Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

dandislav1991 odpad!

Ultrahovadina, něco může být blbě vtipné, tohle je zas ten klasický příklad blbé blbosti, která má další, ještě blbější pokračování! ()

phoenixer odpad!

Vazne? Tohle nemuze prece nikdo brat vazne. Kdyby to aspon davalo logiku. Zralok co si lita vzduchem, no dobre, ale Steve z 90210 co to vsechno zachrani diky autu s dusikem je uz moc.. Ten zaver s motorovkou zavrsuje opravdu skvele epickou sracku!!! ()

FilipStinef odpad!

Mám za to, že kdyby Steven Spielberg před čtyřiceti lety dal do Čelistí žraloka, který mění velikosti, má kůži z molitanu a objevuje se v tornádech, která jde zničit jednou miniaturní výbušninou, jeho kariéra mohla být někde úplně jinde. ()

zberatel

Moj prvy Asylum a na neurcito aj posledny :D Viem preco ich filmy nepozeravam, nie pre efekty, nie pre tych nehercov, ale pre ich skvely um dat na dlzku filmu minimum vtipnych veci a doviest cokolvek do ... ani nenachadazam slova :)))))) Jednu ale dam za ten KONIEC a la Jack Sparrow vs Kraken, len tu miesto meca je chainsaw :D ()

Ryšty

Sharknado je jedna velká bída. Od hereců, přes jejich výkony, příběh, zápletku až po střih a triky. Jestli to někdo myslel jako vtip, tak se to povedlo. Nad některýma scénama jsem jenom zíral, jak to někdo může vymyslet. Jedna hvězda za originalitu. Protože takhle debilní nápad nikdo eště neměl a dlouho asi zase nebude mít. ()

chaturga

Ty krááááááááááááááááávo to byl mazec.... Je to vůbec možný?? Že to myslí někdo vážně? Bral bych to jako parodii, ale fakt šílenost..... Debilita nezná mezí... Jednoznačně nejšílenější sračka všech dob, ale za tu neuvěřitelnou debilní scénku v domě plném vody a venku před dveřmi ani kapka, dám 1 hvězdu! Masakr! Při pivku se člověk fakt pobaví tou zhovadilostí. ()

Boris.

Tak tomuhle "filmu" se ani neodvážim dát hodnocení. Jestli to tvůrci mysleli vážně, tak si to nezaslouží ani odpad, ale jestli to měl bejt jenom žert, tak se jim to celkem povedlo. Celej film mě fascinoval jak vyloženě trapně měli udělaný záplavy po celym městě...viz scéna s autobusem, kde pod autobusem proplouvaj žraloci jako by tam byla šílená hloubka a ve vedlejší ulici je sucho a běžnej provoz...ale jak říkám jako žert to nebylo špatný a ta finální scéna kde se Steve vyřízne motorovkou ze žraloka byla bomba...celej film sem se prostě bavil. Jenom škoda, že Tara trošku zestárla a už neni tak sexy jako v prcičkách. ()

bakeero odpad!

Čekal jsem, že filmu dám buďto odpad, nebo 5*. A jelikož mě to nebavilo a už během sledování filmu mi to přišlo, jako ztráta času, dávám právě ten odpad. Ne. Tohle není ta z blbostí, které jsou tak špatné až baví. Tohle je ta z blbostí, která bolí. Ale dvojce asi šanci dám :-D ()

gorem

haha :D :D byl to strašně béčkovej film, možná že až céčkovej :D ale vzhledem k tomu, že hodnotím filmy podle toho jak jsem si je užil a jak moc jsem se nasmál, tak tohle ode mě dostává libové hodnocení :D ()

Xenon

Neskutečná podívaná! Kdo se chce nesmírně pobavit s partou přátel u hodně piv,vína a jiných pochutin naprosto doporučuju! Ty chyby v měřítku kdy lidi stojí pokolena ve vodě a vyskočí na n, kde se vzal tu se vzal, 5metrovej žralok. No to je prostě pecka. Nemluvě o super "karkulkovské" záchraně rozpáráním, žraločího břicha. ()

Moiraine odpad!

Po tom útoku na loď na začátku to přestala být sranda a už to bylo jenom trapný. Měla jsem jedno jediný očekávání a to, že se budu bavit. Bohužel tohle bylo víc jak 70 minut naprostý nudy. ()

Vicco

Škoda, že tvůrci nevyužili plný komediální potenciál, který tento retardovaný námět nabízel a to nejlepší nacpali až do poslední půlhodiny. Takhle diváka napadají hrůzné myšlenky, třeba že to fakt mysleli vážně. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz