Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

DwayneJohnson

Čekal jsem, vzhledem k hodnocení, že dám buď za pět, nebo odpad, ale nakonec se moje filmová nálada ustálila přesně mezi. Hodně ujetá a někdy i dost zábavná broskvovina o tom, že když přijde tornádo, mohou padat z nebe třeba i žraloci. S odkazy na některé jiné filmy a Ianem v hlavní roli, vrchního zabijáka, nemůže být moje dnešní hodnocení vůbec nižší. Nářez! ()

swamp odpad!

"There are sharks flooding the streets. And now there is one swimming in your pool." A brzy to může být i váš bazén! Ultimátní jízda, po které si budete přát, aby z nebe padaly jen trakaře. ;) ()

PetrPan

Dokonalejší píčovina by se hledala velmi těžko, absolutní filmařské dno dosaženo! A přesně tenhle aspekt dělá ze Žralokonáda mou osobní kultovku, kterou si s jistotou zopakuju a ne jednou. Nemá cenu se rozepisovat , tohle je třeba vidět a užít si. Doporučuji všem s volnou prdelí, tedy bez výskytu pravítek. ()

Bachy odpad!

Kdyby byl celý film tak zatraceně epický jako poslední půl hodina, tak je to kult všech kultů a jdu to všem nacpat do hlav. Nicméně bohužel to téměř celou hodinu nefunguje a je to jen nuda a pak podle mne Asylum neplní svůj účel. Jasně, je tam žralok v bazénu, odpadní rouře, obýváku. Ale dobře...asi si jen připravovali půdu pro závěrečných 20 minut, protože ty jsou tak maximálně monstrózní! Těžko těžko hodnotit. První hodina za odpad!, protože je nudná nuda, zbytek za odpad!, protože je to nejlepší závěrečná bitva a epické finále, jaké jste kdy viděli. Safra, mohl jsem to k smrti milovat, kéž by tempo drželo celý film. ()

hammer_head odpad!

Tak tohle je fakt síla. Na filmy ze studia Asylum se člověk musí dívat s nadhledem, jinak to snad ani nejde, ale co je moc to je moc. Nenapadá mě vůbec nic, proč bych měl dát aspon jednu hvězdu. Jediný klad, který jde tomuto filmu přisoudit je, že ho můžete dát jako dárek nějaké osobě, kterou moc nemusíte nebo spíš, kterou nesnášíte. Díky této kravině budete mít dárkové formality za sebou a ještě vás potěší, že ten dotyčný ztratí 86 minut svého dosavadního zbytečného života. ()

korbitch22

Jednoznačně nejzábavnější Asylum všech dob.Banda ochotníků opět řádí v typických Asyláckých lokacích, vedená mistrem Ianem "Stevem" Zieringem, mocně podporovaná scénáristickou demencí, režisérským kreténstvím a vizuální zoufalostí, až je to tak dokonalé stupidně zábavné.Žraloci lítaj vzduchem, jsou drzí a vlezou vám až do obýváku, vy musíte prostě rychle jednat a tak je umlátíte barovou židličkou.Jestli jste si mysleli, že žralok který polyká most Golden Gate je něco geniálního, zapomeňte.Protože tady je skok člověka skrz na skrz útroby žraloka s motorovou pilou.Kde se kurva ty lidi berou, kde kurva shání peníze a kde je kurva najdu? Někdy bych strašně chtěl naporocovat sekačkou na trávu obřího krokodýla či jiné obří zvířátko, co mi poleze v obýváku...považoval bych to za vrchol své herecké kariéry.Za tu (ne)chtěnou demenci a upřímnou snahu o to vypadat ne jen jako filmaři, ale i jako lidi jim kukům dám 30%. ()

Chrustyn odpad!

Co k tomu dodat. To, že to je sračka naznačuje už pouhý fakt, že se jedná o další dílo známé společnosti Asylum, název filmu i jeho samotná zápletka, která je tak absurdní, až je vlastně zajímavá. Při sledování už pak nezbývá než nevěřícně zírat na příšerné triky, ještě horší herecké výkony a vlastně i drzost nebo snad odvahu tvůrců, kteří vše myslí smrtelně vážně. Přesto, že jsem dal "odpad!", film má jedno plus...něco takového jste ještě neviděli a nikdy neuvidíte (možná tedy v druhém díle). ()

Cabal odpad!

5 hvězd nebo odpad, je to jedno. Prvotřídní trash, který je koukatelný pouze v dobré společnosti a minim. jedním promile v krvi. ()

Stanislaus

Jednou za uherský rok se stane, že mám prostě chuť se podívat na nějakou od prvního pohledu jasnou stupidní cypovinu a žádná společnost nevyrábí podobné "skvosty" v tak velkém měřítku jako Asylum. Takže jsem si takhle náhodně vybral Žralokonádo, u kterého jsem viděl v obsazení známé tváře a šlo se na věc. U takových filmů je právě dobré to, že člověka spíše překvapí než zklamou, protože se u nich počítá s faktem, že to prostě nebude žádný oscarový velkofilm s vysokým rozpočtem, solidním scénářem a výbornými herci. A právě takové je Žralokonádo - hloupá a nejapně natočená chujovina s mizernými efekty, děsným scénářem a nemožnými herci. Nicméně odpad! tomu dát nechci, jelikož jsem se u toho párkrát zasmál, byť šlo spíše u takový ten ironický než upřímný smích. U Žralokonáda chápu jakékoli hodnocení, jelikož je to film pro široké sprektrum diváků, kteří se na něj dívají z různých důvodů, od nudy přes recesi až k obdivu. ()

BMW12

Béčkový film o tom, že na Californii udeří hurikán a začnou pršet žraloci. Žraloci jsou všude, ve městech, v ulicích, v domech, v kanalizaci. Jako zajímavej nápad, ale je vidět, že to je béčkový, ty triky a efekty nic moc, bylo jasně vidět, že to tam je dodělaný počítačem. Ale jinak se to dalo, celkem zábava. ()

honajz odpad!

Jako pardon, ale míra mé tolerance skončila ve chvíli, kdy se jim žraloci snažili prokousat do auta přes podvozek. Logiku a nějaké technické a vědecké detaily tady nikdo neřeší, ale přece jen by mne zajímalo, jak žraloci žrali lidi bez kousání a natrávení, a jak se dá přežít pád v žraločím břiše, protože to už přece jen přesáhlo hranice, kdy se člověk tou debilitou ještě mohl bavit. Asi to bylo míněno jako legrace, ale to by se to nesmělo tvářit tak seriózně. ()

rikitiki

Takže já si pustím žraloky padající z nebe, čekám neskutečně pokleslou zábavu, protože větší pitomost, abys pohledal a dostane se mi jen pokleslosti a zábavy vůbec žádné?! Nuda, rozplizlé rodinné hodnoty, z filmu čiší chudobnost, protože v něm hraje jen pár herců. A i těch žraloků je pomálu. Stejně největším monstrem snímku byla Tara Reid, protože ta svou anorektickou vyhublostí a nepovedenými plastikami děsí víc než celé hejno žraloků. ()

Pítrs85

Buhahaha, jak tam rozpůlil tou motorovkou žraloka vejpůl, anebo, tyvole, tyvole, to na tom konci, jak skočil žralokovi do chřtánu a prořezal se jím na druhý straně a jen tak mimochodem vytáhl i svojí kámošku, co po něm jela, ale nakonec se spokojila s jeho synem, co uměl pilotovat helikoptéru a ona, když házela do toho žralokonáda bomby, protože přece přesně takhle tornádo zničíte, přepadla přímo do držky toho žraloka, co tam letěl vzduchem, nebo nebo jak je ten štamgast bral přes palici barovou židlí, a tyvole ty hlášky ne, prej "Radši ať se bojí žraloci mě, než já jich." nebo ta überhláška, co tam zazněla asi stodvacetosmkrát: "Nesnáším žraloky." To je, to je... tak všeříkající. A už jsem tu psal to o tý motorovce, co se jí prořezal skrz celýho žraloka? Ty cvoku, tohle je film roku! ()

eraserhead666

Film o žralocích padajících z tornáda, v němž hlavní role hrají Ian Ziering a Tara Reid jsem prostě musel vidět. A naštěstí to nakonec nebyl jediný důvod. Pokud se mě někdy někdo zeptá, řekni jeden film, který je tak blbý, hloupý, debilní a stupidní, až je vynikající, odpovím jednoznačně Sharknado. Opravdu. ty postavy jsou naprosto idiotské, scénář včetně jednoutlivých souvislejších scén nedává smysl, s logikou a detaily si nikdo hlavu opravdu nezatěžuje (auto stojí v pět centimetrů hluboké vodě valící se po silnici ale přesně tou samou pět centimetrů hlubokou vodou se k autu blíží žralok - kromě těch mnoha dalších, jež padají z nebe). Tařka celý film, kdykoliv nějaká postava promluvila, jsem já a všichni spoludiváci řvali smíchy. Tohle už ani není kýč. Ale posledních cca dvacet minut, kdy se střídavě likvidují tornáda pomocí do it yourself náloží a létající žraloci pistolí a motorovou pilou prostě překročily hranici geniality a eruptovaly záchranou Novy, to je prostě naprostý masakr který neocení jenom kulturní barbar. Ten film mi dal mnohem více, než bych kdy od něj očekával. Když už nic, je neskutečně zábavný, mnohem více, než spousta filmů, která zábavnými být chce. Protože tenhle film je opravdu tak debilní, až je geniální. To prostě musíte vidět. Musíte. A pak už budete žraloky nenávidět taky. ()

SOLOM.

A je to tady. „Máma vždycky říkala, že mě Hollywood zabije“. Asylum opět nezklamalo a i pro rok 2013 si připravilo další žraločí pecku, která připraví nejednomu divákovi „bezesné noci“. Za pomoci SyFy nám naservírovalo další porci céčkové podívané, kterou prostě musíte vidět. Byl jsem rozhodnutý tenhle film rozcupovat na kusy, poté co jsem si přečetl několik informací o ději, ale neudělám to. Tohle byla prostě neskutečná podívaná, která mě doslova posadila do křesla a já od toho nedokázal odtrhnout pohled. Recesní Ferrantova podívaná je prostě tak „bizardní“, že se dá ohodnotit od odpadu až po plný počet bez mrknutí oka. Prostě, pokud to nebudete brát vážně (protože to se snad ani nedá), užijete si pořádnou porci šílené zábavy. A já se vážně bavil. Žraloci padající z nebes, kteří se dokáží schovat i ve vodě po kolena a „řezník“ Steve z 90210 (Ian Ziering) – tohle bylo prostě lepší než kdejaká béčková parodie. Téhle asylácké smršti bych klidně dal z recese i 100%, ale to bych urazil legendární Čelisti a to nehodlám..(více na: http://solo-solosworldofhorror.blogspot.cz/2014/01/sharknado-2013.html ) ()

hansel97

Dost velká kravina, kterou jsem se snažil brát jako srandu, ale to fakt nejde tohle. Ten nápad byl sranda a občas mi tam něco přišlo fakt hustý, jenže to provedení je docela děsný. Grafika je fuj, i když chápu, že na tenhle film tolik peněz asi nedostali. Ale herecký výkony jsou jedna velký tragédie. I když jako co se dá čekat od Tary Reid, která je tam jen od toho, aby ječela a byla "hezká." ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz