Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

acn

Můj kamarád to okomentoval se slovy " ty pičo". Já na to ani nějak extra komentář nemám. Musím mít druhou projekci, minimálně s vodkou v ruce, protože to pak musí být zážitek jako svině. Ale i takhle velká poklona za obsažené nápady, kurva to mě poser. Baba stojí a najednou fííííí, zvedne se jeden plát stropu a baba není. Panasonic si reklamu asi zaplatil, ale u mě vyhrál ägermeister, odteď budu chtít v hospodě jen tohle (ano, bez J, stejně jako je zde Dell jen LL). Chudák Steve, manželka mu odejde (ne, nedozvíte se proč, prostě to tak je a polibte si), dcera ho taky v lásce nemá, no a nakonec dostane zdupa jako svině, protože se chce zachovat jako člověk a pomoct uvězněným dětem v autobuse. Poučení? Mě pomoct můžeš, ale ostatním ne ty dobytku. Z Vicky se vůbec stal hrozný drsňák. Ale má nejlepší barák široko daleko. Zadrží vodu i se žralokem, i když otevřete dveře (!), počká hezky, až otevřete auto, sednete si, a až potom vyletí OBROVSKÝ gejzír vody, který prorve okna ( !!??) a prolomí dveře (!!!!!!!?????? ok vážně, co to kurva .. ? chápete to? Voda všude, otevřu dveře, voda zmizí, zavřu dveře, voda bum bác?). To jen aby jste věděli, že tohle vidět fakt stojí za to. Další pecky nemá cenu psát, každá přebíjí jinou a dohromady to je fantazie. A žraloci? JOOOOO. Frajera spolkne jak hrací automaty polykaj prachy (úchylnější z Vás si zde dosadí třeba metaforu šlapky a spermatu). A sežere osobu jen proto, aby ji nakonec Steve "Ash" Sanders mohl v pořádku z něj vytáhnout. Tři jen proto, že v tom není Nico Cágů, a protože Not The Bees, What's In The Bag movie je u mě ultimátní top trash kult. ()

beso74

Nechápem veľkú časť filmových tiež odborníkov, ktorí sa tu rozčuľujú nad do neba volajúcou krivdou zo strany šitfirmy menom Asylum, ktorá ich donútila pustiť si od nich už po 101. krát sračku sračiek, ktorá je urážkou filmového umenia. Nuž, milé dámy a milí páni, ak nemám chuť na chlieb s bravčovou masťou, tak si ho nespravím, ak mám vyrážky z Petra Lipu, tak si ho nepúšťam a ak mám odpor k Woodymu Allenovi, ignorujem ho. A ak vám Asylum tak trochu spôsobuje žalúdočné problémy, nepožívam výrobky tejto značky. Mimochodom, ak sa ľudia dokážu pozerať na hovoriace zvieratká, útočiacich Ufoncov či robotov - autíčka a nemajú žiadne výhrady k reálnosti deja, potom čo ich dokáže pobúriť na žralokoch ovládajúcich vodu, zem i vzduch? Samozrejme, tento film sa nedá čo do kvality porovnávať s dielami ako ZELENÁ MÍĽA či ČEĽUSTE, ale práve v takomto filmárskom počine je možné spatriť nápady, ktoré by sa do produkcie natočenej za niekoľko desiatok či stovák miliónov chechtáčikov strýčka Sama určite nedostali, tam sa totiž na 99% ide na istotu, po lopate povedané, divákom sa serviruje to čo už videli, len v trošku pozmenenej podobe. Preto môžme byť radi, že sú tu firmy ako je táto a filmy ako je práve tento, kde sa podľa mojej mienky neberie nič smrteľne vážne a celý ten cirkus je len ukážkou schopnosti tvorcov urobiť si srandu zo všetkého okolo seba, nevynímajúc ich vlastnú osobu. Ja osobne, som sa po celých 80 minút bavil priam kráľovsky. ()

mimozakon

Nápad to zaujímavý... asi :) Film poslúži ako survival príručka pri napadnutí žralokom. Teraz už viem, že s barovou stoličkou je možné odpálkovať tunového žraloka, ako keby bol z plastu. Požiadaním nejakej 40kg blondýnky, aby prepichla kožu žraloka tágom, zachránim situáciu. Vlny sa vlnia a narážajú na breh v intervale 3 sekúnd, takže je jednoduché si vypočítať, kedy s autom vyraziť. Stačí byť expertom na príliv ako povedal Steve Sanders. Než by som urobil 3 kroky do bezpečia, radšej natiahnem ruku a budem pričať o pomoc. stačilo... už vidím tie ďalšie tituly: Hadádo/Anakondádo, Krokodiládo, Godzilládo? ()

andulasafarova

Líbí se mi ta brutální jednoduchost. Máme dva chlapy na jednu ženskou, ale kdo by chtěl řešit nějaké vztahové sračky, prostě jednoho sežere žralok po minutě a půl na plátně - problém vyřešen :D Záchrana buchty ze žraloka, změna počasí ze sekundy na sekundu a podobné perly bohužel nestačí na pět hvězd, poněvadž a protože žánr vyžaduje, aby se tam aspoň bylo na co koukat: Cassie Scerbo není můj typ, Tara Reid má vizáž vysloužilé pornohvězdy a takřka se pomíjí Aubry Peeples, která jediná z těch ženských vypadá k světu. O chlapech ani nemluvím (v Beverly Hills se mi líbil vždycky Dylan). ()

dwbmb

Asylum ve své nejryzejší podobě, které se může směle rovnat se skvosty jako je Mega Piraňa a pod. Laciné CGI, dementní scénář, pomatení ochotníci (vysloužilé hvězdičky z Beverly Hills included), ale především kopec nenapodobitelné srandy a hlasitého smíchu. ()

Looka

100% Každý kdo dá pod sto zjevně nepochopli, jaký klenot mu právě poškádlil sítnici a bránici.Od Bláznivé střely tu nebyla tak dokonalá parodie!!! ()

AndrewT

Ta nejistota, to drama, to napětí 100 bodů z 10. Jste ve vodě? To máte smůlu. Jste v baráku? Smůla, i tam si vás žraloci najdou. Jste ve vzduchu a oddechujete si, že nejste tam dole? BAM! smůla a zase jenom smůla. Nezáleží, kde se nacházíte, prostě si vás najdou a sežerou. Neustále se měnící a nelogická hladina vody vám nedá spát a tak nebudete vědět, kde se žraloci zrovna nachází, příklad: V baráku metr vody, samozřejmě plný žraloků, lidi se dostanou ven a tam nesahá voda ani po práh. Ty absurdní nápady tvůrců co zde uvidíte (ať už záměrně nebo ne) to se musí nechat, to jen tak sami nevymyslíte. A to se ještě nesmí zapomenout na holku s ohromnou chutí všechno střílet, která má neustále nervózní prst na své brokovnici s neomezeným počtem nábojů. BAM BAM BAM Hodnocení? Uff no pokud to vezmete vážně a bez nadsázky, tak jasně je to odpad. Ovšem s omamujícími látkami v těle a partou lidí se klidně může ohodnotit jako vysoce zábávná chujovina. ()

Martin1979

Slušná jízda:-), smysl to nedávalo vůbec žádný, ale prostě to bylo minimálně hustokrutopřísný, a to jako fakt.............. mimochodem: opravdu se dá hodnotit film na základě pěti vteřin? ()

Alergius

Myslím si, že film je tak béčkový, že se na něj jako na béčkový akčňák nemůže nikdo dívat. Stačí si ho posunout do žánru áčková absurdní komedie a myslím si, že leckterý divák bude spokojen. Film je pln překvapivých zvratů a fakt věcí, které by vás ani ve snu nenapadly. Nejlepší scéna v závěru, jak skočí do toho žraloka, rozřeže ho zevnitř a vytáhne holku. Nedával jsem. ()

Pulper odpad!

"Nemůžeme tu jen čekat, až začnou pršet žraloci." Jak od Monty Pythonů, ale to by se to nesmělo brát vážně. Snesu všechno možné. Tornádo putující krajinou a plivající stále žijící, rozzuřené a všeho schopné žraloky je příliš. Polknutí roštěnky po několika minutách zachráněné Stevem Sandersem také polknutého stejným žralokem se zapíše do filmových análů. Jako režisér bych zabil pro to, abych získal producenta, který na tuhle velevolovinu a její DVĚ POKRAČOVÁNÍ sehnal prachy. Vážení přátelé, za tohle by měl být někdo zavřen. To myslím naprosto vážně. Kdyby se dotyčné studio místo podobných sraček zabývalo podporou akcí jako tato, udělalo by mnohem líp - http://www.savingsharks.com/ ()

brabbik

Zajímavý nápad na film, ale brutální selhání skriptu v každé scéně. Dále žralok v 15 cm vody nebo na heliportech v 60. patře? Dost jsme se s přáteli nasmáli, :) ()

Knor

Co na tohle napsat, Asylum se nebrání ničemu a jsem zvědavej co ještě všechno vytrousí, občas seberu odvahu a kouknu na nějakej ten jejich klenot. Tohle je prostě doslava další úlet, kterej ale neměl větší hluchý místa, akce bylo dost a popravdě jsem i nasmál, takžeto vlastně účel splnilo. Steve z legendární Beverly Hills nastartoval motorovku a hrrr na všudedopadající svinský žraloky....... bože můůůj. ()

topi80

Nádherná ujetost, při jejímž sledování si tak nějak říkáte, že teď by třeba mohlo prasknout lano, teď by mohla přijít smršť, teď by mohlo něco spadnout, teď by mohla zemřít některá z těch postav, co jsou do počtu a tak dále. A vždycky se trefíte. Co ovšem zaslouží ocenění, to je bez nadsázky jedna z nejvtipnějších scén (fakt nekecám) v dějinách filmu, která vás čeká v samém grandiózním finále a kterou ocení zejména znalci Červené Karkulky. Bavil jsem se a o to jde především. ()

KateW odpad!

Jako komedie to bylo skvělé! Jenže bohužel tvůrci to mysleli vážně a to neprojde. Dokážu být i nenáročná vzhledem ke kvalitě efektů a zřejmě nízkému rozpočtu, ale tohle vůbec nebylo o efektech. Zajímalo by mě, zda lidi, co na tomto filmu pracovali, si uvědomovali, že natáčí úplnou kravinu či zda snad doopravdy věřili, že film sklidí úspěch. To mě ve vyvolává další otázku- Pokud si to uvědomovali, proč do toho proboha někdo investoval?! ()

Mamlas odpad!

Tento film mě přimněl k tomu, abych se zaregistroval na ČSFD, a dostal tak možnost se podělit o svůj názor. Protože, pokud se o něj nepodělím, tak se budu mnoho nocí probouzet zpocený a s výkřiky zmaru. Tento film byl neuvěřitelně hrozný, strašný a hloupý. Film Vám uchvátí svou idiotičností všechny smysly a Vám se bude v hlavě celou dobu převalovat jediná otázka: "Je tohle vůbec možné? Je možné, aby toto mohl někdo svéprávný vymyslet a navíc ještě takhle blbě natocit?". Tedy vlastně jsou to 2 otázky ... Musím se přiznat, že z počátku jsem jen nevěřícně zíral a v poslední třetině filmu, ačkoli tam tekla krev a pořád někdo brutálně umíral, jsem se neubránil smíchu, až mi tekly slzy. Prostě tak hrozné, hrozné a hrozné to bylo. Tento film musíte vidět. Je to exkrement nejvyšší třídy. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz