Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Aeres

Stále se budím z bezesných nocí a přemýšlím, jestli jít na tenhle film, abych viděl, co vše se může dostat do kin. Pak se vždycky ukolébám v představě, že to přece nebude horší, než průměrný český film... No nic, asi počkám na Novu. Ta po ten chňapne a narve v sobotu do hlavního vysíracího času jako blokbuster. ()

ZdenoMolnar

Sranda musí biť ale to to je už veľa,zaujímavejší nápad na ecohorror som ešte nevidel.Ale koniec bol fantastický ako Ian Ziering skočil do papule žralokovi motorovou pílou a potom sa s brucha dostal von tak že prepílil brucho,tak to ma dostalo!!! ()

MarsQR

Chtěli natočit, co tu ještě nebylo. Tak to se jim povedlo. Špatná filmařina v kombinaci s mozekrvoucími efekty mimo realitu, na to je potřeba hodně odvahy. Ať dám nulu nebo plný počet, vždycky to bude správně. A to mi připomíná, že musím jít ohodnotit i tohle. ()

elanista1

Fuuu neviem co mam na toto povedat, to musi kazdy vidiet sam, neuveritelne. Zaverecna zachranna akcia nema v historii kinematografie fakt obdoby, nechapavo som si pretieral oci a rozum mi ostal stat, a kladol si otazku ci to tvorcovia myslia vazne, alebo si z nas len strielaju. Ale jedna hviezda je zasluzena hlavne kvoli onej poslednej vybornej scene, zabavnost sa tomuto neda upriet. Aspon Tara Reid vyzera dobre. ()

my38k

V současném moři nudné intelektuální zábavy se vynořilo tornádo od Asylumu, nasálo hejno naštvaných žraloků a hned je věčer u televize příjemnější. Film obsahuje týrání žraloků barovou židlí, motorovou pilou a jejich sestřelování jako bonus přidá hezoun z Beverly Hills taky skok do žraločí tlamy a povedený únik z jeho trávicího traktu. Neni to sice to nejzábavnější od Asylumu, ale alespoň to ukazuje že se nebojí nasadit laťku šílenosti o něco výš. ()

Scarsyan

Myslím, že vyhrať v športke je omnoho pravdepodobnejšie ako trafiť presne toho istého žraloka, ktorý vám zožral barmanku z baru, nechať sa ním zjesť heroickým skokom do jeho tlamy a vyrezať sa motorovou pílou z jeho tela aj so spomínanou ŽIVOU barmankou :D ()

djbarrel

Věděl jsem do čeho jdu, takže psát tady o tom jaká je to sračka by bylo nošení dříví do lesa. Ve zkratce - animace otřesné, akční scény nepochopitelné, dialogy postižené a herci z reklam na žvýkačky ... o příběhu samotném ani nemluvě. Jednu hvězdu dávám za to, že jsem se občas dobře zasmál a ta druhá je za konec, protože ten je opravdu epickej :) 2 * a 40 % ()

Bercuss

2012 od Asylum jen s tornády a kupou fakt hnusnejch předigitalizovanejch zubatejch potvor. Jinak nekoukatelná kravina, jako většina těhle filmů. Jen jsem tu čekal kapku víc zábavy, nápad na trash film super, bohužel asi kvůli rozpočtu, nebo nevim čemu docela nevyužitej. Jízda to začíná bejt až od Nitro Hummeru, kterej fíkum zmizí na 100 metrový rovince. Takže plnej nebo odpad? Vždyť je to vlastně fuk! Tohle je kult sám o sobě :D ()

gt009

Viem si predstaviť že v komiksovom prevedení by to možno ušlo, ale ako paródia na horor to bolo slabé po každej stránke. 1 hviezda za poslednú akrobatickú scénu, pri ktorej sa mi hrnuli slzy do očí :-) ()

Víteček odpad!

Ne prosím ne, já jsem v tom nevinně, tak prosím tohle ne. Ach jo, já jsem opravdu tohle chtěl mít rád a na film jsem se vážně těšil. Líbí se mi obdobné hrozné filmy a někdy, pkud opravdu pobaví, tak jsem schopen dát plný počet. To zde bohužel beudělám z prostého důvodu. Film mě zklamal a nenaplnil mé očekávání. Čekal jsem něco jiného a hlavně jsem čekal víc žraloků v tornádu. Opravdu, je tam hromada žraloků na mělčině, v oknech budov, v barech, v uzoučkých kanálech, na vlhkých silnicích, v centimetrových kalužích, v bazénech, v rozpadajících se domech na suchém kopci, na lanech, okolo zdravých lidí a na dalších nepravědepodobných a rybám nevyhovujících místech, ale sami žraloci v tornádu hrají ve filmu překvapivě malou roli. Tenhle film má i přes své nesporné nekvality jedno nej. Chlápek hrající Stevova syna zaslouží cenu za nejhorší herecký výkon co jsem viděl. Mimochodem, celý film jsem čekal a sledoval, ale nedočkal jsem se. Ve filmu není jediný rozumný a všem smyslům neodporující okamžik. Největší plus celého filmu. :-) Jiné filmy podobného ražení často selžou a do filmu jim občas proklouzne scéna nad kterou člověk nekroutí nevěřícně hlavou. Ta pak působí až nepatřičně a film kazí. Tvůrci Sharknada byli naštěstí bdělí a jakékoli takové scény se vyvarovali, takže jejich dílko se dá vychutnávat nerušeně. 0% za skutečnou kvalitu filmu, 80% za šílenost podobné tvorby. ()

Futulama

K tomuto "počinu" som sa odhodlal nie preto, že by ma omrzel život, ale preto, že som sa jedného krásneho upršaného dňa neskutočne nudil, tak som si povedal že si deň spestrím nejakým filmom, ktorý mi zníži IQ o 30 bodov. Pustil som si Sharkando s tým, že je to neskutočná konina. A to bola pravda. Film bol tak blbý až smiešny a najlepšie boli filmové efekty. A či bol film nudný ? Bol... ale zvedavosť ma nútila dopozerať to do konca. Zvedavosť z toho, čo všetko si autori vymyslia. Hodnotenie "odpad" sa tomu dať nedá, aj keď to odpad je. Ktorý iný film sa môže chváliť tak veľkou originalitou ? ()

Aywes

Asi mě už po Megažralok vs Obří chobotnice nic jen tak nedostane. Aspoň si film nehraje, že je něco víc. Sám ví, že je blbost. Takže počítejte s nesmyslným chováním, mezery v ději, příšerný efekty a opakující se záběry. Ve výsledku to ale nesnesitelná blbost nebyla. Jo, Lorenzo Lamas vždy dodá nějakou blbost navíc. ()

ESNYR odpad!

Prapodivná podivnost, kterou jsem přepnul asi po 30 minutách. Za to že jsem vydržel tak dlouho, bych zasloužil nějakou cenu. Pak jsem to už nevydržel a TV jsem vynul úplně, protože nikde jinde to nebylo o moc lepší. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz