo málo, ale nie vždy pobavila. Naštartovať motorovku nebolo nikdy tak ľahké a national geographic sa ešte nikdy tak moc nevykrádalo. Niekoľko krát som sa od srdca zasmial. ()

frype

Tak pokial viete do čoho idete tak je to úprimná haluz na pobavenie s nestárnucim Steveom Sandersom s pôvodným dabingom z 902 10. Asi to robia tie vodky ale ja som sa zabavil. btw už ste videli šplhajúceho sa žraloka po lane? Ta druha hviezda je za neho. Haha. ()

Kingjiri

Žralok v obejváku, žralok útočící na jedoucí auto po dálnici, žralok šplhající po laně, žraloci lítající ve víru tornáda nebo zabíjení žraloků motorovkou ... je tu prostě všechno. Vizuální efekty nejspíš vznikly u někoho doma na compu, ale scénář aspoň nabízí několik (nechtěně?) vtipnejch momentů a pár hlášek. Nějaký dějový zvraty jsou však natolik neuvěřitelný/debilní, že vás prostě nenapadnou (finále). Jedna silná hvězda za odvahu něco takovýho vůbec natočit a za mojí odvahu se na to následně podivat. ()

Patriot.X

„Bouře se začíná uklidňovat. Jak to poznáte? Padá míň žraloků“. Ano, takhle nějak má vypadat kvalitní a seriozní film podle skutečné události. Při finálním souboji jsem s nostalgií vzpomněl na legendární Sandokanův souboj s tigrem. Ovšem Steve s Beverly Hills s motorovou pilou kontra Žralok bílý předvedli o level vyšší podívanou. Myslím, že by můj dětský hrdina Sandokan při pohledu na tento souboj padl na svá špinavá kolena a nazval se ubohým břídilem. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz